Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. Wiesz Donuś ,naprawdę masz rację.On jest wpatrzony we mnie i to dosłownie.Często to tak się patrzy ze wcale nie mruga,bo może boi sie,że w tym ułamku sekundy jak mrugnie to mu zniknę?Jest naprawdę przyklejony do mnie.Nawet jak idę do łazienki to stoi bida pod drzwiami i czeka.On jest niesamowicie kochany:loveu:
  2. Normalnie jak wchodzę na to dogo i widzę tyle psiego nieszczęścia to aż odechciewa mi się wszystkiego,nawet pisania:shake:.Prysio jest przekochany,grzeczniutki i pilnuje sie bardzo,dlatego chodzi nad rzeką bez smyczy.Zresztą ja też muszę chodzić,bo jak ustane,to i on stoi.Cały czas zerka,czy jestem.A w domu,to jest dosłownie do mnie przyklejony:p.W poniedziałek(22września) jak zwykle krzątałam się po domu,a Prysio krzątał się ze mną,no i odwróciłam się,żeby iść w inne miejsce,a Prysio stał wprost pod nogami i żeby na niego nie wpaść wywinęłam się w drugą stronę i gruchnęłam na terakotę w przedpokoju.Huk był niemiłosierny,bo aż teściowa z dołu przyleciała,bo myślała,że u nas się meble przewalają:niedowia:.A to nie meble,ino ja:p.W efekcie nastąpiło pęknięcie śródstopia nogi lewej:shock:.Chcieli mi to w gips włożyć,ale zaczęłam z nimi negocjować no i w efekcie stanęło na tym,żeby robić okłady i nie przemęczać nogi:rolleyes:.Więc nie przemęczałam nogi i z psami wychodzić nie mogłam.Rano wychodził mąż,a przed południem teściówka,a po południu dzieciaki.Ale z Prysiem były kłopoty,bo za cholere nie chciał wyjść z nikim.Z domu musieli brać go na smyczy,a i tak się zapierał,jakby go na rzeź prowadzili:cool1:.On prawie na schodach w przeciągu sekundy się załatwiał i biegiem do domu.W piątek poszłam już z piesami powolutku sama i zrobiłam zdjęcia ,które są wyżej.Jeżeli chodzi o spanie,to z bliżej nieokreślonego powodu Prysio nie chciał spać już ze starszym synem,tylko śpi albo z młodszym,albo z nami:watpliwy:.Zrobiło się z lekka ciasnawo.No bo jesteśmy ja+mąż+Rambo+jeszcze Prysio:look3:.Ale chociaż w kupie cieplej,bo jak powiedziała mucha do muchy:"A co tak siedzisz w tym gów..e?A bo w kupie cieplej:eviltong:.To narazie tyle,więcej napisze innym razem:diabloti:
  3. Dziewczynki,macie racje,że sterylizacja w tym wieku to ryzyko.Moja schroniskowa bieda ma 13 lat(8 lat był w schronisku) i zły stan ząbków,ale wet nie podjął się czyszczenia właśnie ze względu na wiek i chore serduszko.Ale jak ona miałaby cieczkę,to te psy zdemolowałyby mi chałupę.Od października idę do pracy na pół etatu wprawdzie,ale nawet jakbym każdego psiaka pozamykała w innym pokoju to i tak boję co bym zastała po powrocie.Szczególnie ten młodszy pies(ten z białym w moim awatarku,a ten cały czarny to ta schroniskowa bida)jest strasznie napalony.Jak suczka sasiadów miała cieczkę,to skakał po fotelach,zrywał firanki,normalnie zachowywał się jakby mu odbiło! Dlatego boję sie wziąść niewysterylizowanej suni.A do tego nie wiem jak zachowywałby się ten staruszek.Qrcze,może okaże się,że jednak jest wysterylizowana.Czekam na wieści.
  4. Qrcze,to trochę lipa:shake:
  5. A może inny domek się znajdzie mniej "wymagający"?Normalnie jej nie można nie wziąść :loveu: Dla tych starych,schorowanych kosteczek musi byc ciepły domek.Czekam na wieści o suni
  6. Jestem,jestem,zaraz wyślę Ziutce nowe fotki.Napisałam wczoraj obszerną relacje z zaległych dni,ale jak kończyłam,to światło zgasło i ....:angryy:.Tak się wkurzyłam,że teraz muszę poczekac,aż znowu bedę miała natchnienie:p.Narazie same zdjęcia:cool1:
  7. No i jakiś transport,bo jestem z Sochaczewa.Tylko najwazniejsze ,czy jest wysterylizowana,bo jak nie to miałabym "Sajgon" w domu,bo mam 2 psy.Ile ona moze mieć lat? Gdzie obecnie przebywa?Na chwilę wybywam z dogo.
  8. Dziewczyny,dowiedzcie się ,czy jest wysterylizowana.Jak tak,to wzięłabym tę bidę.Ale moge jej zapewnic tylko ciepłe posłanko w domku i duuużo miłosci.Niestety gdyby była konieczność wizyt u weta i leków,to nie dam rady,bo mam 2 psy,w tym jeden adoptowany schroniskowy staruszek chory na serduszko i biorący dożywotnio leki.
  9. A jacy ci własciciele "troskliwi",obróżkę p\pchelną ma na szyi. :angryy: :angryy: :angryy: !!!
  10. Co za ludzie???:mad::angryy:!!! Nic nie zrobili,żeby go znaleźc i przyszli sobie tak jak gdyby nigdy nic po drugiego psa,a tamten niech sie błąka i marznie:angryy:
  11. Rambusiu trzymam kciuki za Ciebie.Ja też mam w domku Ramba,jest w moim awatarku.To ten z biało-brązowymi znaczeniami.Znajdź i Ty domek szybciutko!!!
  12. Szrekuś no co Ty odwalasz psinko! Wracaj szybciutko do swojego nowego domku!Trzymam kciuki,żebyś się odnalazł:thumbs:
  13. Dziewczynki a wysterylizowana ona może jest? Ile mniej więcej waży? Jak duża jest od ziemi? Dałoby to radę sprawdzić?
  14. Fileciku uratowałeś tyle psiaków,które dzięki Tobie wyrwane zostały z tego syfu.Spraw,aby to dzieciątko nie musiało tak cierpieć jak Ty kochany:-([ *]:-( Niech jak najszybciej znajdzie kochający domek
  15. Mój tyż dawno zasnął,ale patrzyłam się na film,bo odkąd zalogowałam się na dogo,to jeszcze żadnego filmidła wieczorem nie oglądałam:p.A tak naprawdę to prawie też zapomniałam jak telewizor włączony wygląda:evil_lol:.
  16. Ano musiałam trochę z mężusiem pobyć,bo zapomniał prawie jak wyglądam.Ale już słodko śpi:cool3:
  17. Ja się będę interesowała:razz:!!!
  18. Jak patrzę na niego jak śpi w różnych pozycjach,to aż nie mogę myślec co by było,gdybym go nie wypatrzyła i nie wziąłby go też nikt inny.Z tym nieleczonym,chorym serduszkiem to nie wiem czy on by zimę przetrzymał.Biedne te wszystkie psiaki,którym się nie poszczęściło:-(.Później napiszę więcej wiadomości,bo za chwilę wybywam z dogo.A jest o czym pisać...:eviltong: :evil_lol:.
  19. Przeleciałam wątek i jest cały i zdrowy!!! Wszystko na swoim miejscu!!!
  20. Qurna CUDA I DZIWY:crazyeye:!!! Jest wątek:multi::multi::multi::cunao:
  21. Dziewczyny,chyba trzeba założyć nowy wątek,bo z tego to nic już chyba nie będzie i szkoda nerw.A nowe wiadomości i zdjęcia czekają:razz:
  22. Palec jej się przykleił do klawiatury :evil_lol:
×
×
  • Create New...