Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Własnie psiaki dojechały:),rano napisze więcej
  2. Karma dotarła-dziękujemy:loveu: Póki co nas nie zalewa,miejmy nadzieję,że woda sie juz nie podniesie.Dzisiaj był zakręcony dzień,byli goście(nasze dziewczyny z dogo:loveu:)więc Miętusek troszke sie speszył,połozył sie w kąciku i cichutko sobie spał.Goście pojechali,Miętusio przyszedł na głaski:)Jutro porobie fotki:)
  3. Jestem pełna podziwu dla Waszego zaangażowania:loveu:Dziękuję serdecznie za wszystko:loveu:Czekam na psiaki bez względu na porę dnia lub nocy.
  4. Były u mnie dzisiaj dziewczyny przywiozły dwa psiaki na hotelik.Cyknęły Balbisi dwie fotki:) [IMG]http://i849.photobucket.com/albums/ab51/Punia2/Renata5/PICT3813.jpg[/IMG] [IMG]http://i849.photobucket.com/albums/ab51/Punia2/Renata5/PICT3815.jpg[/IMG]
  5. [quote name='migdalena']Ogłoszenia będą,nawet sama zaczęłam robić...Tylko,że Lady to chyba ogłaszamy juz ponad pół roku i zero odzewu,ale kto wie?[/QUOTE] U mnie jedna z dziewczynek z krężela czekała półtora roku.Piękna,młoda w typie sznaucera średniego i zero telefonów przez tyle czasu.Aż w końcu był jeden telefon i to był TEN dom.Mam nadzieję,że Ladusia trafi na swojego człowieka.
  6. Jeszcze się z takim przypadkiem nie spotkałam,żeby nic,a nic nie pomagało na taką kupę.Sama jestem ciekawa co temu bidulce jest:-(
  7. [quote name='migdalena']Już jestem o nią spokojna.Tak jak napisałam w tytule wątku,emerytura nadeszła!!!:multi: Kochane sponsorki,dziękujemy za uratowanie życia :calus:.2 lata schroniska i w końcu promyk nadziei... Właśnie wysłałam przelew 400zł.[/QUOTE] Jaka emerytura...ogłaszajcie ja zawzięcie,to kochana psina i taka pełna życia,wcale nie zachowuje się jak staruszka:) no i jest sliczna,taka dostojna:)
  8. [quote name='APSA']Takich jak ja też nie. Na każdym zdjęciu mam taką minę, że tylko się powiesić :lol:[/QUOTE] Ale chociaz jestes chuda:placz: Ale poczekajcie,poczekajcie,od poniedziałku sie odchudzam:p
  9. APSA wiesz co....Ty wiesz co:mad:Takich osób sie nie foci:p [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_8_11.gif[/IMG]
  10. Normalnie zgłupiałam,nie mam pojęcia co się dzieje.Czego by nie zjadł,gotowane czy suche-zawsze jest paćkowata kupa.jedyny plus- jak jest na suchym specjalistycznym, ta kupa tak nie śmierdzi
  11. [quote name='Izabela124.']Czekamy na info co wetka powiedziała[/QUOTE] Dostał zastrzyk p/świądowy i p/zapalny.Bez testów nic tak na prawdę nie wiemy i się nie dowiemy.Poczekamy,aż różne trawy przestana pylić i jak będzie sie jeszcze wygryzał,to bedziemy myśleć co dalej.Może jedzenie trzeba zmienić...nie wiem:shake:Do tej pory pies był jak złoto,w tą wiosnę zaczęły sie problemy:-(Był u chłopa na łańcuchu-nic mu nie było.Był w schronisku-nic mu nie było.Człowiek chucha i dmucha i zaraz jakieś swiństwo sie przyplątało nie wiadomo skąd i po co:watpliwy:
  12. APSA uduszę Cię,zobaczysz:mad:Takiej beki się nie fotografuje,a tym bardziej nie kameruje:placz:
  13. Dzisiaj był tylko na suchej i bez leków,niestety kupa miękka była 2 razy,przedpokój wymazany i Fifek też.W poniedziałek dopiero będę miała wyniki,musimy się koniecznie dowiedzieć co mu jest,bo przy tej ilości psów nie dam rady z Fifkową kupą:shake:
  14. Matko,dziewczynki dziękuję Wam za wszystko:loveu: Ja padam na pysk,piwnica nam nasiąka wodą,także jestem zarobiona po pas,jeszcze mam mnóstwo roboty z psiakami.W razie co to jestem pod telefonem Jeszcze raz dziękuję:loveu:
  15. Przepraszam,ale nie mam czasu się odzywac,napisze tylko tyle.że Fifek od wczoraj rana nie robił kupki,no ale odstawiłam leki,dałam nitrofuroksakzyd,u wetki miał zrobiony cały komplet badań.Wetko przypuszcza,że mogła mu się popsuć trzustka,bo fifek ma podobne objawy do niewydolności trzustki.Dostał karme suchą dla trzustkowców,no i zobaczymy jak będzie na nią reagował,no i zobaczymy jakie wyjdą wyniki.Na rzaie uciekam,jakby sie cos działo to dam znać.Pa:)
  16. Przyszło 265zł. 240zł na dt i 25zł na fryzjeru (jakby to powiedział miś pushupek:evil_lol:) Dziękuję:)
  17. Cieplutko,jak cieplutko,grunt,zeby było suchutko:)
  18. Po prostu życie nas uczy,że nie ma co wyciągać psów ze schronisk,zwłaszcza starych psów...niech zdychają.
  19. Wysterylizować,to podstawa!No i jeszcze pewnie zaszczepić,bo nie sądzę,żeby psy miały jakieś szczepienia:roll:
  20. Nie ma sprawy,wody u nas dostatek:p A tak poważnie,to wiem,bo wczoraj dzwoniłam do schroniska:)
  21. Póki co,woda nie podchodzi do domu,bo mamy kawał działki,ponoć dzisiaj i jutro ma nie padać,może wsiąknie w ziemię.Ale od niedzieli znowu opady:roll:
  22. Ogłosili u nas alarm p/powodziowy,rzeka wlazła mi juz na działkę:look3:
  23. Ogłosili dzisiaj u nas alarm p/powodziwy,u mnie rzeka wlazła juz na działkę:shake: Kur*a nie dośc,że sraczka,to jeszcze powódź:look3::watpliwy:
×
×
  • Create New...