[quote name='Doda_']Cioteczki kochane.. postaram sie w tym tygodniu zrobić bazarek, musze tylko z belą ustalić, ale w tej chwili nie jest w stanie :( odszedł barni, nie możemy w to uwierzyć :(
Przenoszę swoją stałą 10 zł z Barniego na tego onka. prosze o nr konta na pw, zapiszę .[/QUOTE]
Bardzo dziekujemy Doda_.:loveu:
Mysle, ze do konca tygodnia cos trzeba ustalic odnosnie tego bazarku.
A ja przypomnam, ze wpłacamy na SMON
[SIZE=3][B]Pełne dane do wpłat - koniecznie z dopiskiem: dla Bezimiennego
[/B][B]SMON
ul. Chałubińskiego 22/83
80-807 Gdańsk
Numer konta :[/B]
[B]89 2490 0005 0000 4500 1264 5830
[/B][/SIZE]