-
Posts
9780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lionees
-
Jestem zarobiona po uszy,dlatego mniej sie odzywam.ale milczenie przeważnie oznacza,że jest ok:)Gdyby coś niepokojącego sie działo,to bym alarmowała;) Miętusio jest grzeczny,kochany,zjada z apetytem ta swają karmę,ale musi być zmieszana z puszeczką,bo inaczej samego suchego nie tknął:shake:.Puszeczki starczą mu na około 2 miesiące i po tym czasie trzeba by mu kupić nowe.Ale w czerwcu pójdziemy może na badanie krwi i zobaczymy jak tam się ma ten gupi mocznik;).
-
Doszeł wczoraj kreon:)Dziękuję:) Wczoraj podałam Fifkowi troszkę wołowink ido tej karmy(Jostel mi podpowiedziała,bo gdzieś wyczytała,że wołowinka tez zatrzymuje rozwolnienie) i Fifek zjadł z takim apetytem,że mało miski nie połknął:)Kupka była 2 razy.jedna rzadkawa,druga taka se,czyli jakby szło ku dobremu,bo przez kilka wcześniejszych dni była rzadka.Dzisiaj śniadanko podałam tez z wołowinką i kreonem,pięknie zjedzone i czekam na kupkę:)
-
Dante - uroczy kudłacz - pojechał do domku!! :-)
Lionees replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Byliśmy wczoraj u wetki,Dantuś został zaszczepiony i czekamy do około 12 lipca i pobieramy krew do badań.Według rozpiski weterynaryjnej po szczepieniu trzeba odczekać [B]co najmniej(!) miesiąc[/B],aby wytworzyła się odpowiednia ilośc przeciwciał,dlatego tez lepiej zrobić badanie powiedzmy w 35 dniu,aby mieć 100% pewnośc,że badanie dobrze wyjdzie[B].[/B]No i BARDZOdokładnie sprawdziłyśmy dantusia w kierunku czipa i okazało się,że czipa nie ma:shake:Sprawdzałyśmy wszędzie nawet pod ogonem:roll:.Niestety,czipa nie znalazłyśmy.Jeszcze podjadę z nim do innego weta,aby sprawdził innym czytnikiem,ale bardzo prawdopodobne jest,że po prostu czip był niezbyt dokładnie wszczepiony i został gdzieś w sierści i wyleciał.No różne rzeczy sie zdarzają,dlatego trzeba to dokładnie sprawdzić.W razie co,czipujemy ponownie. Dantus waży 17 kilo:),oceniany jest na 2,max 3 lata:) W przychodni zrobił furorę,każdy sie nim zachwycał,jaki piękny,jaki śliczny,a co to za rasa:cool3:.Mojej wetce tez sie baaardzo spodobał:) I wiecie jaki był grzeczny:)Nie zaczepiał psów,nie skakał,nie szalał,cały czas sie uśmiechał do ludzi:) Kilka fotek zrobionych przed wyjazdem do wetki:) [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/447/pakamera444.jpg[/IMG] [IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1048/pakamera445.jpg[/IMG] [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/1176/pakamera447.jpg[/IMG] [IMG]http://img338.imageshack.us/img338/8409/pakamera448.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4125/pakamera446.jpg[/IMG] I malutki filmik:)Niestety jakosc fatalna,no ale krecilam telefonem W tle sychac glos Lady,ze Dante poszedl a Ona zostala;) [video=youtube;05FZqs27oR4]http://www.youtube.com/watch?v=05FZqs27oR4[/video] -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
No:) A teraz mnie przytul:mdrmed: [IMG]http://img28.imageshack.us/img28/4902/pakamera101.jpg[/IMG] O,właśnie tak:loveu: [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/2171/pakamera103.jpg[/IMG] Ej,paniusiu,po co odkrywasz kołdrę,porządnym psom spać nie dajesz,świecisz po oczach tym błyskiem i zimno wpuszczasz:mad:Przykrywaj no mnie z powrotem...:evil_lol: [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3856/pakamera104.jpg[/IMG] Moje Cudo:loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img191.imageshack.us/img191/1337/pakamera181.jpg[/IMG] [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/3416/pakamera184.jpg[/IMG] Uff...to by było na tyle:)Nadrobiłam zaległosci zdjęciowe,co nie?:cool3: -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Tu juz jedno wróciło do normalności,potem to samo zrobi drugie uszko;) [IMG]http://img576.imageshack.us/img576/6240/pakamera061.jpg[/IMG] Moje Słoneczka:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/58/pakamera072.jpg[/IMG] [IMG]http://img687.imageshack.us/img687/9849/pakamera095.jpg[/IMG] Ej no,weź mnie na kolanka...:evil_lol: [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/6362/pakamera098.jpg[/IMG] Pogłaskać tez możesz,ale wolę na kolanka:cool3: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9456/pakamera099.jpg[/IMG] -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Nudyyy... [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/4990/pakamera283.jpg[/IMG] Straszne nudyyyy:p [IMG]http://img229.imageshack.us/img229/1936/pakamera282.jpg[/IMG] A tak sie odwinęły/zawinęły mojej Niuni uszy podczas spania:evil_lol: [IMG]http://img686.imageshack.us/img686/9963/pakamera051.jpg[/IMG] [IMG]http://img228.imageshack.us/img228/6913/pakamera052.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9596/pakamera055.jpg[/IMG] -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Oj ten Niuniek...ciągle się na mojej dziewczynce opiera:mad::loveu: [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/8998/pakamera220.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/6701/pakamera253.jpg[/IMG] Mój Skarb:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img18.imageshack.us/img18/9417/pakamera255.jpg[/IMG] :evil_lol: [IMG]http://img251.imageshack.us/img251/1829/pakamera278.jpg[/IMG] [IMG]http://img441.imageshack.us/img441/6360/pakamera209.jpg[/IMG] -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
:diabloti: [IMG]http://img62.imageshack.us/img62/9759/pakamera176.jpg[/IMG] [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/4421/pakamera186.jpg[/IMG] Niunia zakopana pod ręcznikiem i jej osobiści ochroniarze:cool3: [IMG]http://img692.imageshack.us/img692/8990/pakamera204.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/3940/pakamera205.jpg[/IMG] [IMG]http://img266.imageshack.us/img266/9127/pakamera207.jpg[/IMG] -
Ratlerkowata rodzina Katowice - oba pieski mają już domy!
Lionees replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']jakby co ja ustąpię miejsca kolejnym staruszką bo ja to młoda jeszcze jestem ale taka emeryturka u Ciebie to mi się marzy;)[/QUOTE] Kochana,zanim Ty na emeryturke sie udasz,to ja dawno juz będę 6 stóp pod ziemią:diabloti: No a teraz czas na moją Niunię:loveu: [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/8885/pakamera080.jpg[/IMG] [IMG]http://img203.imageshack.us/img203/6019/pakamera086.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/5114/pakamera144.jpg[/IMG] [IMG]http://img405.imageshack.us/img405/5374/pakamera153.jpg[/IMG] [IMG]http://img412.imageshack.us/img412/3766/pakamera160.jpg[/IMG] -
Dziadziuś vel Rambuś z chorym sercem - PILNIE POMOC FINANSOWA! :-(
Lionees replied to Mysia_'s topic in Już w nowym domu
Ło matko,kolejny dziadziunio:-( -
Jak jeszcze nie byłaś,to idź na forum Miau.pl,tam są kociarze i Oni mają większe doświadczenie w poszukiwaniu kotów.Psiarze oczywiście tez będą sie rozglądać:)Trzymam kciuki Ale mając kotka pewnie pierwsze co zrobiłas to zaalarmowałaś Miau
- 6 replies
-
- kot
- maine coon
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gisic87']Renatko a co z fakturką przesłałaś, odebrałaś od wetki? Na razie nie dostałam ani jednego telefonu w sprawie psiaków a teraz do tego wakacje ehh martwy czas adopcji ale może po ogłoszonku w gazecie coś ruszy.[/QUOTE] Fakturę odebrałam,jutro wysyłam do fundacji priorytetem:) -
*ŁATEK* po 1,5 roku w DT stracił deklaracje!!POMOCY!
Lionees replied to fizia's topic in Już w nowym domu
[quote name='clo']latus w gore!!reniu powiedz nam co u naszego pieknisia?[/QUOTE] Clo Kochana,a co może byc słychać...jest to samo od wielu miesięcy.Łatus jest fajnym,pogodnym,posłusznym psiakiem,lubi sie tylko z dzerusiem i to tez nie zawsze,ale jakis większych spięć między nimi juz nie ma na całe szczescie:)obiecałam filmik i słowa dotrzymam,ale mam takie problematyczne starowinki u siebie na górze,ze głowa mała:shake: i troszke zaniedbałam Łatusia.ale sie poprawię:)Narobie mu fotek i zrobie filmidło.Juz w tym tygodniu.Słowo:) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']Reniu, podaj mi na pw nr konta i dane do przelewu. Chodzi o to ogloszenie Kajtka. Miała mi podać Monika, ale widzę, że zapomniała i na pewno już śpi. Takiego dziadeczka jak Morusek miałam przed Oskarem czyli 11 lat temu. Nie potrafię do tej pory o tym mówić.[/QUOTE] Danuś napisz pw do Jusstyna85,Ona zbiera wszystkie finanse,ja nie zbieram pieniązków -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1']No to wiem, jak masz super. Mój Oskar nigdy by nie " pozwolił", by inny pies był pogłaskany w jego obecności i z zasady rzuca się na każdego, który jest w zasięgu jego wzroku. LUBI SUCZKI[/QUOTE] Jakie my mamy podobne psy:cool3:.Srające i warczące:diabloti:.Tylko z ta różnicą,że ja mam dwa,jeden warczy,drugi sra:diabloti: A Ty masz 2 w jednym:D -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka4u1'] Obłęd w ciapki !!! Znam takie widoki i niezmiennie mnie rozczulają. Pozycja: jestem bezpieczny, kochany i teraz śpię sobie, ale ząbki mam w pogotowiu..[/QUOTE] Nie Danuś,Mania nie ma ząbków w pogotowiu,to nie ten typ;).Jej po prostu górna warga opadła i ząbki same sie pokazały:evil_lol: -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Oj tak Danuś,właśnie Kajtus jest takim typem jak piszesz;) -
z CELI ŚMIERCI trafił do DT...ma tylko 35 zł deklaracji :(
Lionees replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
ciag dalszy naszej Maniusi:) [IMG]http://img193.imageshack.us/img193/1043/pakamera291.jpg[/IMG] [IMG]http://img6.imageshack.us/img6/2655/pakamera293.jpg[/IMG] [IMG]http://img10.imageshack.us/img10/732/pakamera294.jpg[/IMG] [IMG]http://img268.imageshack.us/img268/4365/pakamera296.jpg[/IMG] [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/282/pakamera298.jpg[/IMG]