Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. CZEKAMY NA POMOC<sunia ma juz proces gnilny w mordce...trzonowce są tragiczne finansowo jest kiepsko
  2. WIDZIAŁAM ją dzisiaj ,to piękna suka owczarek niemiecki długowłosy .Ma około 1roku ,została znaleziona w lesie.BIedactwo trzymało kiełbasę w dwóch łapkach i wsysała ją ,tak bardzo chciała ją zjeśc.Widok był okropny jak to biedactwo sobie radzi w tym kalectwie .Jej szczęka wcale się nie rozwiera,jest mocno zaciśnieta ,nawet szczekać nie może.BŁAGAMY o każdą najmniejszą kwotę bo być może uda się coś zrobić.ONA cierpi ,w razie wymiotów udusi się.MUSI być karmiona sonda.WECI nie dają dużych szans ,ale ja wierze ze jest szansa ,coś mi mówi że to się uda.
  3. ZURDO czekam na odpowiedz właściciela NORMAna i zaraz dam znać
  4. jesteś sliczna sunieczko ,powodzenia
  5. [url]http://img143.imageshack.us/img143/8849/p9150276ia8.jpg[/url] [url]http://img137.imageshack.us/img137/5714/p9150277ey3.jpg[/url] [url]http://img143.imageshack.us/img143/6294/p9150278md3.jpg[/url] [url]http://img441.imageshack.us/img441/666/p9150280fs5.jpg[/url] [url]http://img441.imageshack.us/img441/4742/p9150281zd4.jpg[/url] [url]http://img137.imageshack.us/img137/5846/p9150283mb8.jpg[/url] [url]http://img441.imageshack.us/img441/8761/p9150284cq8.jpg[/url] [url]http://img441.imageshack.us/img441/2455/p9150288as0.jpg[/url] [url]http://img143.imageshack.us/img143/2475/p9150291lz8.jpg[/url] [url]http://img137.imageshack.us/img137/1602/p9150293kb5.jpg[/url]
  6. NA moje oko COś jest nie tak z jej narządami płciowymi,poniżej sromu jest spore opuchnięcie albo gula trudno mi to opisać.Widziałam ją w Srodę ,ale to oczym piszę jest już jakiś czas.
  7. [url]http://img301.imageshack.us/my.php?image=p9130263ub5.jpg[/url] [url]http://img133.imageshack.us/my.php?image=p9130265ek2.jpg[/url]
  8. [url]http://img146.imageshack.us/my.php?image=p9130259ns8.jpg[/url]
  9. uwierz,że próbowałam ale zaczęły się krzyki i ''teorie wiejskie'' więc musiałam dostosować się do zaistniałej sytuacji
  10. Proszę Dogomanko masz szanse zabierz ja od nich,podac Ci adres ? Moje stwierdzenie,''że jest jej lepiej '' odnosiło się do tego jak była traktowana wcześniej a nie do tego ,że teraz jest w siódmym niebie.
  11. nie dziwiło mnie to że jest łagodna dla ludzi ,ale to że kaczki,kury i gęsi ją nie interesują i nawet koty toleruje a z tym nawet podwórkowe psy mają problem
  12. Słuchajcie,nie oceniajcie ich według tego łańcucha ;ja byłam tam 15minut i nie wiem czy ona jest cały czas na nim w dzień .Byłam i tak w nie zręcznej sytuacji bo to ja przyszłam do ich domu i nie mogłam tak wypytywać ,bo po prostu to wyczułam z rozmowy , też wolałabym aby była w domu i była po sterylce ,ale błędu[wydanie jej ze schronu w trakcie leczenia]nie naprawimy.Jest szczęśliwa ,bo widziałam ja jak się zachowuje a jeśli chcecie coś zmieniać to jedzcie tam i próbujcie [tylko faktem jest ;że dla niej to jak była traktowana wcześniej to teraz jest na pewno lepiej ,my wiemy ze mogło być 100% inaczej ,bo o to walczyliśmy ]:shake:
  13. AHA ,nazywa się HERA i myśle że to nie może być ostatnia wizyta u niej .Coś mi nie daje spokoju ..........JEst psem tak łagodnym że trudno w to uwierzyć:crazyeye::crazyeye::crazyeye:
  14. ZDobyłam adres metodą ,koniec jezyka za przewodnika.Byłam tam dzisiaj widać ,że Perła sie zadomowiła kaczki i kury jedzą razem z nia z jednej miski.Ludzie mają jeszcze dwa psy ,jeden na łancuchu ,Perła nawet bawila sie jak tam byłam z nim .NIestety ona tez jest w budzie i na łańcuchu,ale twierdzą ,że codziennie biega za ogrodzeniem ,buda stała daleko ale jakaś taka licha mi się wydała.Faktem jest ,że Perła przepada za siostrą tego chłopaka i bardzo ja pokochała bo było to widać gołym okiem ,niepokoi jednak fakt zdecydowanej odmowy na moją propozycje o sterylizacji przez Fundacje ,wrecz kobieta [chyba matka tego mlódego]zaczęła krzyczeć na mnie ,że nie bedzie żadnej sterylizacji bo to jest jak stwierdziła nie potrzebne marnowanie psa. powiedzieli że dadzą jej zastrzyk anty.i nie ma problemu .Wyjeżdzajac miałam mieszane odczucia,ale wiem też ,ze widać to po niej że jest dobrze traktowana ,Mam zdjęcia i 5 ninutowy film wstawię wkrótce .
  15. jak był jeszcze w Zamościu ,to przy okazji karmienia starego psa częstowałam i jego ,tak sie do tego przyzwyczaił,ze już z daleka mnie poznawał.To cwaniak musi znależć super domek
  16. Aż sie powyłam ,jaka ona zadowolona i to futerko jakie błyszczące .A niedawno stała taka zrezygnowana .FRYŻka musi ci się udać bo ciągle jestem myślami z tobą;):multi:
  17. Magda nie należy do żadnej fundacji,ja nalezę do EMIR-a;dopiero powstało nasze koło w Zamościu i tak naprawdę nie mamy środków aby pomóc w tej chwili[ i tak robimy co w naszej mocy ,ale nie mozna pewnych rzeczy przeskoczyć]Załatwione jest leczenie Normana na 10 dni na kredyt,pózniej moze cos wykombinuję.Zurdo obiecuje na poniedziałek zdjecia Normana bo tak umówiona jestem z Magdą.Za 10 dniowe leczenie mamy zapłacic 100zł.Ten pies jest bardzo zaniedbany i cierpi,a wet zaleca kąpiel lecznicza co trzy dni ,to jest nie realne bo ci ludzie nie maja wody bieżącej w domu .Musi jeść karmę specjalną,po której nie drapie się. Nasza fundacja z tych paru groszy zebranych na festynie opłaca też hotelik ,kupilśmy transportówki oraz leczymy wybrane przypadki z naszego schronu.Dowiem sie dokładnie jutro a najpózniej w pon.i zaraz Ci napiszę o to co prosisz,wraz ze zdjęciem psa .
  18. oto numer do znajomej ,która zna na bieżąco całą sytuację i karmi Normana codziennie.Pies jest w stanie okropnym ,właśnie z nią rozmawiałam.Pani Magda tel.664 500 434. ZDjęcie wstawię po niedzieli ,jak wróci koleżanka bo jeszcze nie potrafię.Pani Magda jest u kresu sił,ma takich spraw wiele ,proszę pomóżcie!!! :shake::placz::shake::-(
  19. PIes nazywa się Norman ma 8 lat jest chorym zaniedbanym i wiecznie głodnym Colie.mieszka u ludzi ,którzy są bardzo biedni i nie stac ich na nic.Choruje na przewlekłe zapalenie skóry,obecnie ma już rany ,gdyż przerwane zostało leczenie .Staramy się jak możemy ,ale mamy takich sytuacji dużo i nie możemy na długo pomóc.Pies jest bardzo łagodny ,wet.mówił że przy odpowiednim postępowaniu chorobę można złagodzić .Właściciele zgodzili się nawet oddać go.[śpi w komórce].Błagam ,pomóżcie ten psiak i tak przez 8 lat się wycierpiał dużo.jestem z Zamościa a Norman z okolic Szczebrzeszyna
  20. dajmy jej szanse,na pamięć o Soni która wybawiona ze schronu żyła tylko ponad miesiąc.Może Kora miałaby więcej czasu z ukochaną osobą.Widziałam ją w środę ,jest smutna i odzielili ją od innych suczek ,nie wiem dlaczego .Błagam pomózcie jej
  21. A może by tak z powiatowym pogadać u nas w ZAMOŚCIU,bo na razie jest u nas zakaz z wiadomych przyczyn przyjmowania psów .NApiszcie ile psów na już potrzebuje ulokowania.NIe obiecuję,ale wybadam wtedy sprawę i dam znać
  22. KOSTEK zostaje na stałe ,zwalnia miejsce bardziej potrzebującym staruszkom to decyzja mojej przyjaciółki[pani z tymczasu].ARKO I EMIR chylę czoła za to co robicie ,Grześ też tam chyba był bo nie doczytałam wszystkiego ,to wspaniały facet.CZY TA WYWŁOKA siedzi w pudle czy chodzi i się smieje??
  23. KOSTEK waży 8kg[waga 2tyg.po schronie].Lek nazywa się VETMEDIN KARSIVAN. Badań o które pytasz nie miał robionych. CZUJE się dobrze ,kaszle z dużo mniejszą częstotliwością,a jeśli już to łagodniej.
×
×
  • Create New...