-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Pirania dasz radę przekonuj ,:p -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Wieczorem napiszę jak tam Maniuś się ma ;) -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Wasza decyzja ,tak tylko wspomniałam o tej suczce nie chcę się narzucać i decydować . A moze ,któras z was poszuka mu hotelu w swojej okolicy ? Sama juz nie wiem :shake:.Dzisiaj lece do schronu ,zajrze do niego jako była wolontariuszka . -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='diabelkowa']Mialo byc na Maniusia...[/quote] \ Tak ,wiem ze miało być na Maniusia ale tak jak pisałam Murka nie moze go wziąć bo kolejka staruszków jest długa i niestety w tej chwili jeden jest i kiedy pójdzie to nie wiadomo .Chodzi o to ,ze u starych psów jest zagrozenie ze zostana tam dozywotnio .Więc ,zeby wzięła nastepnego musi obecny znależc dom . Wiluś jest bezpieczny , Maniek jeśli mały piesek pojedzie to weżmioemy go na DT . -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
No to co zgadzacie się zeby pojechała do Murki ? Czy przerzucamy deklaracje na nią ? Nika napisz ile brakuje do pełnej kwoty stałej ,czyli 240zł /bo moze jeszcze w tym tyg ,by poszła jak Zibi pojedzie . -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Większość czasu spędza w budzie bo tam zaganiają ja suki . -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img410.imageshack.us/my.php?image=dsc01233640x480.jpg][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8857/dsc01233640x480.jpg[/IMG][/URL] -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img179.imageshack.us/my.php?image=dsc00601640x480.jpg][IMG]http://img179.imageshack.us/img179/5926/dsc00601640x480.jpg[/IMG][/URL] -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Zabijecie mnie, ale mam szatański plan . Maniek zostanie zabrany ,do znajomego na tymczas jak tylko pojedzie inny mały pies a myślę ,ze będzie to już wkrótce . BOJĘ SIĘ ZAPYTAĆ <ALE WALĘ PROSTO Z MOSTU :oops::oops::oops: Jest sunia zupełnie nie radzącą sobie w schronie ,wielkości kota i niestety tracąca nadzieje ,Gryzą ją bardzo inne suki . Zaraz foty -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[quote name='REJA']Ja nie rządzę na wątku,ale chyba trzeba poczekać,czy DT się zgodzi żeby Wiluś został dłużej. A maniuś ma wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/starszy-psiak-z-cieplego-domu-do-zimnego-boksu-kto-pomoze-zamosc-128953/[/URL][/quote] DT ,się zgadza Wiluś moze jeszcze zostać . Druga to zła wiadomośc ,ze Murka nie przyjmie Maniusia bo ma juz jednego starego psa i dopóki on nie znajdzie domu to miejsce jest zajete.A to moze potrwać ...... -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
No to co Pirania ,kiedy przywozić Ci szczeniorka:razz: -
Malutka cichutka MALWINKA wiele przeszła... JUŻ W SWOIM DOMKU!!!
funia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
ślicznota z niej !!! -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Tak Jogi ,chcemy chcemy .Lunka musi być piękna do nowego domku ;) -
[quote name='kuna66']Z hotelowania ady pozostało dokładnie 100 zł. Co mam z nimi zrobić?[/quote] To bardzo dobrze ,bo musimy zwrócić Heldze 100zł za transport Ady z Łodzi do Jarocina .Termin oddania dawno juz minął ,czy moge Ci na Pw podać konto Helgi do przelewu pieniędzy ?
-
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Nikt do dzikusków nie zajrzał:shake:,oprócz Jogi -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Dawaj Pirania to Ci walnę irokeza bo widziałam ,ze jest z czego:diabloti: -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Beata jaki ostatni raz ,przecież będziemy teraz odwalać partyzantkę zapomniałaś ,jeszcze K.....nas popamiętają :mad: -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Jeśli ktos moze to proszę zapytajcie te osoby z pierwszego postu które sie deklarowały czy zgadzaja się na takie zmiany .:roll: A ja jutro zadzwonie do Murki i zapytam czy stary pies moze przyjechać bo wiem ze z tymi nieadopcyjnymi moze być różnie:shake: -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img410.imageshack.us/my.php?image=dsc00639640x480.jpg][IMG]http://img410.imageshack.us/img410/1687/dsc00639640x480.jpg[/IMG][/URL] To jest Maniek ,jeszcze z Wilusiem .Bardzo się zgadzali -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie jest taka kwestia ,moze niech Wiluś zostanie w DT do skutku (przekonam DT)a pieniądze przerzucimy na 13 letniego Maniusia kolegę Wilusia z boksu :cool3: Maniek jest bez szans ma 13 LAT ,siedzi już długo (jego pani zmarła) i ginie w oczach [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/starszy-psiak-z-cieplego-domu-do-zimnego-boksu-kto-pomoze-zamosc-128953/[/URL] -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Słuchajcie jest taka kwestia ,moze niech Wiluś zostanie w DT do skutku (przekonam DT)a pieniądze przerzucimy na 13 letniego Maniusia kolegę Wilusia z boksu :cool3: Maniek jest bez szans ma 13 LAT ,siedzi już długo (jego pani zmarła) i ginie w oczach [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/starszy-psiak-z-cieplego-domu-do-zimnego-boksu-kto-pomoze-zamosc-128953/[/URL] -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
dobry pomysł ,moze by Mańka wyrwał z tego piekła a Wilusiowi trzeba szukać miejsca na gwałt !!!!!!!!! -
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
ale to kwestia tylko zmian skórnych ? a moze ona ma jakiegoś gronkowca i zaraża sie rozdrapujac skóre ? no nie wiem ,moze trzeba zrobić znowu jakąś zeskrobinkę :cool3: -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dorothy']a ktore to chlopak?[/quote] biaŁy to chŁopiec -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
BEATA BYŁA DZISIAJ W SCHRONIE MOZE COŚ NAPISZE:roll: