Jump to content
Dogomania

marta23t

Members
  • Posts

    2204
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by marta23t

  1. mamy w Poznaniu mało dt. nawet hoteli nie ma wiele:( wszystkie domki obłożone. ja sama mam 3 psiaki. Kasia ma teraz na tymczasie suczkę:( ogólna lipa żeby brzydko nie napisać dupa:(
  2. dodam jeszcze,że krecik jest bardzo maleńki- zdjęcia nie oddają jego mikroskopijności
  3. chodzi z główką przy ziemi i węszy jak krecik. to sugeruje że może słabo widzieć lub nie dowidzieć. typowy zabielmionych oczek nie ma - ale nie każdy niewidzący psiak takowe ma. wątek musi Kasia edytować więc nic nie jestem w stanie dopisać niestety:(
  4. melduję się na wątku. dziękujemy ślicznie za ogłoszenia. ponieważ Kasia wyjechała postaram się popilotować wątek Krecika. dom tymczasowy bardzo pilnie potrzebny bo w schronie długo nie pociągnie maluszek. w razie pytań będę pytać schronu i Was informować. mamy hotel w okolicy ale to taki kojcowy na większe psy raczej i 15 zł na dobę:( przydałby się tymczas bezpłatny w zamian za karmę i pokrycie kosztów weta - jedzonko i część kosztów weterynarza mogę pokryć.
  5. nie mogę odpisać na pw bo coś nie działa:( nie masz może pełnej skrzynki?
  6. kurde przypomniałam sobie że był mix akity ale taki mały podchodzący pod shibę- jutro chcę mu porobić fotki- może zgłoszą się dziewczyny od akit?
  7. domek znajdzie szybko:) psiak super. czy on w tej chwili jest u tego kolegi i czy jest bezpieczny? jak długo może zostać tam gdzie jest? w schroniskach wiadomo jak to jest - najlepiej szukać od razu domku bo wg mnie schronisko to ostateczność:(
  8. piękna...gdybym tylko mogła....:( mam pytanie o tego psiaka co jest z nią w boksie. znajomi szukają psa w typie posokowca. mieli adoptować z poznańskiego schronu ale znalazł dom. proszę o więcej info o brązowym kłapouszku co jest z sunią w boksie.
  9. Asia zmień jak możesz dane na mnie - w schronie jest dużo psów i ludzie, którzy będą dzwonić nie będą mieli możliwości spokojnej rozmowy i wybadania ich mój nr 660-45-20-20
  10. Gosia postaram się coś zdziałać- napisałam maila do pracowniczki schronu;) dam znać:)
  11. sterylka się nie odbyła bo stan suni się pogorszył.
  12. Śleaczek dzisiaj po południu umarł- dostałam info ze schronu, reanimowali go, ale niestety bez skutku. Sekcja wykazała przewlekłą niewydolność nerek, zwyrodnienie zastawek serca, nowotwór jamy brzusznej. biedny, spij spokojnie maluszku:(
  13. książeczka zdrowia, zaświadczenie o szczepieniu na wściekliznę, miski, karma, woda, posłanie, smycz, obroża, kaganiec, adresatka, worki na psie kupy, ręczniki papierowe na podróż w razie wymiotów czy innych sensacji. do tego jakiś koc albo mata do obłożenia siedzeń w samochodzie, psia apteczka / bandaże, coś na kleszcze, węgiel lekarski, smecta, inne leki jeśli pies jakieś musi zażywać/. to mniej więcej na tyle. o rzeczach typu gryzak czy zabawka nie wspominam ale chyba każdy wie czym bawi się jego pies i jak ma zamiar z nim spędzać czas.
  14. tragedia. nie wiem jak skomentować. żal huskiego i żal ttb. chociaż moim zdaniem ten pies w rękach takiego człowieka to zagrożenie i powinien zostać uśpiony albo odebrany. wiem to drastyczne i zaraz się oburzą miłośnicy ale jeśli ten pies zostanie w ty domu to wkrótce może dojść do ragedii.. nie wiem co bym na miejscu właścicieli husky zrobiła. chyba solidna rozprawa z powództwa cywilnego i żądanie uśpienia / ona również została ugryziona/ oraz odszkodowania.
  15. jestem w szoku ale w ramach ostrożności też już nie podam. współczuję z powodu straty...
  16. aha zapomniałam - a nie działa mi edytuj: w razie czego chętnie pomogę w wyadoptowaniu: sprawdzę dom, podjadę z Państwem do schronu, załatwię fryzjera itd:)
  17. czarna to starsza sunia, ma leczone uszka, jest spokojna i przyjazna - zero agresji nawet przy bolesnych i nieprzyjemnych zabiegach.
  18. jest jeden młody -rudzielec ale nie wiem czy jeszcze jest bo Kasia mówi, że ostatnio chyba go nie było ale w środę sprawdzę. czarnej suni mam fotki proszę daj mi na pw maila wyślę Ci fotki bo nie umiem wstawić..
  19. w schronie w Poznaniu na kwarantannie jest starsza spanielka- czarna z mocno chorymi uszkami. jak będe mogła podjadę i zrobię fotki. mam nadzieję, że zajrzy tu ktoś od spanieli. Cezar- wyżeł czekoladka nadal PILNIE SZUKA DOMKU- MOŻE KTOŚ POMÓC Z OGŁOSZENIAMI????????
  20. Elisse dzięki kochana:loveu:
  21. widziałam:) mam te same od Państwa:) wysłałam do Kasi żeby je wrzuciła ale już mnie uprzedziłaś:) dzięki za pomoc- ale się cieszę że jest taki cudny dom!!!!!!!!!!! foty wyżła wysłałam Kasi na maila bo ja nie umiem wrzucać:(
  22. a ja właśnie te same foty wysłałam Kasi / snuszkak / żeby wstawiła bo ja nadal ie umiem:) szczepione są ale i tak mam obserwować- gadałam z wetką i w razie czego będę działać. jak Wam się podoba po metamorfozie? trochę się bałam u tego fryzjera że będzie wariował ale jakiś efekt jest:)
  23. zdjęcia wstawię jak zgram z komórki. kaszelek to kasze kenelowy- właśnie rozmawiałam z Państwem:( psiak dostał już leki a ja od rana próbuję dodzwonić się do mojej wetki bo nie mogę odczytać czy w moim pakiecie szczepień na wirusówki na ten kaszel też jest szczepionka:( i nie wiem czy należy podawaćprzeciwciała itd a przy chorobie mojego stada w domu będę miała sajgon:(
  24. zapomniałam dodać, że super jeździ samochodem- sam wskoczył. Państwo już dojechali do Gdyni- właśnie dzwoniłam więc pudliszon / chyba Czesio będzie/ dotarł do celu:)
  25. tak pojechał dotego super domku do Gdyni. Państwo w nim zakochani a ja zakochana w nich i w pudelku. Zresztą po fryzjerze go nie poznałam. brykał jak szczeniak. jest przekochany, bardzo żywotny- nie ten psiak co w schronie. musiał być nauczony jak zachowywać się u fryzjera bo był idealny, znosił wszystko dzielnie:) no i wie do czego służy kanapa i kolanka- u mnie w mieszkanku od razu wskoczył na poduchę. super chłopak z niego:) martwi mnie tylko jego kaszelek- oby to był tylko katar a nie nic więcej / kaszlał po piciu min/. no i może chodzić tylko na szelkach bo na obroży się dusi / na szelkach chodzi świetnie/. nie boi się ludzi, aut jest idealny:)
×
×
  • Create New...