Jump to content
Dogomania

Magdalena

Members
  • Posts

    1894
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magdalena

  1. ja akurat mam najmniej do gadania bo dałam najmniej ale jestem za :oops:
  2. post do usunięcia, pomyłka... ale przy okazji podniosę :multi:
  3. Może tutaj: http://www.dogomania.pl/forum/f937/mam-wreszcie-kojec-z-buda-dla-sredniego-tymczasowicza-127100/ któraś bieda mogłaby zamieszkać? Z uzbieranej kasy możnaby zapłacić za tymczas. co myslicie?
  4. a co z tą sunią która była w podobnej sytuacji do Ojca? tyle psów potrzebujących pomocy :-(
  5. więcej zdjęć :loveu:
  6. [quote name='emilia2280']Jezyk po zabiegu na zábkach, sam bédzie mógl zezrec slimaki Supergogi :p[/quote] Cicho!! Bo noclegodawczynie wystraszycie!!
  7. Jest już transport :multi: Od Demi jeża zabierze Tarzanka, dowiezie do Poznania, gdzie przenocuje go Supergoga i przekaże następnego dnia razem ze swoimi stworami mojemu znajomemu... a on dowiezie je do Bydgoszczy :multi: bardzo dziękuję osobom, które zechciały pomóc :oops: :loveu: więc czekamy na zabieg i ustalamy termin ;)
  8. i jeszcze raz się pokazujemy
  9. [quote name='irysek']mialam na mysli twoich znajomych z realnego swiata. moze oprocz chlopaka, by ten twoj kumpel sie dal namowic...[/quote] taaaaaaaaaa.............. mój realny bydgoski świat nie przelewa się dogomaniakami :p
  10. [quote name='irysek']to dobieraj sobie pozostala dwojke do kompletu i wio do roboty hihi.[/quote] to co... jacyś chętni? :diabloti: :mad:
  11. Tarzanka zabierze jeża z Wrocławia do Poznania :loveu::loveu: Demi "zapakujesz" go jakoś? W jakiś kartonik czy cuś... żeby problemu z nim nie miała... Jak dowiem się jaki termin jej pasuje to będę kombinowała co dalej z Poznania ;)
  12. hmm... a to może jakąś większą grupą pojedziemy? więcej zrobimy...
  13. no właśnie chodzi o to że nie mam samochodu :razz: ale znajomy może mógłby mnie podrzucić we wtorek o 6 rano do Poznania i może stamtąd jakoś mogłabym dojechać? :razz: a można tam przenocować? mogłabym namówić chłopaka żeby mi potowarzyszył, pomoglibysmy może troche... coś naprawili jesli jest coś do naprawy... mam maszynke do strzyżenia więc troche psiakami moglibysmy się zająć na tyle na ile będziemy mogli... bo wyczytałam na stronie że i taka pomoc potrzebna... no i te zdjęcia...
  14. [quote name='Martali'][COLOR=red]dlatego niezwykle ważne są osoby, któr będą robiły psiakom do adopcji zdjęcia a później ogłoszenia..[/COLOR][B][SIZE=3][URL="http://www.zwierzakiuwandy.ovh.org"][/URL][/SIZE][/B][/quote] jest tam jakiś dojazd busem czy trzebaby samochodem? mogłabym przyjechać jednego dnia rano, zostac cały dzien i porobić foty wszystkim zwierzakom... chętnie pomogłabym o wiele częściej gdyby było bliżej ;) jakbym studiowała zaocznie to nawet bym się do pracy zgłosiła ;) jesli nie ma nikogo innego kto mogłby się zająć robieniem zdjęć to ja się moge tego podjąć, tylko kwestia dojazdu z Bydgoszczy, nie mam auta więc jakiś bus czy cuś...
  15. To może za tą kasę która została zebrana na Ojca możnaby przeznaczyć na wyciagnęcie tej suni ze schroniska, jakiś hotelik albo płatny Dt... chyba że już na kogoś innego zostały pieniążki przeznaczone.. co myślicie?
  16. Kiedy jeżyk będzie miał zabieg? Tzn od którego stycznia można szykować mu transport?
  17. [quote name='demi']Wątek transportowy dla jeżyka już jest założony:razz:[/quote] alez oczywiście moja droga ;) [url]http://www.dogomania.pl/forum/f521/potrzebny-na-styczen-wroclaw-bydgoszcz-wroclaw-poznan-jez-127823/[/url]
  18. ale biedactwo :-( podniesiemy
  19. [quote name='Doda_']Też chętnie bym go przygarnęla... :loveu: (magda:mad: hihi zartuje, ciesze sie ze jez bedzie mial domek)... hm może kiedys złapię jeza w lesie :evil_lol:[/quote] jeśli nie udałoby się znaleźć transportu (nie mam mozliwości sama po niego pojechac) to nie mam nic przeciwko temu, żeby pojechał do Ciebie... ale mam nadzieję, że coś się znajdzie :razz:
  20. [quote name='demi']Chciałabym Ci go przywieźć i zobaczyć gdzie on tam bedzie siedział, ale niestety flaki prędzej wypruje, a nie dam rady:roll:[/quote] jeśli kiedyś będziesz w mojej okolicy, zapraszam ;) na wizytę kontrolną ;)możesz być spokojna, dbam o swoje zwierzaki, nie stanie mu się krzywda. [quote name='demi']Tylko, że na początku stycznia ma mieć chłoptaś zabieg, wiec troszku trzeba by poczekać:roll:[/quote] do tego czasu postaramy się o transport ;)
  21. [quote name='Mateo93']mówie Ci bierz go bo to cudo niesamowite:loveu: prześliczny taki jest że szok:loveu: sam bym takiego chciał ale mi mama nie pozwala:angryy::-([/quote] nie mogę się oprzeć. a więc zapraszam panie jeżu w me skromne progi :loveu: domek znaleziony. Demi masz jakiś pomysł na transport? czy napisać na forum, czy ktoś nie miałby mozliwości przewiezienia zwierza?
  22. ślimaki są zamknięte, czasem je wypuszczam ale po półce sobie chodzą, nie po ziemi, więc nie byłoby problemu... co do lasu- myślałam że czasem można by go wyprowadzić, bo może teskni za środowiskiem, ale jak mu dobrze w mieszkaniu to super ;) a to jedzonko to jakieś specjalnie jeżowe czy wystarczy pomemlane ludzkie jedzenie? strasznie mi się spodobał... chętnie wezmę... :loveu: tylko trza będzie jakiś transport wymyśleć. zapewniam, że będzie pod dobrą opieką :) a i podusię mu odstapię. aaa jeszcze kwestia "wydalania" - trzeba mu uszykować jakieś specjalne miejsce czy generalnie robi gdzie popadnie? ;)
  23. Demi droga a powiedz co trzeba zapewnić takiemu jeżowi? I czy jemu będzie dobrze w domu? Czy zgodzi się z psem, ślimakami i papugą? ;) co je, jak/gdzie mu spanko urządzić... Mam las blisko, mogłabym czasem z nim na spacer wychodzić.. ;) może bym przygarnęła...
×
×
  • Create New...