Jump to content
Dogomania

bullterrierka

Members
  • Posts

    1091
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bullterrierka

  1. [quote name='Folen']Zakochałam się w Kreci, jest przecudowna! Dlatego po "latach" milczenia na dogo, musiałam się odezwać...[/QUOTE] powiedziałam Kreci,że trzymasz za nią kciuki:loveu: [quote name='anhata']Krecia wyglałaby brzydko z uszami. Widze podobieństwo z moją Lizi, i widzę, że mała szybko rośnie. Trzymam kciuki za domek. Wspaniała wiadomość ![/QUOTE] mnie się ona i bez uszu nie podoba :eviltong: [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Chyba bardzo urosła. Ja obstawiałam, że będzie mniej więcej wielkości ONka, ale może będzie większa. Świetna wiadomość z tym domem, trzymam kciuki![/QUOTE] strasznie urosła jak ją Waldek przywiózł i ją zobaczyłam to byłam w szoku :lol: A jeśli chodzi o domek to jeszcze się nie cieszę. Na razie Krecia pojechała na wycieczkę z Wikingiem i jego TZ bardzo jej się podobało :) [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/341/f5c1bf758301f118med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/346/03eb4ea001a4fe93med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  2. [quote name='pbkkatka']czy Fionka mnie pozna ??? chyba mam spadek emocjonalny[/QUOTE] śmiesz w to wątpić? oczywiście,że Cię pozna!!!:glaszcze:
  3. bardzo dziękujemy:loveu::loveu: Krecia dziękuje:loveu: [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/340/ccd617866fbab6c3med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  4. [quote name='zuzlikowa']Jest cos niezwykłego w tej małej suni...jakaś wyjatkowość i do tego słodycz!... A macie jakieś przypuszczenia co do ostatecznej wielkości dziewczyny?[/QUOTE] myślę,że będzie większa od owczarka niemieckiego [quote name='tula']może ona będzie jak wielki czerwony pies Clifford:lol::lol:[/QUOTE] Tula strzał w dziesiątkę :evil_lol: [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/340/25958201b5ebca48med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  5. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/340/8f66a6f167368b22med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/316/bc4e1cd05811952amed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/340/906fc1912d7077cemed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  6. [quote name='Monday']Jeszcze nic nie piszemy, bo to aż dziwne, że Krecia nie odstrasza... pani jej nie widziała... ona potrafi iść lekko bokiem, wywala się, ogólnie wygląd też ma dziwny - pierwsze co, nie ma uszu!!! Miejmy nadzieję, że to wszytsko jest prawdą, a nie tylko snem i się obudzimy!!!!! Póki Jacek nie pojedzie i nie zobaczy nie wiemy nic.[/QUOTE] Magda to ,że nie ma uszu nie jest straszne ktoś ją po prostu robił na kaukaza bądz azjatę i się pewnie nie sprzedała. Mam nadzieję,że wszystko będzie dobrze.Jeśli coś będzie nie tak to Krecia będzie miała wycieczkę. A dziwna to ona jest strasznie - ten jej wzrok taki jakby nieobecny. A teraz niespodzianka dla wszystkich którzy Kreci kibicują :) [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/340/b59c1bbe84ab115emed.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  7. [quote name='AnnaA']Jak tam dzisiaj Krecia po sterylce?[/QUOTE] Krecia czuje się dzisiaj bardzo dobrze :) zjadła troszkę suchej karmy, napiła się wody i śpi sterylizował ją dr Karol szew ma śliczny,maleńki i prawie go nie widać wczoraj kupiłam dwa ubranka M i L bo nie mogłam się zdecydować jaki rozmiar będzie dobry a dzisiaj ją ledwo w L wbiłam :roll:
  8. rozmawiałam z Anią przed chwilką Blanka nie chce jeść żadnej suchej karmy najbardziej jej smakuje gotowane jedzonko
  9. zapraszam na wątek Hesi którą AnnaA napotkała na swojej drodze [url]http://www.dogomania.pl/threads/193257-Hesia-historia-porzuconego-psa-z-cyklu-kolejny-kud%C5%82acz-w-potrzebie[/url]
  10. rezerwuje post [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/344/5bfdcabb1c537599med.jpg[/IMG][/URL][/IMG]
  11. Wątek ten zakładam na prośbę AnnyA naszej wspaniałej dogomaniaczki, która wioząc na zdjęcie szwów sunię Blankę napotkała na swojej drodze zagubioną,głodną i całą w kołtunach sunię. [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/344/fb545cacb95a1519med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Sunia została przez Anie nazwana HESIA:loveu: tymczasowo przebywa w Schronisku dla Bezdomnych zwierząt w Radomiu [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/345/f102231fad2b958fmed.jpg[/IMG][/URL][/IMG] [IMG][URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/344/21a26f5dddea7c05med.jpg[/IMG][/URL][/IMG] Więcej o Hesi napisze Ania która zaraz pojawi się na wątku :) Monday napisała: [I]Pozostałość pieniędzy po bazarku dla Yogiego (75zł) została przekazana dla Hesi. Pieniądze zostały rozdysponowane w taki sposób: 50zł - szczepienia 5zł - odrobaczenia 20zł - kama[/I]
  12. podnoszę Blaneczkę i przy okazji Magda wyczyść sobie skrzynkę bo nie mogę Ci na PW odpowiedzieć ;)
  13. zapisuje wątek mój bull też bierze Vetmedin 2,5 mg 2 razy dziennie i Furosemidum 40mg 2 razy dziennie
  14. [quote name='AnnaA']Ja na Twoim miejscu obejrzałabym oba miejsca i wybrała lepsze. Pod katem oczywiście warunków i koniecznie ludzi.[/QUOTE] Aniu właśnie tak będzie :)
  15. [quote name='Aska7']Poznał i ???[/QUOTE] i jest Krecią zauroczony wyraził chęć adopcji małej sunia mieszkałaby w budzie, działka 3000m2 nie mają zwierząt umówiłam się z panem na wizytę ale no właśnie jest jeszcze ale dzwoniła bardzo fajna pani w sprawie adopcji Kreci która ma kaukaza i wydaje się być domkiem idealnym rozmawiała i ze mną i z Magdą baaaaaaaaardzo długo i też nie mieszka daleko zgadza się na wszystkie warunki sunia mieszkałaby w budce z możliwością wchodzenia do domu miałaby ciągły kontakt z ludzmi i zwierzętami muszę przemyśleć i jakoś to wszystko poukładać ,żeby było najlepsze dla suni dzisiaj jest jakiś boom na Krecie:roll: pomóżcie :help1:
  16. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']Mówiłam już Magdzie, że będzie reklamacja odnośnie szkolenia. Oddaliśmy jej kaukaza, a z powrotem dostaliśmy jakiegoś pluszaka. Misia-pysia, który wcale nie chce być twardym bydlakiem, nie chce stróżować ani przeganiać. Jego największym marzeniem w życiu to... pokazywać brzuszek:D Wystarczy jedno miźnięcie po głowie, a pies robi się plastelinowy, osuwa po noce i wywala do góry kołami. I trzeba miziać, miziać, miziać... :D Ale nasi budowlańcy i tak się go boją. Dziś jedna z ekip stała pod bramą 40 min, bo mimo że nie było go widać (siedział w kojcu), to bali się wejść. A że nie ma jeszcze domofonu, to nie mieli jak zapytać, gdzie jest:-) W końcu inna ekipa, bardziej odważna, ich wprowadziła.[/QUOTE] no my kiedyś zawiozłyśmy do Magdy "agresywną" astkę która miała być w schronie uśpiona a do domku zawoziłyśmy pluszowego prosiaka :evil_lol:
  17. [quote name='Monday']Fajnie...oby się nie zraził co do koordynacj ruchów Kreci. To o której ta sterylka????[/QUOTE] sterylka o 14
  18. wczoraj do mnie dzwonił pan z Radomia - wypytywał dowiedział się o Kreci z ulotki rozdawanej na festynie w niedziele chce poznać Krecie dzwonił przed sekundą,że będzie za godzinę poznać sunie ale nie wiążę z tym spotkaniem wielkich nadziei
  19. [quote name='AnnaA']On sobie zupełnie nie zdaje sprawy ze swojego wyglądu. Nawet widzę, że ta goła dupka mu nie marznie bo nie chce , żeby go przykryc. Stara się też "poustawiac" pozostałe stadko. Widzę, że reszta psiaków ustępuje mu z drogi.[/QUOTE] niezły ten Yogi :diabloti:
  20. [quote name='Aska7']Jaka Krecia jest w tej chwili duża (w kłębie), czy ma charakter małej dominantki czy jest raczej ciamajdą ? Są jeszcze jakieś aktualne zdjęcia ?[/QUOTE] Krecia ma w kłębie 45 cm charakter : uległa, nie konfliktowa, zabawowa, bardzo lubi dzieci i inne zwierzęta - ładnie się z nimi bawi dominantką nie jest w 100% ale ma "jakiś tam" instynkt obronny wczoraj jak z nią byłam wieczorem na podwórku i Marcin wyszedł zza rogu to został nieżle obszczekany coś w stylu nie zbliżaj się ja tu pilnuję ;)
×
×
  • Create New...