-
Posts
671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by karola&gacek
-
Mona możesz mi też wysłać? Ich strona jest całkiem fajna, a zwłaszcza, że dziś promują pozytywne szkolenie
-
[url]http://lh3.ggpht.com/_7Ob9nQcUYaY/THQPwnIky5I/AAAAAAAAAiw/rdQI0U4vJOc/dsdsd%20081.jpg[/url] te wredne uszyska..... Fiodorka też daj :)
- 470 replies
-
[url]http://lh5.ggpht.com/_7Ob9nQcUYaY/THQPMIqkWzI/AAAAAAAAAiA/Lj8EFCEeZmk/dsdsd%20066.jpg[/url] [url]http://lh4.ggpht.com/_7Ob9nQcUYaY/THQPDJ1z6zI/AAAAAAAAAhs/8Xh8OzgMDYE/dsdsd%20059.jpg[/url] te dwa są cudne!
- 470 replies
-
[url]http://www.dogomania.pl/threads/183817-quot-Zaklinacz-Ps%C3%B3w-quot-National-Geographic?p=15247776#post15247776[/url] dużo też było na tym temcie, ale pod koniec [url]http://www.dogomania.pl/threads/125026-quot-Ja-albo-m%C3%B3j-pies-quot-TVN-Style[/url]
-
narazie 4 września wystawa w Krakowie, później 26 wrzesnień Wrocław. Tutaj mi sędziny bardziej odpowiadają [url]http://lh3.ggpht.com/_7Ob9nQcUYaY/THQO3WzheoI/AAAAAAAAAhQ/Yj7qan48O1o/dsdsd%20052.jpg[/url] w środku miał być jeszcze Draco no, ale..... [url]http://lh4.ggpht.com/_7Ob9nQcUYaY/THQOc5k0ISI/AAAAAAAAAgg/MnXdmBy6ZOw/dsdsd%20036.jpg[/url] a to miała być postawa :D Ale Izuus kupiła już wcześniej Draco za parę przysmaków i nie chciał się popatrzeć na mnie
- 470 replies
-
dobra, dobra zdjęcia dawaj :D
-
[quote name='Merenwen'] Ale myślę, że za rok zawitam już na jakiś inny obóz. Może agility...? Zobaczymy, zobaczymy :lol:.[/QUOTE] nieeee :-( ja chcę z tobą na drugi obóz :-( Poznałabyś Draco
-
pewnie, tylko nie będę mieć pojęcia gdzie jestem ^^
- 470 replies
-
Od jutra do piątku chyba :)
- 470 replies
-
Ogólnie nie przepadam za ONkami (znam tylko te które wrzeszczą jak głupie zza płotu na moje psy z czego jeden się ich panicznie boi, a drugi chętnie by się odgryzł), ale Texel wygląda bardzo uroczo- to chyba te wielkie uszy :) Narazie nie polecałabym ci metody zaklinacza (możesz poczytać o nim wątek, jest na dogo), ale książka "Pozytywne szkolenie psów" Barbary Waldoch jest świetna ;)
-
[url]http://img340.imageshack.us/img340/1281/dscf8434m.jpg[/url] na pierwszy rzut oka myślałam że to jakiś inny pies :D
-
Znam to skądś i to bardzo :) Zawsze jak chce zrobić filmik jak Draco biegnie obok mnie to zanim mi się włączy funkcja nagrywania ten już jest 10m przede mną i czeka na mnie z głupią miną :)
-
8 pinków :) To nawet w miare. Niestety sami w klasie jesteśmy. Ale będzie dobrze, musi być! Zapraszam fotografów na ring XVI o 12;35 ^^
-
Tak dokładnie to nie wiem gdzie to jest, ale chyba daleko od miasta. hm... przy takie głównej plaży nad jeziorem (tam chyba Feel czy inne coś kręciło teledysk,kojarzysz?). Już dodali plan sędziowania w Krakowie i mamy nr 749 (słabiutko bo zgłaszałam się przed końcem pierwszego terminu). I jesteśmy sami w klasie.... i jest 8 pinków (to dużo, w Opolu CACIB było 3)
- 470 replies
-
Na Draco często wołam Dracula, albo Głupek. Dracula jak chce by szybko do mnie przyszedł, wtedy mogę "zatonować" to, a Głupek no wiadomo... jak spadnie z łóżka, wpadnie w stół itp. :)
-
nie, wynajmujemy domek tam, nad jeziorkiem ;) często tam jeździmy :P
- 470 replies
-
Tak, dwoma ^^
- 470 replies
-
[quote name='Endher']Mały ma nieziemskie uszy... [IMG]http://www.dogomania.images/smilies/diablotin.gif[/IMG][/QUOTE] Taa i to jest problem :) A spacer możemy w ostatni weekend sierpnia, przed szkołą bo teraz jadę na tydzień do Nysy ^^ I po Nysie będzie mała niespodzianka.
- 470 replies
-
[IMG]http://lh4.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TFrwkxWuQ3I/AAAAAAAAA9g/m_56iGITVOg/s640/IMGP4284.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TFrwlk8JwWI/AAAAAAAAA9o/72ysEhO_YXs/s640/IMGP4296.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TFrwlC7jNxI/AAAAAAAAA9k/z3YYeoqJRMA/s640/IMGP4292.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TFrwl44E1rI/AAAAAAAAA9s/Dp37CByusK4/s640/IMGP4297.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TFrwmAm_BCI/AAAAAAAAA9w/PfrJwSaqtsY/s640/IMGP4298.JPG[/IMG]
- 470 replies
-
To z jakiegoś spaceku i działki [IMG]http://lh3.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TFrk3zXZ13I/AAAAAAAAA8o/Yr7_FRUBPRs/s640/IMGP4270.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TFrvC0q1NTI/AAAAAAAAA9E/fZHhBKU7HO0/s640/IMGP4275.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TFrvDUmgO2I/AAAAAAAAA9I/Yr05AZH8RCU/s640/IMGP4276.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TFrvDidzn-I/AAAAAAAAA9M/LA6YA5tsMNs/s640/IMGP4279.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_tuyQoXWznSo/TFrvEZVS0RI/AAAAAAAAA9U/sR0mGzgyjqQ/s640/IMGP4281.JPG[/IMG]
- 470 replies
-
Pinczerka ocalona, 1100zl jeszcze na minusie 460zl
karola&gacek replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Ogłoszona na forum pinczerkowym? Jak nie mogę jej temat zrobić -
Gac już dziś się lepiej czuje, dzisiaj nawet zjadł kolacje i trochę obiadu, od wczoraj piję. Wet stwierdził, że to przez jego zęby- ma straszny kamień, a my możemy go usunąć dopiero we wrześniu (200zł w górę z badaniem krwi). Ale naprawdę biedaczek z niego był przez te 3 dni :( Spał w legowisku Draco, jeszcze specjalnie mu zasłoniłam "otworki" na powietrze bluzą, żeby miał ciemno i tak spał przez te 3 dni i nawet na dwór nie wychodził (nie chciał) :( :( I ogólnie pierwszego dnia "choroby" to schował się skubany w szafie, a ja go szukałam pół godziny po domu opierniczając mamę o to że go wypuściła na dwór albo co.... A po za tym to doszedł już dysk, Hero Pup 160 i hm... myślałam, że będzie trochę większy :) Ale nie jest źle. Draco od razu zaczął się ze mną nim przeciągać biegać za nim, ale.... tylko w domu. Na dworze jest zbyt zajęty czymś innym, albo już zmęczony. A dziś na spacerze na polach znalazł jakiegoś gryzonia, nie wiem czy ugryzł go, ale coś zapiszczało w trawie i od razu "EJ!" to się pies wycofał, ale na szczęście gryzoń go nie ugryzł.
- 470 replies