Jump to content
Dogomania

bela51

Members
  • Posts

    32875
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bela51

  1. Jak się Feluś czuje, czy juz cos wiadomo ?
  2. To wspaniała wiadomość, mam nadzieję, że psiaka wydadzą, bo jest już spora presja na nich. Widziałam, że zmienili treśc zapisu na allegro.Mocno trzymamy kciuki. Dużo bedzie zależeć od sztuki dyplomacji Isadory w rozmowie z "takimi" ludźmi. Czekamy na wieści.:thumbs:
  3. Czy pelnia szczescia nie istnieje? Tez sie martwimy, ale na pewno zwalczy te infekcje.Jest pod dobra opieka.Trzymamy mocno kciuki.
  4. W środę, czyli jutro, ta sterylka????????????? Napisz proszę, czy już mam zaciskać kciuki? A Szansunia zsikala sie z radosci, bo sie za Wami stesknila.:lol: Moja nawet nie zlezie z kanapy jak wracam do domu :mad:
  5. O matko, ale Anioł sie trafił Felusiowi.:lol: Na pewno wynagrodzi mu wszystkie straszne chwile które przezył. Tylko tak smutno, że nic nie wróci mu wzroku.:-(:-(:-(
  6. Nie zmienicie takich ludzi.:shake: Jak juz tu pisałam, też mam psa z odzysku. Po 3 latach, gdy urodzilo sie dziecko, problemem była sierść, brak czasu dla psa, a gdy zaangażowane forum ( bo pies był wyadoptowany) obalało te bezsensowne argumenty, państwo wytoczyli najcięższe armaty. Alergie dziecka. Nie wierze w nią i nikt nie wierzył. Ale pewnie dobrze sie stalo, bo tak sunia trafiła do mnie i nigdy, nigdzie jej nie oddam.:lol: Dlatego nie ma sensu żadne przekonywanie. Trzeba suczce szukać domu i to szybko.
  7. Podałam pewnej zainteresowanej Pani nr telefonu, ale czy cos z tego będzie:hmmmm:
  8. Już na jamnikach napisalam, co mysle o takich ludziach i czego im życzę. Nie będę się powtarzać. :mad:Rozsyłam wiadomości do znajomych.
  9. Dzisiaj przeczytałam podobną historie na jamnikach. Sunia ma czas do końca lipca, a potem śmierc[U]. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/swidnica-mala-sliczna-jamnikowata-sunia-do-uspienia-potrzebny-dom-139963/[/url] [/U]
  10. Ciągle ściskam kciuki, a tu robota czeka !:evil_lol:
  11. Czy Feluś tę kanapę dostał na zawsze, czy to tylko DT?
  12. Straszny bidulek. 4 lata w schronie :-(
  13. Biedactwo :-(. A ten DT w Gdyni może dojśc do skutku?
  14. Pozę można wysłać na konkurs fotograficzny :evil_lol:
  15. Agmarek ostatnio mało tu zagląda. Już się martwię, co też Szansa nowego zmalowała? Chyba nie zeżarła klawiatury od kompa?;) A tak całkiem powaznie, to troche nas martwi ta cisza.
  16. A może Fuksik zostanie w tym wielkim ogrodzie z 2 psiakami do towarzystwa na zawsze???????
  17. Chyba znowu oczy mi sie pocą.:-( Ale kciuki dalej trzymam.:thumbs:
  18. No popatrzcie, a ja sie czasami zastanawiałam skąd ten nick:roll: :evil_lol:
  19. [quote name='ANETTTA']DT w GDyni ?????[/quote] Z Poznania do Gdyni nie jest aż tak baaaaaaaardzo daleko. Przy wspólnej moblizacji sił to jest do wykonania.
  20. Ihabe , to wspaniałe co zrobiłeś dla tego psiaka, gdyby było wiecej takich ludzi świat byłby piękny. Niestety więcej jest takich.:mad: Wiem, że dużo osób tu zagląda dlatego podrzucam ten link. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/szczeniak-w-depresji-smierc-oddany-3-razy-pilnie-dt-bo-zgasnie-139930/#post12454377[/URL]
  21. Ręce opadają! Czasem juz nie mam siły czytać o tym ludzkim ( właściwie nieludzkim) okrucieństwie. Gdzie ten biedak jest? Napiszcie coś więcej.Może trzeba załatwić mu na razie jakiś płatny tymczas? Wiem,że wiele osób prowadzi takie, chociaż ja niestety ich nie znam.
  22. To prawda, w 10-stopniowej skali okrucieństwa, daje jej 9.:angryy:
  23. Śliczny! Co za bezduszne babsko, dobrze, że chociaż wet miał serce i głowe na karku.:shake:
  24. Tak bardzo sie cieszę, to piekny pies i taki biedny.Oby to był domek najlepszy na świecie i NA ZAWSZE.:multi:
  25. Pozdrawiamy wspaniałe futrzaki ( mielismy okazje poznac osobiście) oraz rybki - olbrzymy ( zaswiadczam, że nie zostały jeszcze zjedzone).:evil_lol:
×
×
  • Create New...