bullterrierka
Members-
Posts
1091 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bullterrierka
-
[quote name='Beata M'][COLOR=purple]ZAPRASZAM NA CHOMICZKOWY BAZAREK!!![/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/194983-misz-masz-dla-Lusi-w-typie-chihuahua-ZAPRASZAMY%21do-28.10"]http://www.dogomania.pl/threads/194983-misz-masz-dla-Lusi-w-typie-chihuahua-ZAPRASZAMY!do-28.10[/URL][/QUOTE] :laola::laola::laola:
-
Madallena napisała: [I]No dobra. Luśka z powrotem u mnie.... Coś mnie rano tknęło, łez zakręcil się w oku widząc puste łóżko i ...zadzwoniłam zapytać się co u niej. Okazało się, że starsza Pani źle się poczuła i wylądowała w szpitalu. Młodsza Pani starsza prawie cały czas tam siedzi. Lusia sama siedziała w domu! i niewiadomo kiedy nie siedziałaby nie sama ;/ Podjęłam decyzję, że przyjeżdżam po Luśkę. Pani mówiła, że sytuacja się unormuje ale... nie wierzę w to, bo jak się okazało Pani starsza ląduje w szpitalu.... Nie wiem czy dobrze zrobiłam, na pewno zrobiłam to w porę. Bo Luśka nie przyzwyczaiła się jeszcze do nowego miejsca... przenocowała sobie tam dwie noce (tłumaczę się?). W każdym bądź razie leży już koło mnie.... Nie wiem jeszcze co napisać... [/I] ************************************************ Lusia miała dzisiaj atak padaczki:-( będą potrzebne pieniążki na przebadanie chomiczka jutro zrobię bazarek bardzo prosimy o deklaracje dla małej na badania
-
[B]kopiuję z forum bernardyn[/B] Madallena napisała: No to się akrum doczekałaś Lusia od wczoraj w nowym domu.! Znalazła taki dom jaki chciałam. A nawet więcej Ma nie dwa, a cztery kolanka, na których bedzie oglądała telewizję W domu są dwie starsze Panie, matka i córka - obydwie niepracujące, oglądające seriale i wiadomości. Luśka została wczoraj poczęstowana sernikiem, pod stołem! (sernik pyszny). Obwąchcła całe mieszkanie, pozwiedzała wszystkie kąty i .... zrobiła kupę na środku przedpokoju ;/ Panie wiedzą, że Lusia musi się przyzwyczaić i będzie sadzić na podkłady (no bo umie). Dzisiaj wyszły z nią pa półtorej godziny na spacer i ...no przecież spacer służy do wąchania, nie? Ale Panie będą z nią pracować jak ze szczeniakiem - czas jest, pogoda tez ładna, dotleniać się trzeba. Spała na kanapie w dużym pokoju - poczekajcie, za kilka dni wskoczy im do łóżka. Na śniadanko Lusia zjadła serek biały, szyneczkę i kawałeczek chlebka + 3 chrupki. Oj... A ja tęsknię.... I nie będzie już chomika, który za wszelką cenę wygrzebuje z dna miseczki te najlepsze kawałki, bo te z wierzchu są niedobre, syfiąc przy okazji wodę w misce: [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/333/ffc06b00305ba873med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] i chowa się w posłanku, w którym, jako jedyny psiak spośród moich tymczasowiczów, się mieściła, ściemniając, że ona wcale nic nie je! [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/336/bf71a3ece688fcb7med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Nie będzie też łepetyny wielkości naparstka całego ubabranego w okruchach karmy: [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/352/6fbfd2e0e2930936med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] i problemów ze zrobieniem zdjęcia tych obcych ciał na głowie (lepiej się pobawić aniżeli przez 5 sekund wytrwać w pozycji nieruchomej): [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/336/e808f88eca760884med.jpg[/IMG][/URL] Nie będzie też ostatniej części komiksu! Bo wzięłam aparat, a i owszem, ale karty nie wsadziłam ;/;/ Trzymaj się Lusieńko. Zawsze mam obawy na początku wydania do DS. Teraz też mam... Będę Cię nadzorować i męczyć Panie telefonami. A odwiedzę za jakieś dwa miesiące, kiedy pokochasz swoje Pańcie bezwarunkową miłością, jaką i mnie i moje dzieci obdarzyło to malutkie serduszko... ********************************************************************* a teraz ja dodam dwa słowa od siebie: napiszę tu bo na forum bernardyn nie mam konta Magda BARDZO CI DZIĘKUJĘ za wspaniałą,cudowną opiekę nad chomiczkiem. Dzięki Tobie Luśka jest teraz tam gdzie być powinna w swoim domku!!! Wiem,że przywiązałaś się strasznie do tej małej pokraki która nie odstępowała Cię na krok:evil_lol: i tylko skarżyła w komiksach na brak noszenia na rączkach i marne porcje jedzenia:lol: a ktoś podobno miał się odchudzać bo ważył 2,5kg:roll: jak przeczytałam koniec Twojego posta to aż mi świeczki w oczach stanęły... DZIĘKUJĘ!!! [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/351/2c2c885f224681dbmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
bullterrierka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa'][SIZE="3"] Właśnie rozmawiałam z Panią Alą -Pani Alutka to bardzo miła i ciepła osoba bardzo oddana zwierzakom-Super mi się z nią rozmawiało. [SIZE="4"]Pekinka Koko idzie do nas.:multi:[/SIZE] [B][COLOR="#8b0000"]PROSZĘ Pomóżcie W TRANSPORCIE![/COLOR][/B] Im szybciej trafi do weterynarza tym lepiej - my przyjmiemy ją w każdej chwili [B]PILNIE POSZUKIWANY TRANSPORT DO WARSZAWY![/B][/SIZE][/QUOTE] super wiadomość:multi: -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
bullterrierka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
na stronie [B]69[/B] są zdjęcia Amiego po strzyżeniu chciałam je tu skopiować ale coś mi nie wychodzi.... -
Sznaucerek Amant - zaginął. Odnaleziony w nowym domu ;)
bullterrierka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='supergoga'][U][COLOR=#0000ff][URL=http://img27.imageshack.us/i/schronisko047.jpg/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/596/schronisko047.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img27/schronisko047.jpg/1/][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/schronisko047.jpg/1/w320.png[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img22/schronisko047.jpg/1/"][/URL][/COLOR][/U] [U][COLOR=#0000ff][URL="http://img22.imageshack.us/i/schronisko045.jpg/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/963/schronisko045.jpg[/IMG][/URL][URL="http://g.imageshack.us/img22/schronisko045.jpg/1/"][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/schronisko045.jpg/1/w637.png[/IMG][/URL][/COLOR][/U][/QUOTE] [quote name='agnieszka32']Taki psiak trafił dzisiaj do szczecińskiego schronu, ale to pewnie nie Amant... [IMG]http://szczecin.schronisko.net/images/adopcja/1/normal/58383.jpg[/IMG][/QUOTE] wstawiam tak dla porównania obok zdjęcia Amanta -
Przejechał i uciekł -Kropka cierpiała!!! ALE JUŻ MA DOM :) !!!!!
bullterrierka replied to Monday's topic in Już w nowym domu
jak Kropka się czuje ? -
[quote name='Monday']Hesia się przeziębiła....najzwyczajniej w świecie. Ale ma leki, więc wszystko pod kontrolą. [B]To po prostu domowy delikatny piesio.[/B] Lilith i co z tym domkiem dla Hesi? Dom w Radomiu jaki miał być zrezygnował. Szukamy dalej.[/QUOTE] pewnie miała dom straszna z niej pieszczocha podobno może ktoś o nią dbał i ją kochał dziwne,że nikt jej nie szuka
-
Przytulisko Pani Ali Orzechowskiej prosi o pomoc!
bullterrierka replied to Marzenuś's topic in Już w nowym domu
[quote name='Osa']No trudno.Skoro nie chce to nic na siłę. Tylko nie zawsze dom docelowy jest w stanie ponieść koszty leczenia psa/na dzień dzisiejszy koszt leczenia Księcia to grubo ponad dwa tysiące zł./ to raz a dwa a u nas są domowe warunki. A z praktyki wiem że choremu psu ciężej znaleźć dom tym bardziej że choroby dermatologicznie źle zdiagnozowane czy nieleczone dają ciężkie powikłania które czasem kończą się eutanazją psa. [COLOR="#0000ff"]Kontakt do Kasi Strzeleckiej-[B] 603 651 833[/B] Dzwonić do skutku bo nie zawsze może odebrać.[/COLOR][/QUOTE] Osa a dzwoniłaś do p.Ali? Dziewczyny próbujcie przekonać p.Ale w Kocim Świecie pekinka na pewno będzie miała super warunki. -
[quote name='marlenka']Anna wiem ze to nie ten watek ale zadzwoniła do mnie Pani - po 60-chce małego docelowo psa około 5 kg , musi byc starszy i koniecznie tolerowac koty . Pani z Zoliborza jest . Może rudzika by jej podesłać ? Ile Rudzik wazy ???[/QUOTE] Marlenko Ania nie ma na razie netu kontakt z nią tylko telefoniczny 509-142-552 48 624 12 42 :)
-
[quote name='lilith27']dzwoniła do mnie pewna pani z wawy Kobieta szuka pieska mniej więcej do roku. Psiak musiałby być cierpliwy i przytulaśny, albowiem jej pięcioletnia córeczka jest w stanie zakochać zwierzęta. Pani by chciała pieska, który by chętnie bawił się z dzieckiem i mu nie zagrażał. Jak Hesia do dzieci? Kobieta jest gotowa podjechać na wizytę i obejrzeć psa. Piesek byłby 9 godzin sam w domu, ponieważ małżeństwo pracuje. Czy Hesia niszczy w domu? Czy sygnalizuje potrzeby? Pani chciała moją Fionę.....ale fionka to łobuz i psiak demolka. Kobieta generalnie robi dobre wrażenie przez telefon. Mieli mieszańca huskiego, który żył 14 lat. Czy zgłaszać kandydaturę Hesi? Podesłać zdjęcia P. Edycie?[/QUOTE] oczywiście,że zgłaszać :)