Jump to content
Dogomania

funia

Members
  • Posts

    14694
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by funia

  1. Dziewczyny piesek po zabiegu ok .Bedzie biedakowi lżej i popatrzy normalnie na świat .To dzieki wam kochanym kobietom !!!! Pani Ewa ( wet ) potraktowała nas ulgowo .Wielkie dzieki jej za to 70 zł plus leki do domu to cena bardzo dobra.Po zabiegu kroplówka i leki od bólu .Oczy nie krwawiły wbrew oczekiwaniom więc ma byc dobrze . Pogadałam z P.Beatka .Oj nie ma lekko nie ma dziewczyna.... Mąz pojechał za granicę bo finanse leża....Ale i domowe sytuacje nie są czasami wesołe .... Finanse rozliczy Handzia .
  2. [quote name='handzia']Jezu...jej wyraz pyszczka mnie powala :placz: Czy lato czy zima, ona ciągle tak samo smutno patrzy...[/QUOTE] Właśnie ....pory roku się zmieniaja a ona ciagle jest w tym smaym miejscu ... Okropnie smutna ,nie przestaję myślec o niej .
  3. [B]Kremowa sunia jest malutka (długa ale bardzo niskopodłogowa), bardzo spokojna...wygląda jakby straciła już nadzieje, że zwróci się uwagę właśnie na nią. Do człowieka zawołana podchodzi, chętnie bierze smaczki, jest delikatna i subtelna. Z innymi sukami stara się żyć w zgodzie, jak któraś ją przegania, to po prostu odchodzi.[/B] Nie potrafie cytować więc tak skopiowałam .dziekuję za odpowiedz . A czy wiesz ile ma lat ? I od kiedy jest w schronie ?
  4. Puszek z P.Beata własnie dotarł pod gabinet .Nie było to proste ,ale popilotowałam przez tel . Pózniej podjadę i moze uda mi się zrobic zdjęcie .
  5. [quote name='handzia']Jestem u Reji? nie wiem czy dobrze napisałam ;) Funiu, super, że założyłaś wątek :) Trzeba będzie pojechać do schroniska, cyknąć kilka zdjęć i może zrobimy jej ogłoszenia. Tyle możemy dla niej zrobić na razie...[/QUOTE] Według mnie u Rei .;)
  6. Mam plan .Pojedziemy do schronu i poprosimy o wyprowadzenie jej .Zobaczymy jak się zachowuje i zgłosimy ja na sterylke .
  7. Zapraszam na watek białej suni. Razem nie raz wyadoptowałysmy wieksze ,,piekności ,,:evil_lol:.WIęc tutaj nie powinno być aż tak żle ..... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/227696-Ma%C5%82a-bia%C5%82a-sunia-chyba-ju%C5%BC-straci%C5%82a-nadziej%C4%99?p=19166355#post19166355[/url]
  8. Nadaje jej imię[B] Reja [/B].Moze być czy na nie bardzo ?
  9. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/859/p1110847s.jpg/"][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/5789/p1110847s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] NIc o niej nie wiem oprócz tego , ze mieszka od kilku lat w zamojskim schronisku . W schronisku jest spora rotacja psów a ona przewija się ciagle na zdjęciach osób chodzących do schronu . Jest smutna i chyba na nic juz nie liczy . Moze wspólnie pomozemy zmienić jej życie i znależc wspaniały dom . POstarm się o wiecej info i będę je uzupełniać .
  10. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/859/p1110847s.jpg/"][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/5789/p1110847s.jpg[/IMG][/URL] Uploaded with [URL="http://imageshack.us"]ImageShack.us[/URL] zal mi jej bardzo ..... Założe jej watek ,pomożcie obecnością i pomysłami .Ostatni mam farta w adopcji to moze i jej się uda . ps .Czy cos o niej wiadomo ? Jaki ma charakter ? jaka jest do ludzi z obsługi ? jaka do innych suczek ?
  11. Jaka piekna ta biała !!Coś o niej wiesz?
  12. Kurde no pewnie ,ze trzeba . Zaraz lecę do sklepu .....:razz:
  13. [quote name='LadyS']Wybacz, ale nie będę zniżać się do Twojego poziomu. W hoteliku mieliśmy dwa psy, z czego jeden dość wycofany - bardzo fajnie się otworzył. Do tego rzetelna ocena charakteru, zdjęcia, stały kontakt - naprawdę nie mieliśmy nic do zarzucenia :)[/QUOTE] Wybaczam .;) Ale zdania nie zmienie. Wszystko mamy dograne tak więc nie martw się ,poradzimy sobie .Dziekujemy za troskę .
  14. Ogłoszenie dobre ,ale ......Nie ukazuje problemu .A problem jest . MIsiek nie da się wziąc na ręcę .Nie da się pogłaskac kiedy ktoś zechce .Głaskanie odbywa się tylko wtedy gdy on na to pozwala . Obkłapuje sie dookoła ( co prawda niegroznie ,ale wątpię by komuś sie to podobało ) Piszczy przy byle dotyku ,( nawet jak robi kupe ) .Piszczy jak bawi się z sukami bo np .za mocno ( według niego ) go obłapiały . w domu siedzi jak posąg ,nie porusza sie ani nie weżmie nic do jedzenia ( nawet mięsa) . Przy naciągnieciu smyczy ( niechcący ,lub po prostu coś tam się splącze ) kładzie się i skowyta .Trzeba delikatnie go nakierowac i poprosuić by dalej szedł .Ja już wiem jak z nim postępować .ale według mnie to ciężki temat . P .Sylwia mówiła ,ze jego ,,wyleczenie,, ( nie ma gwarancji )polegac ma na zagłaskiwaniu go włąściwie non stop .Aby wiedział ,ze reka ludzka to sama przyjemnośc . Robię to .On lubi owszem ,ale patrzy zaraz czy ja cos nie kombinuje i zaraz piszczy tak na wszelki wypadek i zwiewa . Na nie ogrodzonym terenie nie dałoby sie nawet podejśc .
  15. [quote name='LadyS']Jeśli hotel jest pod Wieliczką i jest polecany przez FAM, to wiem, jaki to hotel - mieliśmy tam psy. Jest to bardzo dobry hotel.[/QUOTE] Widzę ,ze [B],,dobra ciocia ,,[/B]czuwa i zawsze jest obecna .:p WIesz opinia ulvhedin w zupełności wystarczy . Osoba rozsądna i znająca problematykę psią . Podczytujesz ok .Kochasz węszyć po watkach psów u mnie mieszkających a nóż widelec coś ,,fajnego wyczytasz ,, i zasypiesz swoimi radami .
  16. [quote name='Merys']Dziewczyny trzymajcie się siedzeń, krzeseł i nie wiem czego jeszcze, bo zaraz spadniecie! [B][SIZE=3] Muszka znalazła dom!!![/SIZE][/B] hahaha:multi::multi:[/QUOTE] Co !!!!!!!!!!!!!!!pisz tu zaraz jak i co ?
  17. [quote name='Szarotka']To teraz czekamy na wiesci co i jak ??[/QUOTE] Tak ,jak nie znajde się w szpitalu TFU !!!!to podjadę w czwartek do lecznicy .
  18. [quote name='dusje']Dziekuje Wam za pamiec,dziewczyny Wzruszajace slowa testamentu i pieknego wiersza przytoczonego przez handzie.Poplakalam sie :-( W niedziele minely 3 miesiace od odejscia mojej slodkiej Tosienki :-( Boli jeszcze bardziej, boli tak bardzo, ze zostalam pacjentka kardiologa, chociaz kiedys mialam serce jak dzwon. Kocham cie Tosienko i nie umiem bez ciebie zyc :-([/QUOTE] Boze jak to boli znowu i wciąż ......
  19. [quote name='andegawenka']Funiu jestes naszym słoneczkiem wiesz?, Henia i Puszka też. :iloveyou: Jutro zrobię przelew:)[/QUOTE] Miło mi .Dziekuje .Nikt do mnie tak nie mówi :roll:niestety .... Ps .O godz 19 miałam atak kamicy zółciowej .Boze myslałam ,ze umieram ....POra na operację ...Kurde boje si.ę ....
  20. dodałabym ,ze nie nadaje się na stróża( wita kazdego i daje dziubki ) .Jest tylko psem do kochania .Bedzie oddany na zawsze .
  21. Wszystko dograłam .Zadzwoniłąm bo Pani Beata nie ma nic na koncie a ze ja mam za darmo na stacj. to pogadałysmy .To nie była zła wola u nich po prostu bardzo nieciekawie z finansami ..... Zabieg w ten czwartek na godz 10 . Podjadę na miejsce aby zapłacić wetce .
  22. Gabrysiu ona straszy .Podejrzewam ,ze nie ugryzła by Ciebie .Rozumiem jednak twoja obawę . Ps .Pamietaj ,ze ona jest zazdrosna ,bardzo ...I po swojemu to demonstruje .
  23. A gdzie jest ten tekst bo ja moze slepa czy co ?
  24. Napisąłam smsa ....Czekam ....Ciekawe czy znowu nie odpisze ....
×
×
  • Create New...