A ja chcałam prosic o pomoc dla starego Urgo z łancucha, u ktorego wykryto nowotwor:-(
Urgo ma chore serce, nie wiadomo czy zakwalifikuje sie do operacji, na ktorą zreszta nie ma kasy. Potrzebna dodatkowa diagnostyka.
Jesli mozecie wspomóc....:-(
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228646-URGO-stary-łańcuchowy-psiak-NOWOTWÓR-błagamy-o-wsparcie-na-leczenie[/URL]!
[IMG]http://img4.imageshack.us/img4/899/p6142107.jpg[/IMG]
[quote name='Myngey']Od Skarpety Owczarkowej nie korzystał.[/QUOTE]
To ja napisze prosbe o pomoc. Skarpeta mogłaby w miare swoich srodkow pokryc rachunek za leczenie.
Napisalam.
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/230056-SKARPETA-OWCZARKOWA-Dla-bezdomnych-Cywilów-Szarików-Rexów-i-Alexów?p=21322258#post21322258[/url]
Biedne te ONki, bardzo trudno o dobry dom dla nich.
Na ogół tak jak piszecie, buda, łancuch, kojec i resztki z obiadu.:-(
Ogłos ją w jakiejs miejskiej prasie, Warszawa, Kraków, Katowice itp.
Czasem bywaja błedne diagnozy, ktore są potem zmieniane na korzysc pacjenta...
Moze tak jest w tym wypadku ?
Zajrzyj do Kłopotka, mial podobno policzone dni.
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/238332-Dzięki-dobrym-ludziom-Kłopotek-żyje-i-ma-się-dobrze!-Prosimy-o-wsparcie-finansowe[/URL]
Wet na szczescie sie pomylił. Pies sie pozbierał i cieszy sie dobrym zdrowiem.
Jaki biedny:-( Ze tez jeszcze to musiało sie przyplatac.:shake:
Nie wiem co radzic, nie potrafie.
Moge w tym miesiacu podesłac tylko dyszke, moze w październiku cos pomyslimy, nad jakims bazarkiem...
Prosze o nr konta.
Podaje wątek Soni. Tak, Redpit do nick, ale chyba nieczesto zaglada na dogo.
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/144093-Sonia-odeszła-za-TM-("]http://www.dogomania.pl/forum/threads/144093-Sonia-odeszła-za-TM-(
[/URL]
Moze Redpit zgodziłby sie wziac Kłopotka ? Była u niego nasza ONka Sonia, az do smierci.
Redpit kocha ONki, ale nie wiem czy ma w tej chwiwli mozliwosc aby wziac Kłopotka, trzeba zapytac.