Jump to content
Dogomania

marta23t

Members
  • Posts

    2204
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta23t

  1. Tosia jest teraz najszczęśliwsza bo o lepszy dom niż ma teraz u Margo będzie trudno:) założyłam Państwu wątek na dogo ale wolałabym zeby pies był z ich okolic żeby mogli go poznać ze względu na małe dzieci - tak będzie lepiej i dla psiaka i dla ludzi. to ten wątek ze Słupska co Rufiego wrzuciłaś:)
  2. jezu, Natalia przepraszam- ale zonk:( to co w sob. jedziemy do schronu?
  3. ja też pomodlę się za psiaczki, żeby fala je ominęła. straszna katastrofa:( oby jak najszybciej spadł poziom wody, żeby przestało padać. trzymajcie się psinki!!!
  4. [quote name='kamilawa']Komu z tych cudnych psiaków porobić ogłoszenia? :loveu:[/QUOTE] Kochana masz od wyboru do koloru- każdy tak samo potrzebuje:) z góry dziękujemy. najpilniejsza jest ta wychudzona, kropkowana hiena bo ona cieka jest jak cholera. Monia załatwi jej porządne przebadanie. w czwartek więcej info o psiakach bo jedziemy do schronu
  5. [quote name='ms_arwi']Marta jade z Toba na te wizyte ;)[/QUOTE] super:) umówiłam go na czwartek ale nie wiem jeszcze szczegółów to może po schronie:)
  6. jamnisia jest tyci, tyci. ma około 8 latek. sunia. po sterylce. zdjęcia jamnioli skopiujcie proszę z tej stronki bo mam taki zapieprz że nie dam rady ich wysłać:( nr do pana proszę na pw - zajmę się sprawą:)
  7. szukamy innego psiaka / pokroju Tosi ale ciut młodszego żeby schodził po schodach / i otwartego na dzieci- nie psi żywioł ale takiego statecznego:) Tosia póki co zostaje w domku tymczasowym - do takiego wniosku doszłyśmy z Margo. domek dla Tosi musi naprawdę być oazą spokoju i z dziećmi może być ciężko. zresztą lepiej, żeby to był domek w pobliżu: za duży stres i niepewnosć żeby wysyłać ją na drugi koniec Polski. szukamy dalej domku. dodam jeszcze, ze moim zdaniem Margo jako opiekunka Tosi i jej dt powinna zadecydować znając Tosieńkę do jakiego domu ma iść. ja też miałam wątpliwości co do tego domku- ze względu na dzieci. po poście Margo już ich nie mam i nie chciałabym narażać Tośki na stres i podróż a nie wiadomo jak ona z dziećmi się dogada. jej dobro jest najważniejsze. ponieważ u Margo ma dt bezterminowy mozna spokojnie szukać jej ,,TEGO,, domku, który spełni wszystkie nasze oczekiwania i będzie gotowy dać Tosi tyle miłości co daje jej Margo.
  8. Tymczas najlepiej żeby był z okolic bo transport psa w tym stanie to jakoś nie widzę. chętnie bym pomogła- tylko jak tak na odległość...
  9. tego ca de bo już nie ma znalazł domek:)
  10. cziłka jest jak cziłka tyci, tyci- nie wiem ile waży z 2-3 kg może maksymalnie. obok stoi jamnisia miniaturowa 8 letnia sunia.
  11. dzięki Kasiu. Margo może dasz radę sprawdzić sunię pod kątem dzieci?
  12. Zachęcam do zaglądania do naszych poznańskich bulli:)
  13. Kochani zgłosił się sensowny dom ze Słupska. domek z dziećmi 10 i 2,5 roku. mniejsze dziecko bez ciągot męczenia psa itd. nauczone, obyte ze zwierzakami. dom w mieszkaniu, mieli psy ze schronu- odeszła ich pina onka na raka. Ludzie pracują od rana do 12-13. I co Wy na to?? Tosię należałoby sprawdzić jak ona do dzieci- bo to jedyny warunek że nie może gryźć. czy jest możliwość sprawdzenia???? szukamy też osoby z okolic TYCH LUDZI DO WIZYTY PRZEDADOPCYJNEJ- CZY JEST KTOŚ ZE SŁUPSKA?????????????????NO I SZUKAMY EWENTUALNEGO TRANSPORTU.
  14. dzięki Kochane:loveu: będę na bieżącą informować jak możecie pomóc. o wstawienie tych fot na 100 procent się zgłoszę jutro pozakładam wątki bo dopiero dotarłam do domu i padam na twarz- muszę uczelnię odespać. jeszcze raz dziękuję. jutro też napiszę do moderatorów o zmianę osoby w 1 wątku chyba że jakiś moderator tu zagląda:loveu:
  15. dzięki wielki - no to naukę obsługi internetu rozpoczynam:) E-S w razie co podpytam się jak wstawiać jakbym nie dała rady:)
  16. w 1 post musi wrzucać założycielka wątku a nie wiem czy zagląda:( resztę postaram się stopniowo ogarnąć i pozakładac wątki chociaż mogą być nieidealne bo jestem nie do końca zdolna w sprawach forumowych. i ktoś by mi musiał fotki wgrać bo nie umiem:((( ale mgę wątki założyć i popisać teksty do nich
  17. jutro na spokojnie przygotuje spis plus foty:) dziękuję serdecznie
  18. dobrze, że psiaki rokują i jest nadzieja. teraz tym bardziej musimy walczyć żeby dać im szansę
  19. [quote name='kamilawa']Mogę poóc w ogłaszaniu i zakładaniu wątków, rozsyłaniu. Ale proszę o PW jeśli jest taka potrzeba. Muszę ogarnąć moje psiaki, Dobrocińskie i Dzierżoniowkie. Ale jak już będę ogłaszać to i Wasze też mogę. Dt nie mogę być, ale walcie śmiało jeśli chodzi o inne sprawy. to bardzo prosimy o ogłoszenia. ja jutro po uczelni porobię na spokojnie wątki. tylko jak je poszeregować?:( bo mam chaos w głowie taki jak na tym wątku:(
  20. muszę poprosić kogoś o pomoc. nie umiem za bardzo robić ogłoszeń bo jestem dupa internetowa:(
  21. W poniedziałek puszczę przelew za kwiecień i maj. dostałam skan potwierdzenia na wpłatę od klienta- czekam na kasę na koncie. przepraszam za kłopot i że to tak długo trwa ale niestety trochę się mi pokomplikowało:( głaski dla Misiaczka
  22. [b]szukamy pilnie: Osób, które mogą nam pomóc: - w jeżdżeniu do schronu: Fajnie żeby każdy miał swój przydział: Ms marwi weźmie astki, ja staruszki i malutkie karły, jamniki i takie skrajne biedy na cito, dużo jest onkowatych wiec przydałaby się osoba co zajmie się onami oraz miłośnicy innych ras i fundacje które mogą się zająć poszczególnymi rsami szukamy pilnych dt nieodpłatnych dla staruszków i psiaków w potrzebie oraz dla tych co muszą w dt wyjść na prostą szukamy dt dla młodych astkowatych, bullowatych żeby nie trafiły w nieodpowiednie ręce- tylko domki znające rasę !!! Najlepiej bez innych zwierząt albo potrafiące przewidzieć sytuację jeśli mają jakieś zwierzaki;) prosimy o pomoc w ogłoszeniach i o wrzucanie psiaków na wątki: Np. Kudłaczy, jamników.... Cieżko w 3-4 osoby dać radę ze wszystkim[/b] dziekuję wszystkim którzy pomagają i zaglądają do poznańskich psiaków
  23. [quote name='kamilawa']I jeszcze tego pięknisia mogę podesłać osobom, które się zajmują adopcjami tej rasy, on mi bardziej na malamuta wygląda. Ale muszę mieć trochę info o nim no i kontakt do kogoś. [url]http://img100.imageshack.us/img100/9525/hpim3820.jpg[/url][/QUOTE] samiec, młody około 2 lat maksymalnie ma, strasznie milusiński. mamy jeszcze szczeniaka husky/ malamut 6 tygodni maluszka. foty ma ms marwi więc jak znajdzie chwilkę wstawi bo strasznie ciężko na dogo się pomniejsza żeby wrzucić i masę czasu to zajmuje a ms marwi sporo fot porobiła. namiar możesz dać na mnie 660-45-20-20 do ogłoszeń, mail: [email][email protected][/email] ale napisz w ogłoszeniach że dla osoby znającej rasę żeby zaraz do schronu nie wrócił;)
  24. [quote name='anita_happy']jejku marta23t to u WAS jest mój faworyt, kt chciałam na DT zabierac...dopuki nie trafilam na LATIKE i Juniora z ulicy szydlowieckiej!!! [IMG]http://i43.tinypic.com/2nja4cg.jpg[/IMG] porobie mu ogłoszenia i allegro /muszę tylko odblokować allegro bo zapomniałam harach zaplacic do serwisu :)/[/QUOTE] dzięki wielkie. mamy strasznie dużo psiaków więc każda pomoc przy ogłoszeniach się przyda. ponieważ psiaków jest dużo ciężko się szczegółów o nich dowiedzieć ale w ogłoszeniach dawajcie proszę mój nr tel: 660-45-20-20 jak trafi się zainteresowany dom to wszystkie szczegóły się dowiem i przekażę i pokieruję adopcjami:)
×
×
  • Create New...