Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Hahaha, toż u nas na jedynce też drzwi się nei zamykały i Borysiątko zawsze chciał wyskoczyć ;DD
  2. Hahaha, kochajmy pociągi! Szczerze mówiąc ja też mogłabym jechać z Wami pociągiem, bo w tym roku nawet z Białego jest dojazd, ale wolę na lajcie sobie wcześnie przyjechać i dobry domek wybrać ;> W tym roku na pewno do 16 już nie pójde :PPP
  3. Hahaha, mój brat też nie ;D Ale zgodzi się, bo już rok temu miał mnie zawieźć na ozp właśnie, ale ja jednak pojechałam pociągiem a on do USA w tym czasie ^^ Powiedziec Wam coś? Pomimo tych wszystkich idiotycznych i bezsensownych kłotni, tak baaardzo chcę się z Wami spotkać, spędzić te 12 (czy 13?;>>) dni! Naprawdę.
  4. Hahaha, toż to masakra ;D Jak dobrze, że jade w tym roku samochodem.. Poprosze brata żeby mnie zawiózł, to będe miała TV w podróży i gdzieś zajedziemy po drodze pewnie nad Śniardwy ;>> I wezme ile będę chciała, a nie czy udźwignę plecak. Jak miło :P Całe szczęście Daisy zabiera mało miejsca ;D Plecak w sumie chyba tylko. Bo żarcia to naprawde 2-3 garści (bo reszta to smaki ;//) no i klatka dla niej.
  5. kurcze, ale rzeczy do spakowania! matko ;DD
  6. bordercollie, to nie ten temat... wandrus to oboz posluszenstwa-agility-wypoczynkowy. pasuje, to jedz, nei, to szukaj dalej.. Ja tez nie wiem po co ten basen ;d Zapewne zeby psy chłodzic, ale po co brac taki basen skoro wiadomo, że wszystkie inne psy sie wpakują i się zniszczy? Aleksandrossa- jedź na czwórkę! Bd razem w domku i będzie supeeer! <333
  7. LISTA RZECZY NA OBÓZ Z PSEM * Pies + ew. następne psy (czytać koniecznie męczyć rodzinę!) * Ze dwie paczki tabletek na ból gardła i coś na pierwsze objawy choroby... * Jeżeli jedziemy autem , picie * Karma dla psa * duuużo różnych atrakcyjnych smaczków *woreczki na kupy *smycze i obroże (sporo, dobrze mieć pod ręką a nie szukać jednej w syfie w domku) * latarka ^^ * jedzenie! jakby dali zdechłe parówki na sniadanie czy cuś ;>> * coś na komary * dla psa zabezpieczenie przed kleszczami * chusteczki do nosa * kostium kąpielowy * ubrania, bielizna, kosmetyki itd. * kliker (dla klikających) * min. 2 miski dla psa *książeczka zdrowia psa * kałko (czymś się trzeba smarować) * koc dla psa * aparat <3 * klapki do pryszniców * kasa (biedronkowe żarcie kusi ^^) * jakaś linka, żeby psa przed domkiem przywiązać * MEGAFON (to bardziej dla zeszłorocznego ozp4, które teraz jedzie na ozp5 ^^) * ładowarkę do aparatu! * karte pamięci, żeby było dużo fot ;D * wiatraczek <33 * kubek i gorące zupkii!
  8. [U][I][SIZE="3"][B]LISTA RZECZY NA OBÓZ Z PSEM [/B][/SIZE][/I][/U] * Pies + ew. następne psy * Ze dwie paczki tabletek na ból gardła i coś na pierwsze objawy choroby... * Jeżeli jedziemy autem , picie * Karma dla psa * duuużo różnych atrakcyjnych smaczków *woreczki na kupy *smycze i obroże * latarka ^^ * jedzenie! jakby dali zdechłe parówki na sniadanie czy cuś ;>>
  9. Ok! :D zaczynaj, ja potem dopisze;pp
  10. amstaffikowa zostaw Chein! po prostu odwal sie od niej! na cholere piszesz ludziom coś, co ich nie obchodzi? wez sie ogarnij i Klaudia przestan jej pisac rzeczy o Chein bo to sie robi naprawde chore. Aleksandrossa- a jak Nero reaguje na małe strachliwe suczki?:D Bo jakby nie był natarczywy, to mogłybysmy byc razem w domku, o ile moja Ada nei jedzie.. Coffe- ja uwazam, ze na obozie bedzie fajnie, możen ie wszyscy się dogadają (a szkoda, że to wyniklo juz z forum), ale naprawdę na ozp jest super :)) Zastanow siie jeszcze, bo wiek tu ie ma nic do gadania, w tamtym roku Rysia (Guptasek) moze przyznac. byla z nami na obozie Rafola, która ma.. 19 lat? :> I uwierz mi, że super się dogadywałysmy ^^ PROSZĘ O JEDNO. ZAKONCZMY TEMAT CHEIN, AGRESYWNYCH PSÓW. TRUDNO, JESLI BÓJKI BĘDA NA OZP, TO BEDZIE SIE PSY ODDZIELAC, IZOLOWAC ITP. ITD. TO JEST KONCOWY WPIS NA TEN TEMAT, KAZDE KOLEJNE POSTY BEDE PROSILA MODERATORA O WYRZUCENIE. Amen ;))) Kto mysli juz o pakowaniu?^^
  11. zwykla smycz ;) flexi mozesz wziac tak o siedziec z psem pod domkiem. ale szkolenie to tylko zwykla ;D karola- mam nadzieję! hahaah, tak Twoj tez biiig :D:D:D:D:d
  12. huk, będzie fajnie Paula, nie martwiaj się :) trudno, nie wszyscy muszą sie lubic. mam nadzieje ze amstaffikowa po prostu nie wiem, nie bedzie trzymala psa w grupei zeby nie doszlo do spiec etc i bedzie dobrze. i ja swoja tez bede trzymala z dala, bo jeszcze sie przestraszy i jej pies odgryzie leb mojej.
  13. ja zaluje, ze mi pasuje ten turnus, bo teraz boje sie, ze to moj pies moze zostac dotkliwie pogryziony. tez mialam nadzieje,ze w koncu bedzie jedna taka super grupa obozowa, a nie ze beda osoby z psami ktore są jak bomba. jeden nieostrozny ruch i dziekujemy. z tych wsystkich osób, to Twój pies jest najbardziej skory do bójki, skoro warknięcie i on sie rzuca.
  14. Ja tylko pisze swoje obserwacje, bo dopiero dzisiaj ktoś odebrał te zachowanie jako atak oO Kurcze, za 2 msc ja juz bede myslec intensywnei o ozp!!! <33
  15. A to nasz activek <333 [IMG]http://i55.tinypic.com/302mki0.jpg[/IMG] [IMG]http://img855.imageshack.us/img855/5134/dsc3038e.jpg[/IMG] [IMG]http://i52.tinypic.com/2r3dpja.jpg[/IMG]
  16. twierdzisz, że wszystkie psy jadące na obóz to agresory? a Twój to po prostu aniołek.. daruj sobie ;)) Ja powiem jedno, bo dzisiaj zauwazyłam. jesli jakis pies jest NATRETNY, to moja Daisy odstrasza zębami, nie gryzie, ale pokazuje że je ma chyba.. i dzisiaj zaczepił nas pinczer jakiś i Daisy odstrasza, a on się rzucił.. Także od razu mówię, mój pies NIE JEST AGRESYWNY! Tylko ona ma tak ze strachu.. Bo zwyczajnie boi się psów, a tych spuszczonych szczególnie :(
  17. a ja właśnie odebrałam activdoga. cudo! niedlugo wstawię fotki i naszej 'kolekcji' :)
  18. Kto nie umiał, ten nie umiał ;) Ja chciałam zrobić zmianę, Pani mi nie pozwoliła. I było mówione, że będa pkt karne. Akurat w tym mi pamięc nie uleciała. I nie wróciłyśmy do domku pół godziny później ^^ I ja nic nie mówię co do zmian toru ^^ A na agi to chodziłyśmy :PP
  19. moje daisowe na kupy :P takie super niebieskie. pokaze Ci na obozie! ;D Zalozylismy je sobie na glowy i chozilismy po calym osrodku <3333
  20. Wierzysz w to? Hahaha, po naszych przebojach! ;DD Pamiętasz spóźniony powrót do domków 3 minuty z woreczkami smerfowymi? hahaha ;PPP
  21. Zależy : ) ale u nas nie będzie ;>
  22. Ave! Obóz będzie zaje :>> Boże, często zmieniany tor! Ahhh! Żyć nie umierać :P Dzięki Rysiaku za info, że wreszcie będzie fajne agi ;D I dla nas NORMALNE. <3
  23. a na 4 york, prawie onczyca, kundelki,bern, sheltie itp. itd ;pp EDIT: O, a ja mam pytanie do Szanownej Kadry ^^ Jak często mniej więcej będą zmieniane tory agi? Bo bez sensu, żeby psy uczyły się toru na pamięć, bo nie o to w agi chodzi ;dd
  24. oj tam! :)) chodź :D Boże, ja grzesze! Jem mase krówkową sama całą. Toż to bomba kaloryczna! A jakie pyyycha <33
×
×
  • Create New...