Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Ja widziałam jest piekny mój olbrzymek , Ja wiem jak wkleić ale kurde muszę zmykać z neta ...Moze jutro Ci pomogę .To proste bardzo .Sćiagnij program IMAGEShack i przez to leci szybciutko i prosto ,
  2. [quote name='ranias']Kochani moi i Marcelku miły, zaglądam na chwilę tylko. Moja mama w szpitalu i nie jest dobrze....[/QUOTE] Myslę o was .Niech się wszystko dobrze ułozy .
  3. [quote name='MaDi']Muszka MUSI opuścić klinikę. W tym tygodniu muszę zapłacić za sterylizacje Żaby i Muszki nie wspominając o tym,że każda doba kosztuje...fundacji nie stać na takie koszty tym bardziej że pobyt za dwa psy od połowy lutego to olbrzymi wydatek i nie wiem jak mamy zdobyć takie środki. Po raz kolejny daliśmy się wpakować w kłopoty,a osoby które tak chciały abyśmy pomagali sprytnie się wycofały...[/QUOTE] Kogo masz na mysli ?
  4. U Gajowej miejsce jest .Koszt 12 zł doba/plus karma . Musimy sie okreslić .Chociaż podkreslałam ,ze rozmowa niezobowiązująca.
  5. Kurde 400 zł to sporo .....za 30 minut dzwonie do Gajowej . Boje się trochę bo finanse nie pewne ...
  6. [quote name='andegawenka']Tomaszów Lubelski. Zawsze do wiekszego miasta jezdzą po zakupy, do lekarza, do dentysty do urzedu skarbowego. Moga przy okazji wziąć psa. Pies musi znależć się u dobrego weta na już ......
  7. [quote name='andegawenka']Rodzina mojej kolezanki, jeździ na zakupy do Tomaszowa, oni chyba też robią.Może tam jest weterynarz dla małych zwierzat.[/QUOTE] Ja już nie wiem co oni moga a co nie bo nie ma kontaktu ,..... Ale z tego co móiwła to wszyscy bliżej to tragedia ..... Jaki Tomaszów ?
  8. [quote name='andegawenka']Na wszystko są pieniadze ale nie na leczenie drobnych zwierzat. Batut tani nie jest, więc biedni nie są. Na mnie zrobiła dobre wrażenie, myslałam że babka postępowa, brałam pod uwage że nauczycielka ...:shake:[/QUOTE] ona nie jest zadną nauczycielką ..... Jeśli chodzi Ci o trampoline to podejrzewam ,ze to prezent .....
  9. Powinnam się kierować zawsze swoja intuicją ,rzadko mnie zawodzi ( prawie nigdy ) . Dom jest ok dopóki nie wchodza w gre pieniadze na cokolwiek dla psa ....Jeśc dostanie ale biada mu jeśli zachoruje .....Jestem wściekła i zatroskana o losy naszego Henia ..... Od nas do nich jest około 80 km w jedną strone ( koszt !!) I czas ..... Powiem wam ,ze to jest chore po prostu chore zeby komus leczyc psa ( ja wiem ,ze robimy to dla niego nie dla ludzi ).A ten ktoś nawet nie ma jak go przywieżc .!!
  10. Dzwoniłąm do wetki i opisałam to co dzieje się z oczami .Na tel .wyszło ,ze to wypadnięcie trzeciej powieki .Potrzebne duzo leków a zabieg jest pewnie nieunikniony . Napisąłam do Beaty ,ale nie odpowioada i szczerze mówiąc nie podoba mi się to wcale . Pies cierpi ,chcemy zapłacić za zabieg /wizytę a ona pisze ,ze nie ma jak przywieżć do Zamoscia psa .... Nie daj Boze aby Henio zachorował ...... Czułam to i wiedziałam ,.ze z tymi sprawami będzie tragedia :shake:
  11. Co się stanie w sytuacji kiedy nie znajdziemy kwoty ...No własnie jakiej kwoty ? JUTRO ZAPYTAM znajomej ma kameralny tymczas pod Wawą . Ile waży Muszka ? Czy siega do kolana czy ponizej ?
  12. Jadzia jest w Moim Psie czy nie ?
  13. Nie dawno przyjechali do m,nie ludzie po sunie ,którą znalazłam w lesie .Ciagle jakies psy ida do domu a ,,nasze piekne paskudki ,,tylko sie przygladaja jak ludzie zabieraja inne .Ostatnio jak poszła Misia to normalnie sie tak rozryczałam ...Puściły mi wszystkie zale świata ... Jadzia tak stała i patrzyła jak ja przytulają ,biora na ręce .Ja daję jej miłośc ,handzia mnie uzupełnia ale żal jak cholera ze na takie nikt nie patrzy ...... Wyobrażacie sobie ,ze Jadzia musiałaby gnić w schronie do śmierci ? Po niedzieli piszę tekst ( tkliwy jak cholera ,nastrajam się )i robimy nowe ogłłoszenia .Ciekawe czy bedzie efekt ?
  14. W domku Misi wszystko Ok . Jestem szczęśliwa ! PS .Ona taka kochana jest ,ze gdyby nie ......tak ,tak ....to by została ....Jak każde znalezisko:roll:
  15. [quote name='Tola']Bardzo sie cieszę:) Błyskawiczna adopcja; wątek Misi ma 2 strony:cool3: A to najnowsze zdjęcia z DS zamojskiej Kawy [IMG]http://images39.fotosik.pl/1537/ec8885b59c76aaacgen.jpg[/IMG] [URL="http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=460ee4d8449022c6"][IMG]http://images42.fotosik.pl/377/460ee4d8449022c6.jpg[/IMG][/URL] Tak wyglądała Kawa w schronisku, gdy zobaczyłam ją pierwszy raz [IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg826/scaled.php?server=826&filename=kawayp.jpg&res=landing[/IMG][/QUOTE] Przepiekna !!!!!!!!!
  16. [quote name='mshume']A o co dokładnie chodzi i jak ważna to sprawa.Może będę mogła pomóc ( a właściwie mąż mojej znajomej).Napisz mi pw.[/QUOTE] Napisałąm pw /
  17. Jadzia zjada miesięcznie około 8 kg suchej karmy Arion .Oprocz tego gotuje i nie doliczam za to .Niech Jadzieńce wyjdzie na zdrowie . Dusje jesli chodzi o mrożenie to niestety nie mam takiej mozliwosci . Ja gotuje na bieżaco w wielkim garze ryz plus udka plus korpusy .Wychodzi z tego fajne zarcie .Rosołek z miesem oraz ryżem .Psom smakuje . Na jeden góra dwa posiłki .Gdy zostanie cos to zaraz sie psuje a takiego gara do lodówy nie zmieszczę . Makaron błyskawiczny kiedys kupiłam taki w stylu ,,zupek chińskich ,,to ten był w sumie ok .Ale on tuczy i chyba ma sporo ,,polepszaczy . Ja uważam ,ze pozostanie przy kwocie 250 zł z moim wyżywieniem jest ceną rozsądną .Nie trzeba zamawaić i się bawić w mrozenie .Co ty na to ?
  18. Super ,ze są nowe deklaracje .Więc ja popytam swoich w rodzinie ,
  19. [B]Czy znacie kogoś kto zna język czeski ?[/B]
  20. A dlaczego nie mamy co liczyć na Jamora ?
  21. Mnie też ..... Przeca to mój synuś z czasów wolontariatu .Kochana psina
  22. [quote name='funia']JA deklaruje 10 zł na hotel . Dalej kto da jeszcze ??[/QUOTE] [B]Proszę aby DT Muszki nie miał więcej jak kilkanaście psów [/B].Przy wiekszej ilości zwierzat uwązam ,ze to dla niej bez sensu . Ona powinna być w ( mozliwie ) kameralnym miejscu z ,,dostępem ciagłym do człowieka ,,.Mam takie psy i wiem jak wazne to dla nich . Trzeba ustalić kwotę jaką potrzebujemy zebrać ,wtedy będzie wiadomo ile nam brakuje .Postaram sie włączyć w te deklaracje jeszcze kogoś ,ale musza być konkrety .
  23. [quote name='funia']Wczoraj w godzinach pózno popołudniowych znalazłam bardzo zmęczona ,przerazoną i głodną sunie .Lezała nieopodal hoteliku i własciwie na nic juz nie liczyła . Podejrzewam ,ze zostałą wyrzucona w lesie i przecinając Mokre przyszła do nas przez Hubale do Płoskiego .Sunia miała olbrzymie ilości kleszczy i wielkie błotne kulki przy łapkach co uniemozliwiało jej chodzenie . WIęcej zdjęć będzie wieczorem na jej wątku . Waży góra 7 kg i jest bardzo bezproblemowym pieskiem( jak na razie ) .Dzieci i inne suki lubi .Na psy warczy ,ale pewnie w ostatnich dniach miała ich w nadmiarze .... [B]Gdyby ktokolwiek szukał takiej suni proszę do mnie dzwonić .[/B] Biore na siebie sterylkę . [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/600/p5136123.jpg/"][IMG]http://img600.imageshack.us/img600/2196/p5136123.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/560/p5146154.jpg/"][IMG]http://img560.imageshack.us/img560/3841/p5146154.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL][/QUOTE] [SIZE=3][B]Misia już ma swój dom w Lublinie !!!!Jej Pani zajmuje sie dogoterapia .Misia będzie pracować z nia( w przyszłości ) przy dzieciach niepełnosprawnych.[/B][/SIZE]
  24. Sory ,ale nie jestem na bieżąco ...Czy ta sunia wyżej to ta co miała duże zmiany skórne ?
  25. JA deklaruje 10 zł na hotel . Dalej kto da jeszcze ??
×
×
  • Create New...