Wiosno, stało sie, Betka uzyła bardzo niefortunnego okreslenia na ten wewnetrzny boks, w ktorym przebywa Niko. Zapewne wszystkie tak wygladają, w większosci hoteli , nie tylko u Ciebie. Na pewno własnie to miała na mysli,
Prawdą jest, ze chcemy dla Niko czegos wiecej, ale to nie tak, ze krytykujemy warunki jakie ma u Ciebie. Mnie jest przykro, bo uwazam, ze bardzo duzo zrobiliscie dla Nikodema. Pierwsza prosiłam Cie, abys go przyjeła, gdy z dnia na dzien musielismy psu szukac hotelu.
Głupio wyszło, nie miej urazy.