-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Cane corso w schronisku - Selma już w DS w Olsztynku:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
w środe jestem w schronie co mam zrobić w sprawie CC??? -
DAlej czeka ....[już kierownik coś mówił,że ktoś jest zainteresowany] NIKt nie chce pięknej Mariski _Ślicznoty...
-
Cane corso w schronisku - Selma już w DS w Olsztynku:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Obydwa Cane,są w osobnych boksach nie mają kontaktu z innymi psami więc trudno ocenić ich reakcję.. -
[COLOR=Purple]DOBRUSIA[zdjecie w pierwszym poście][/COLOR] to cudowna suczka,którą miałam wielki zaszczyt poznać i wszyscy powinniśmy brać z niej przykład jak matka potrafi opiekować się swoimi dziećmi.Dostałam zgłoszenie ,ze suka ze szczeniakami podkopuje się na posesję i ludzie prosili o zabranie ich .Pojechałysmy na miejsce,po drodze zwróciłyśmy uwagę na niewielką sunię która biegła bardzo szybko i obwąchiwała śmietniki ,tknęło mnie to i zatrzymałam auto ;zawołałam ją .Bardzo chętnie podbiegła i połknęła w locie całą karmę w batonie i pobiegła dalej.Gdy znalazłam wskazany adres kobieta zaprowadziła nas na sąsiednią działkę pokazać sunię ,naszym oczom ukazała się sunia ,którą nakarmiłyśmy przy drodze.Suka pokonała trase 2km w ciągu dosłownie chwili ,biegła najeść sie i wracała pędem do swoich dzieci ,a trasa którą biegła to jedna wielka tragedia ,auto za autem jak pobiegła pierwsza to z przyjaciółką zamykałyśmy oczy ,mało pod auto nie wpadła.Więc ona miała na tej działce w ''kiblu''szczeniaki 4 sztuki. -maleństwa ok-2m-ce .Jedyne schronienie to drewniany kibel i sterta desek .Poprosiłam ,tą rodzinę o opiekę do czasu zabrania do schronu.Na drugi dzieńkarmienia ,sunia podkopała się pod ogrodzeniem i przyprowadziła małe na taras do te rodziny.Jest przekochana i pomimo tego ,że sama pewnie nie ma nawet roku ,tak wspaniale zaopiekowała się dziećmi.[B]JEST PSIM DZIECKIEM <OD KTÓREGO POWINNIŚMY SIE UCZYĆ.------NA DZIEŃ DZISIEJSZY DOBRUSIA ,JEST JUŻ W SCHRONISKU I GARNIE SIE DO KAŻDEGO ,BYŁA SAMA NA PUSTEJ :placz::placz::placz::placz:DZIAŁCE I TERAZ NADRABIA ZALEGŁOŚCI,PROSZĘ ZA TĄ HEROICZNĄ WALKĘ O PRZETRWANIE JAKĄ STOCZYŁA ,NIE ZOSTAWMY JEJ ZNOWU SAMEJ TAK JAK WTEDY NA TEJ DZIAŁCE...............[/B]
-
Sunia i 2 szczeniaki, którym groziło uśpienie już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
CUDOTKI nasze z ROZTOCZA -
NASTĘPNY CANE CORSO W SCHRONIE W ZAMOSCIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! około 2 letni ,wesoły i jeszcze nie załamany .....POWÓD ??? agresja !!! czy ci ludzie juz całkiem powariowali?????
-
Cane corso w schronisku - Selma już w DS w Olsztynku:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
TRAGEDIA !!!!!! Drugi CANE CORSO w schronie ,oddany przez właściciela ok.2 letni piekny i wesoły [JESZCZE] -
Pomocy!!! Pilne!!! Beniowi znowu grozi schron!!!ma dom!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
no Beniu jak tam u Ciebie??? -
Sunia i 2 szczeniaki, którym groziło uśpienie już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
dobrze jest ,czekamy na efekt ogł0szenia .Jeśli chodzi o karmę to dobry pomysł tylko trzeba zawieżć bo do niej jest jakieś 20km, aż się boję tam jechać... -
Pomocy!!! Pilne!!! Beniowi znowu grozi schron!!!ma dom!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Beniu zostaw te kury... -
Sunia i 2 szczeniaki, którym groziło uśpienie już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
mamusia jest niewielka ,dzieci myślę będą średniaczki .Babka traci cierpliwośc ,czas mija a my cały czas jej mówimy że to już niedługo.... -
LUśka ,chłopina mi się zbuntował powiedział że jutro mi te zdjęcia wrzuci bo nie ma siły był całą noc w pracy ,zasypia już .A ja dalej tego nie potrafię jestem tępota
-
Pomocy!!! Pilne!!! Beniowi znowu grozi schron!!!ma dom!
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Beniuśku ,znajdz domek tak dobry jak ten w którym teraz przebywasz... -
Fredzik - piękny piesek zmaltretowany przez inne psy w DS
funia replied to kamixx's topic in Już w nowym domu
znam takie same sytuacje ,Łączenie dużych psów z małymi .To jest przykład totalnej znieczulicy.Zdominowany pies jest z góry na przegranej pozycji .Niedawno udało sie suni od nas wyjśc z identycznej sytuacji,teraz śpi na pościeli ze swoją panią. KAMIXX DZięki ,że wyłowiłaś taką sytuację ,z wielkiego tłumu to duży dar zauważania. -
[URL]http://img95.imageshack.us/img95/3319/pa110336mu5.jpg[/URL] to jest Burania ta w środku trochę słabe to zdjęcie postaram się o lepsze a to 4 zdjecia Myszki [URL]http://img95.imageshack.us/img95/4861/pa110337sk2.jpg[/URL] [URL]http://img513.imageshack.us/img513/9123/pa110341pu2.jpg[/URL] [URL]http://img95.imageshack.us/img95/6083/pa110342zw4.jpg[/URL] [URL]http://img95.imageshack.us/img95/8646/pa110350dd5.jpg[/URL]
-
Bianko ,Burania byłaby super przy domu to typ ''gospodyni'' jak była luzem to pilnowała wszystkiego w schronie i kazdego obszczekiwała ,ale jest wielką pieszczocha i kocha człowieka który choć ją pogłaszcze. Mysza jest moja ukochaną sunia ,zamówiłam jej miejsce u Murki i chciałabym [nie miej mi tego za złe]żeby trafiła do domu ,który ja sama sprawdzę ,ona wycierpiała tyle <że ten dom musi być bez cienia wątpliwości.Cały czas kombinuję gdzięś u nas ale jest z tym naprawdę ciężko.Jak mąż zdąży to wrzuci zdjęcia suniek jeszcze dzisi.aj ,bo ja tego nie potrafię
-
jest piekna i faktycznie jest kopią Ślicznoty,jes chodzacym szkieletem .Bardzo przyjazna,a może to Ślicznota chciała znowu do nas wrócić zdrowa ,bo tak wszyscy ja pokochaliśmy,że wyprosiła ten powrót???? Nie może pójść do byle kogo....
-
Sunia i 2 szczeniaki, którym groziło uśpienie już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
jeśli jesteś zdecydowana to moge pojechać po mamusię ,szczeniaki no nie wiem sama nie mam pomysłu ,ale u tej kobiety nie moga byc,.Zaraz tam mogę zadzwonić ......