-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Własnie psiaki dojechały:),rano napisze więcej -
Karma dotarła-dziękujemy:loveu: Póki co nas nie zalewa,miejmy nadzieję,że woda sie juz nie podniesie.Dzisiaj był zakręcony dzień,byli goście(nasze dziewczyny z dogo:loveu:)więc Miętusek troszke sie speszył,połozył sie w kąciku i cichutko sobie spał.Goście pojechali,Miętusio przyszedł na głaski:)Jutro porobie fotki:)
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Jestem pełna podziwu dla Waszego zaangażowania:loveu:Dziękuję serdecznie za wszystko:loveu:Czekam na psiaki bez względu na porę dnia lub nocy. -
BALBINA - odnalazła swoje miejsce na ziemi - MA DOM
Lionees replied to mamanabank's topic in Już w nowym domu
Były u mnie dzisiaj dziewczyny przywiozły dwa psiaki na hotelik.Cyknęły Balbisi dwie fotki:) [IMG]http://i849.photobucket.com/albums/ab51/Punia2/Renata5/PICT3813.jpg[/IMG] [IMG]http://i849.photobucket.com/albums/ab51/Punia2/Renata5/PICT3815.jpg[/IMG] -
Lady in red- już szczęśliwa w hotelu ale czy znajdzie własny dom?
Lionees replied to migdalena's topic in Już w nowym domu
[quote name='migdalena']Ogłoszenia będą,nawet sama zaczęłam robić...Tylko,że Lady to chyba ogłaszamy juz ponad pół roku i zero odzewu,ale kto wie?[/QUOTE] U mnie jedna z dziewczynek z krężela czekała półtora roku.Piękna,młoda w typie sznaucera średniego i zero telefonów przez tyle czasu.Aż w końcu był jeden telefon i to był TEN dom.Mam nadzieję,że Ladusia trafi na swojego człowieka. -
Lady in red- już szczęśliwa w hotelu ale czy znajdzie własny dom?
Lionees replied to migdalena's topic in Już w nowym domu
[quote name='migdalena']Już jestem o nią spokojna.Tak jak napisałam w tytule wątku,emerytura nadeszła!!!:multi: Kochane sponsorki,dziękujemy za uratowanie życia :calus:.2 lata schroniska i w końcu promyk nadziei... Właśnie wysłałam przelew 400zł.[/QUOTE] Jaka emerytura...ogłaszajcie ja zawzięcie,to kochana psina i taka pełna życia,wcale nie zachowuje się jak staruszka:) no i jest sliczna,taka dostojna:) -
Lady in red- już szczęśliwa w hotelu ale czy znajdzie własny dom?
Lionees replied to migdalena's topic in Już w nowym domu
[quote name='APSA']Takich jak ja też nie. Na każdym zdjęciu mam taką minę, że tylko się powiesić :lol:[/QUOTE] Ale chociaz jestes chuda:placz: Ale poczekajcie,poczekajcie,od poniedziałku sie odchudzam:p -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
:mdrmed: mi też,mi też:loveu: -
Lady in red- już szczęśliwa w hotelu ale czy znajdzie własny dom?
Lionees replied to migdalena's topic in Już w nowym domu
APSA wiesz co....Ty wiesz co:mad:Takich osób sie nie foci:p [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_8_11.gif[/IMG] -
Sochaczew - Dżery- jest DT -nie ma kasy. Prosze o szansę dla niego
Lionees replied to luka1's topic in Już w nowym domu
[quote name='Izabela124.']Czekamy na info co wetka powiedziała[/QUOTE] Dostał zastrzyk p/świądowy i p/zapalny.Bez testów nic tak na prawdę nie wiemy i się nie dowiemy.Poczekamy,aż różne trawy przestana pylić i jak będzie sie jeszcze wygryzał,to bedziemy myśleć co dalej.Może jedzenie trzeba zmienić...nie wiem:shake:Do tej pory pies był jak złoto,w tą wiosnę zaczęły sie problemy:-(Był u chłopa na łańcuchu-nic mu nie było.Był w schronisku-nic mu nie było.Człowiek chucha i dmucha i zaraz jakieś swiństwo sie przyplątało nie wiadomo skąd i po co:watpliwy: -
Opalik - nie umarł na metrze kwadratowym posadzki...
Lionees replied to APSA's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
APSA uduszę Cię,zobaczysz:mad:Takiej beki się nie fotografuje,a tym bardziej nie kameruje:placz: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Matko,dziewczynki dziękuję Wam za wszystko:loveu: Ja padam na pysk,piwnica nam nasiąka wodą,także jestem zarobiona po pas,jeszcze mam mnóstwo roboty z psiakami.W razie co to jestem pod telefonem Jeszcze raz dziękuję:loveu: -
Przepraszam,ale nie mam czasu się odzywac,napisze tylko tyle.że Fifek od wczoraj rana nie robił kupki,no ale odstawiłam leki,dałam nitrofuroksakzyd,u wetki miał zrobiony cały komplet badań.Wetko przypuszcza,że mogła mu się popsuć trzustka,bo fifek ma podobne objawy do niewydolności trzustki.Dostał karme suchą dla trzustkowców,no i zobaczymy jak będzie na nią reagował,no i zobaczymy jakie wyjdą wyniki.Na rzaie uciekam,jakby sie cos działo to dam znać.Pa:)
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzięki dziewczynki za pomoc:loveu: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Po prostu życie nas uczy,że nie ma co wyciągać psów ze schronisk,zwłaszcza starych psów...niech zdychają. -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Wysterylizować,to podstawa!No i jeszcze pewnie zaszczepić,bo nie sądzę,żeby psy miały jakieś szczepienia:roll: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ogłosili u nas alarm p/powodziowy,rzeka wlazła mi juz na działkę:look3: