Jump to content
Dogomania

Magdalena

Members
  • Posts

    1894
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdalena

  1. ma coś w sobie kochana :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  2. chciałabym poinformować, że dzisiaj dotarła do mnie paczka od [COLOR=Red][B]Marudy666[/B][/COLOR], która przekazała zabawki i karmę dla naszego schroniska!!!! :multi::multi::multi::multi: Dostaliśmy karmę dla szczeniąt, która jest teraz tak bardzo potrzebna :multi::multi: W imieniu wszystkich psiaków bardzo serdecznie dziękuję Danutce!! :buzi: Postaram się zrobić kilka zdjęć i z wielkim podziękowaniem przesłać do ofiarodawczyni :loveu: A paczkę dostarczę do schroniska w najbliższy piątek/sobotę :loveu::loveu::loveu:
  3. Z pieniążków zebranych na bazarku (102 zł) przeprowadzonego przeze mnie na schronisko bydgoskie zostały zakupione 12kg karmy dla szczeniaków i za resztę przysmaki dla psiaków. Zamówione w sklepie internetowym, bez kosztów przesyłki, wysłane na adres schroniska. 23.10 Pani dyrektor potwierdziła odbiór paczuszki :loveu::loveu:
  4. Podnosimy, podnosimy!! śliczności szuka miłości!!
  5. ale biedactwa :-(:-(:-( :placz:
  6. Jakiś czas temu był wciąż w schronisku, spodziewam się że nadal tam jest. Wepchnął mi się na wybieg dla kotów i wcale nie spieszno mu było go opuścić...
  7. [quote name='& Gloria &']Magdalena, myślałam, spotkamy sie na akcji ,,Zerwijmy Łańcuchy" Szkoda, że Was nie było:mad::eviltong:[/quote] Szybciej spotkamy się w schronisku.
  8. Vectra ale super zdjęcie :loveu: tylko nóżki i ogonek uciachany. ale psiaki zarąbiste :loveu: A nie da się poprawić "zbytniej jasności" w photoshopie?
  9. Nie ma w Bdg więcej ludzi dobrej woli? :razz:
  10. Postaram się wpaść jeśli dam radę :) Ale trzy osoby to wciąż za mało (zgadza się, jest to minimum, które musimy spełnić, ale wystarczy że z tej trójki wykruszy się jedna osoba i staniemy znowu w punkcie wyjścia). Myślę, że lepszy późniejszy ale mocniejszy start, z bardziej liczną załogą, niż wystartowanie od razu z minimum i liczenie na to, że się uda.
  11. w Bydgoszczy co roku we wrześniu organizowana jest Wystawa Psów Wielorasowych :)
  12. nikt więcej? :razz:
  13. Przelałam brakującą wpłatę z bazarku na Czucza (10zł) :)
  14. Przelałam brakującą wpłatę z bazarku na Pixie (10zł) :)
  15. Tak jak już Ci pisałam na pw :) Koło musi istnieć minimum rok, żeby mogło się przeobrazić w Oddział. Drugim warunkiem jest znalezienie chętnych osób, które tworzyłyby zgrany, dobrze rozumiejący się zespół... nastawiony na dłuższą współpracę... A co byśmy robili - zależy od nas. Możemy zajmować się ogłaszaniem zwierząt szukających domów, interwencjami, szukaniem domów tymczasowych , może robieniem jakiś plakatów, ulotek, współpraca ze schroniskiem, wszystko zależy od naszej pomysłowości (podpatrzylibyśmy też Koła działające w innych miastach) :)
  16. Chciałabym się dowiedzieć czy byliby chętni do stworzenia Koła Wolontariatu Fundacji Emir w Bydgoszczy? Potrzebne są minimalnie 3 osoby pełnoletnie, aby takie koło mogło funkcjonować Zagląda tu ktoś z Bdg?
  17. Wiadomo coś, czy Santa szczęśliwa w domku?
  18. śliczności jakbym miała możliwość to sama bym Cię wzięła :loveu::loveu::loveu: hop na pierwszą :loveu::loveu::loveu:
  19. śliczności poszło do domku :loveu::loveu::loveu: mam nadzieję, że będzie mu w nim dobrze :multi::multi: i że inne psiaki też znajdą dla siebie dom :multi:
×
×
  • Create New...