Jump to content
Dogomania

Lionees

Members
  • Posts

    9780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lionees

  1. [quote name='luka1']dokładnie mam to samo. Święta sa dla ślepców.[/quote] I głuchych:grins:(tych co nie słyszą cierpienia zwierząt:shake:)
  2. Sasanka jest wyjątkowo biedna przez to ciągłe oddawanie do schroniska...:shake:
  3. [quote name='luka1']zamknąć na kilka dni w boksie tych którzy oddają psy do schroniska[/quote] Nie dać jeść i pić...i nap...:mad:
  4. [quote name='Ziutka']Miejmy nadzieje, że ktoś przyjdzie wkrótce do schroniska i go zobaczy...bo ile można czekać :placz: Cholercia,co my biedne możemy zrobić?...:shake::-(
  5. [quote name='Ziutka']:flaming::flaming::flaming:[/quote] Nie rób tego...Ziutka:shake:
  6. [quote name='luka1']bardzo chce mieć kogoś, ale nikt tego nie dostrzega[/quote] No mówiłam,że ślepe te ludzie:shake:
  7. [quote name='luka1']nawet spotkałam kogoś kto go widział w schronisku i się nim zachwycał, [B]ale co do adopcji to już raczej nie[/B].[/quote] Bo bez łapki,to pewnie nieładnie by się wkomponował w wystrój:shake:
  8. Byłoby super,ale na wszystko są potrzebne fundusze..niestety:shake:
  9. [quote name='luka1']jakby ktoś pytał - to już gotowy do wyjścia[/quote] No...walizeczka czeka spakowana,tylko ludzia brak..:placz:
  10. :hmmmm:...odrobinkę mogę dać,ale czego?
  11. [quote name='luka1']ja też myślałam, widać słabe to myślenie[/quote] To ludzie słabo myślą,nie my...:shake:
  12. [quote name='luka1']dla kogo dobry to dobry - czy Batman jest takiego zdania?[/quote] Oby kiedyś był...bardzo byśmy tego wszystkie chciały
  13. [quote name='Ziutka']niedobrze :shake:[/quote] No Ziutka...niedobrze,że Luka ma oba ucha?:shake::evil_lol:
  14. [quote name='luka1']pewnie że pokocha, musi pokochac[/quote] Kto pokocha Tygryska?
  15. Eh ten świat....wszystko w nim jest do góry nogami:shake:
  16. [quote name='luka1']widać i Mikołaj ma gdzieś niszczęścia schroniskowe[/quote] Mikołaj to ma przechlapane,trza wziąźć pałę i na...:mad:,może ruszy go w końcu sumienie:shake:
  17. [quote name='luka1']Na allegro pojawił sie obserwator[/quote] Pewnie kolejny "gap":shake:,chociaż nigdy nic nie wiadomo...ona jest przecież fajniutka,a nóż komuś wpadła w oko? Pożyjemy,zobaczymy;)
  18. [quote name='Ziutka']My jej nie skreślamy...Kajka cały czas szuka domu, chcemy aby ktoś ją adoptował ale nikt narazie się nie zgłosił chęcią adoptowania Kajki.[/quote] Taka piękna...ludzie ślepi są,czy jak?:shake:
  19. [quote name='kinga-kinia']ja nie wiem jak ci ludzie patrzą że go nie widzą ...[B]takie oczy to karierę w TV mogły by zrobić[/B] ;)[/quote] Może w TV tak,ale w Sochaczewie marne szanse...:shake:
  20. Święta,święta i po świętach,a Ewcia jak była bez domku,tak jest bez domku...:shake:
  21. Eh sunieczko,żal,ogromny żal...gdzie twój domek?:shake::-(
  22. A domku ani widu,ani słychu...:shake:
  23. Redi piesku,tak bardzo chciałybyśmy,żebyś znalazł domek...zaraz pewnie będzie 10 rok Twojego pobytu w schronisku:shake::-(
  24. Rambusiu,jesteś mi wyjątkowo bliski przez swoje imię,ale nijak nie mogę Ci pomóc,mogę jedynie podnieść wątek,żebyś nie został zapomniany:-(
×
×
  • Create New...