Obóz to z Wandrusa (?) Czy coś takiego ;] Strach małej to jest mój błąd, suńka nie wychodziła na podwórko do ostatnich szczepien, bo tak weterynarz mówiła ;/ Od tamtego czasu tak psiaków się boi. Jest tylko ten problem, że na tym obozie najmniejszy pies to jest wielkości beagle'a. Reszta to duże psiaki..... Ja małej na ręce nie biorę, dzisiaj obwąchała ją bokserka, mała nawet nie piszczała, jak w przypadku innych dużych psów.