-
Posts
14694 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by funia
-
Ami już w DT szukamy DS i zbieramy deklaracje!!!
funia replied to Torusia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img194.imageshack.us/my.php?image=dsc01224640x480.jpg][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/5303/dsc01224640x480.jpg[/IMG][/URL] -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Kasia ma mi dać znać dzisiaj ,albo jutro .Mają spore zamieszanie bo nowi lokatorzy przybywają .Jeśli sie zgodzi to Maniuś jest uratowany . -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Zadzwonię do Murki i zapytam czy przyjęła by go do 31 do siebie -
Aha ,jak pytałam o szczeniaki w sobotę to pracownik szybko zamknął drzwi do szpitalika ,zebym czasem tam nie weszła i nie zamordowała psów bo ja jestem bardzo niepoczytalna wiecie :diabloti:,zwłaszcza jak się wk....ę. Mogłabym psom krzywdę zrobić i byłby na nich ,ze zeszły z tego świata .....
-
asystent do spraw schroniska czyli potocznie kiero ,zabronił mi przebywania w schronisku ,jezeli nie mam zamiaru wybrać pieska ,aha i robić zdjęc i natychmiast opuśćić schronisko bo cmokam i drażnię psy ,O tam już sie gryzły jak pani tam ćmokała ,Ja pytam a inni nie ćmokają ----a on na to ,ze tak jak ja nie ćmokają >K...a komedia ,paranoja ,groteska ,państwo w państwie .Nie wiem jak to nazwać . weszłam w godzinach otwarcia ,a on pyta jakim prawem otworzyłam bramę zamiast zadzwonić dzwonkiem ??!!!:flaming: Nie wspomnę ,ze chodził za mną przez całe schronisko krok w krok Tak wygląda wielka miłość do zwierząt ,poświęcenie .Mając 250 psów i jedną wolontariuszkę raz w tyg. Gdzie tu normalny człowiek moze ,zrozumieć :shake:
-
Sunia i 2 szczeniaki, którym groziło uśpienie już w swoich domach:)
funia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Murka']Ufff... Tylko mam nadzieję, że Pan nie zadzwoni znów za jakiś czas, że Tola znów coś zmalowała...[/quote] No ,właśnie ..... -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Zdjęcia ,które są wyżej są z poniedziałku .Jak pracownik do nich wchodził sprzątać to kuliły się jak katowane psy ,Jesli nikt nie stara się ich oswajać ,pracować z nimi to dlaczego ***** zabrania się tego wolontariuszom:mad: Ten schron to tragedia ,zero współczucia ,zero .Sam cham i prostak. -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
nIESTETY ,tymczas sie nie zgadza bo trzy psy to za dużo .Musimy czekać az Zibi pojedzie ,:shake: -
[quote name='xmartix']a ten schron jest pod czyją opieką? TOZu?[/quote] POD OPIEKĄ URZĘDU MIASTA ZAMOŚĆ:mad:
-
[quote name='robkowa']czy ogłaszać sunię i na kogo namiary?:roll:[/quote] mAGDA OGŁASZAJ ,DAJ MÓJ NUMER TEL.
-
Luna SUNIA ZE SCHRONU ZOSTAJE NA ZAWSZE U STONKI 1125 DZIĘKI ANIA !!!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
No ,piękne zdjęcia .Lunka ładna dziewczynka ;) -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Wiluś cześć !!!!!! -
On jest prosty jak cep ,składa się z trzymaka i bijaka:eviltong:
-
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
No właśnie ,zaraz jeszcze spróbuje zaatakować tymczas Wilusia:p -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
Jak mają sie przyzwyczaiś do ludzi skoro drugi tydzień nie widzą nic oprócz ścian i krat .Wolontariuszy wypieprzyli ,została jedna która się dogaduje z kierownikiem i wozi taczki z gównami przez całą długość i szerokość schronu:-oJak to zobaczyłam to oczy przecierałam :crazyeye: -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img168.imageshack.us/my.php?image=dsc01394640x480.jpg][IMG]http://img168.imageshack.us/img168/8730/dsc01394640x480.jpg[/IMG][/URL] -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img299.imageshack.us/my.php?image=dsc01396640x480.jpg][IMG]http://img299.imageshack.us/img299/5656/dsc01396640x480.jpg[/IMG][/URL] -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img245.imageshack.us/my.php?image=dsc01395640x480.jpg][IMG]http://img245.imageshack.us/img245/1990/dsc01395640x480.jpg[/IMG][/URL] -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Zibi wyjeżdza 31 maja ,więc w ten sam dzień można zabrać Maniusia na ten tymczas gdzie jest Wiluś .Tylko pytanie czy on to jeszcze wytrzyma ,czy stan psychiczny spowodował jego dzisiejszy tragiczny wygląd :shake: -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Mówię wam ja już głowy nie mam ,jeśli byłoby gdzie juz bym go zabrała.A jeśli tylko Zibi pojedzie to miejsce się zwolni i zaraz go tam zabiore .Po dzisiejszej nerwicy w schronie dopiero mnie teraz puśćiło .... Piszę skargę do wojewody ,ale tam wygarnęłam tylko czy kogoś to wzruszy ?\ Wojewoda lubelski to Genowefa Tokarska . Czy nad prezydentem miasta czuwa wojewoda?:oops: -
Starszy psiak, z ciepłego domu do zimnego boksu ! MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj rano ,coś żle z nim bo w ogóle głowy nie podnosił tylko leży w tej samej pozycji i jego oczy są jakieś nieobecne . Kazał mi dzisiaj wyjść ze schronu jeśli nie kupuje psa ,rozumiecie :crazyeye: -
Wokal ,zamojski przerazony szczeniorznalazł dom w Krakowie !!!
funia replied to funia's topic in Już w nowym domu
wpuścił mnie ,na sekundę zeby zrobić zdjęcie pieskom są dwa skulone przerazone i natychmiast kazał mi wyjść . Wrzucę wieczorem:shake: -
Celinka bardzo smutna ,chciała głaskania no ale co ja poradzę jak ten typo zabronił mi nawet po schronie chodzić ,Brak juz na to siły .
-
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Trzymaj w pogotowiu ,niech leżą bo moze trzeba będzie niedługo -
Czy ktoś pokocha pieska "inwlidę"? Wiluś, teraz Majlo MA DOM !!!
funia replied to nika28's topic in Już w nowym domu
Anita na razie sie wstrzymujemy bo Wiluś bezpieczny ,niech pieniążki czekaja ;)