Jump to content
Dogomania

eski

Members
  • Posts

    4560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eski

  1. Anetek, przytulam mocno... Twoją mamę także.... Bardzo bardzo Wam dziękuję za miłośc, ciepło i opiekę nad Jeżyniem. Wiem, że był z Wami szczęśliwy.... Smutno mi bardzo.... :-(
  2. [quote name='tanitka']wspaniale, ze tak sie nim zajmujesz. :loveu:[/QUOTE] To prawda. Jestem pod wielkim wrazeniem tego, co robi bluerat dla tego psiaka. Bluerat, ukłony dla Ciebue :loveu: A Bochun naprawdę ślicznie zarasta. Różnica ogromna przed i po. A będzie jeszcze lepiej przecież ! :)
  3. Cioteczki, z radością informuję, ze z mojego bazarku udało się zebrac 262 zł dla Dżinusi :multi::multi::multi: Jak tylko otrzymam wszystkie wpłaty zrobię przelew na konto Sary.
  4. Dziękujemy za wiesci o Slepciu. Super, że psiaczek ma taki wspaniały domek :) I pięknie prosimy o fotki...
  5. No to od samego rana zaciskamy mocno kciuki i trzymamy trzymamy...
  6. Co tam u Niuni ? Jak sie mała czuje ?
  7. Kasiorek85, czy ja dobrze rozumiem, że Bochun mógłby trafic do Was ? Kiedy i czy byłby to dom stały ? Co do hoteli to trzeba byłoby się rozejrzec... Może słynny już hotelik u Jamora ? Oto jego wątek: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=138231[/URL]
  8. No to czekamy na tekścik i może fotki i zajmiemy się ogłoszeniami :)
  9. Ale super :multi: Floydzik ma domek :multi: I swoich ludzi :multi:
  10. Tu jest wątek o hoteliku u Agnieszki http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=146779 Mariamc nie ma chyba wątku o swym hoteliku. Ale m.in tu możesz co na temat jej hoteliku mówi _Lara: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=138828&page=20 (posty 197-205). Pewnie na innych watkach też można poczytac cos wiecej....
  11. To co ? Bierzemy się za ogłoszenia ? Kto napiszę zgrabny jakiś tekścik ? A moze jakieś nowe fotki da się zrobic ?
  12. [quote name='Monday']tak państwo wiedzą, że Floyd dzisiaj przyjeżdża my już się szykujemy... oj Floydzik, od dzisiaj nowe życie zaczynasz///[/QUOTE] To miłej podróży :) Floyd, powodzenia w nowym życiu ! Teraz będziesz miał swój domek, swoich ludzi.... Bądź szczęśliwy piesku !
  13. Jaki cudny wielkolud o smutnym spojrzeniu.... Trzeba mu jakoś pomóc ! Zbieramy deklaracje ? Hotelik z ogrzewanymi kojcami ? Hmm... może "Hotel u Agnieszki" ? Ma podobno kojce z podgrzewaną podłogą. Albo hotelik u mariamc - "warunki jak w hotelu 5 - cio ***** :cool1: sztuczne maty trawy i takie tam.... mariamc dba oczywiście o kontakt z psami, nie siedzą w boksach jak w normalnych schroniskach".
  14. W tej chwili mogę niestety tylko w ten sposób wspomóc Dżinę: http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=171673 Serdecznie zapraszam na zakupy :)
  15. To czekamy na decyzje. Czy psinka jedzie do domku czy do hoteliku ?
  16. Oj, żeby Floydowi się udało ! Trzymam kciuki za domek
  17. Przystojniaczek z tego Spajkusia ;)
  18. No to czekamy na relację z pierwszych chwil w nowym domku :) Przelew dla Skarbusia poszedł przed chwilą.
  19. Trzymaj się psineczko ! Jeszcze nie czas za TM....
  20. [quote name='bluerat']Kolejne sprawozdanie dopiero w poniedziałek wieczorem, bo wyjeżdżam na wesele koleżanki na weekend.[/quote] Baw się dobrze :)
  21. Ho ho, alez pannica wyrosła :-o Super, że ma taki fajniusu domek
  22. [quote name='sota36'] Teraz juz tylko jak pies wpadnie w rzepy - mam juz swoj sposob na nie:)[/quote] A jakiż to sposób ? Podziel się proszę swym pomysłem :)
×
×
  • Create New...