[quote name='Ziutka']Miejmy nadzieje, że ktoś przyjdzie wkrótce do schroniska i go zobaczy...bo ile można czekać :placz:
Cholercia,co my biedne możemy zrobić?...:shake::-(
[quote name='luka1']nawet spotkałam kogoś kto go widział w schronisku i się nim zachwycał, [B]ale co do adopcji to już raczej nie[/B].[/quote]
Bo bez łapki,to pewnie nieładnie by się wkomponował w wystrój:shake:
[quote name='luka1']widać i Mikołaj ma gdzieś niszczęścia schroniskowe[/quote]
Mikołaj to ma przechlapane,trza wziąźć pałę i na...:mad:,może ruszy go w końcu sumienie:shake:
[quote name='luka1']Na allegro pojawił sie obserwator[/quote]
Pewnie kolejny "gap":shake:,chociaż nigdy nic nie wiadomo...ona jest przecież fajniutka,a nóż komuś wpadła w oko? Pożyjemy,zobaczymy;)
[quote name='Ziutka']My jej nie skreślamy...Kajka cały czas szuka domu, chcemy aby ktoś ją adoptował ale nikt narazie się nie zgłosił chęcią adoptowania Kajki.[/quote]
Taka piękna...ludzie ślepi są,czy jak?:shake:
[quote name='kinga-kinia']ja nie wiem jak ci ludzie patrzą że go nie widzą ...[B]takie oczy to karierę w TV mogły by zrobić[/B] ;)[/quote]
Może w TV tak,ale w Sochaczewie marne szanse...:shake: