Kochani, bardzo dziekuje za deklarowaną pomoc dla Barniego:loveu:
Ostatnie dni miałam tak bardzo zabiegane, ze nie moglam nawet zajrzec na dogo.
Doda_ , kolejny raz, bardzo serdecznie dziekuje Ci za pomoc z bazarkiem , a takze oczywiscie Agatce za oferowane fanty:Rose:
Wpłyneły nowe wpłaty dla Barnaby:
27.02. - mdk8 - 5 zl ( za II )
27.02. - ala123 - 50zł ( za III )
Bardzo dziekujemy:loveu: