Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2906/dsc00944k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img100/dsc00944k.jpg/1/][IMG]http://img100.imageshack.us/img100/dsc00944k.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]
  2. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3579/dsc00943.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img13/dsc00943.jpg/1/][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/dsc00943.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] To jest siostrzyczka tej biednej z noskiem rozdwojonym ,co Jogi ja zabrała
  3. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5640/dsc00960.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img410/dsc00960.jpg/1/][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/dsc00960.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL]to reszta szczeniąt ze śmietnika.
  4. [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/825/dsc00957.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://g.imageshack.us/img262/dsc00957.jpg/1/][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/dsc00957.jpg/1/w800.png[/IMG][/URL] To jest jeden z 4 piesków znalezionych dzisiaj przypadkowo ,w worku i wrzucony do kontenera na śmieci,Ma ok 3 tyg. nie wiem czy przeżyje .Kierownik podstawił je do suki która ma mleko,ta noc jest decydująca.
  5. Już o 18 tej sunia została przekazana Jogi .;)
  6. [quote name='ANETTTA']W SCHRONISKU W LUBLINIE JEST BERNARDYN 3 latek niewidomy ..szukałam inf o nim dzwoniłam do schroniska za wiele sie nie dowiedziałam ....i klikajac do kilku osób i co sie dowiedziałam ..kazdy z nich już tam nie bywa ..bo...??/bo ..?? psy maja co jeśc nie maja zle ale co do wlontariuszy ..... ..:-(:-(:-( jak ktos cos by wiedział o tym benku plisss o inf ///[/quote] To znaczy co ,bo nie rozumię:oops:,dlaczego tam nie bywają??
  7. No i co ? jak wyglada wolontariat na dzień dzisiejszy??
  8. No właśnie i ja też o tym cały czas myślę ,że to być moze odstrasza ludzi .Musi się trafić bardzo mądra osoba i oddana osoba;)Normanku ,znajdz dobry domek
  9. kurcze ,Ada zasiedziałaś się trochę:roll:
  10. [quote name='sacred PIRANHA']ja tylko dodam że w schornisku w Lublinie kazdy chetny na wolontariusza jest mile widziany bo u nich zawsze jest co robic...dodam ze wolontariusze nie sprzataja boksow a mimo to maja co robic...[/quote No nie do końca bym się z tobą zgodziła ....:roll:
  11. [quote name='jogi']a jak znajdziecie Mirandę to ją zabieram. Pójdzie do teściowej po moim wyjeździe. Już za długo czekała:roll:[/quote] Jogi widziałam ją na bank .Wyczaję jutro
  12. Jesteśmy w kontakcie tel. ktoś od nas podrzuci szczeniaka Jogi do Janowa,albo jutro albo w poniedziałek .Dogramy to jeszcze
  13. Ja jestem w piatek sprawdzę wszystko i wyprowadzę ją na spacer.Jeśli mnie wpuszcza ,bo kierownik ma wystawiać opinie wolontariuszkom i może ja nie dostapię tej łaski :crazyeye:
  14. Boże ,załamalam się jak to przeczytałam .JOGI czy możesz nam przesłac opinię lekarską ,aby pokazać im tu w Zamościu na co skazali ja przez ten miesiąc. Powiedz mi tylko jedno ,czy ona żyjąc strasznie cierpiała ,bolało ją ?? czy gdyby u nas ją dobrze obejrzał to mógłby stwierdzić ,ze nie ma szans na przeżycie .Jestem juz zawyta całkiem ,a taką miałam nadzieję .Mam też zal do siebie ,ze się jej bliżej nie przyjrzałam,może mozna jej było skrócić cierpienie ?? Jezu jakie to wszystko jest straszne ,dlaczego znowu robi się wszystko w schronie na od*******,/
  15. Te zdjęcia Mai z twoim maluchem są cudne ,oby Maja szybko poszła do domu bo zaczna się do siebie z córcią przyzwyczajać:cool3:
  16. Dziewczyny co to by było bez was.!!!Tabs to kwestia czasu czekaj ;)
  17. Jeśli chodzi o Mirandę trzeba też brać pod uwage zagryzienie bo była z większymi sukami ,ale rozejrze się moze nie :roll:
  18. Suńka jest bardzo miła i przytulaśna i szczekliwa,jak czegoś chce to wyprosi to takim piskliwym szczekaniem
  19. Tak Ewa taki jest plan ,koniec jak to mówią ''wiejskie typy '' gonienia się i robimy sterylkę :evil_lol:
  20. No jak tam ,dzwonił ktoś ????
  21. Jogi napisz proszę co było powodem odejścia suńki.:-(
  22. Mam jeszcze zdjęcia z kuchni padniecie , jak w stołówce dla ludzi .Ale nie dzisiaj już .
  23. Boże ,ale dlaczego czyżby jakaś tragiczna wada wrodzona ? Czy Kur..a znowu takie leczenie:-(
  24. Co u Normana słychać???
  25. Ciekawe co u maluszków zamojskich ,Jogi napisz cos bo padnę z ciekawości:oops:
×
×
  • Create New...