Potrzebujemy pomocy ! Czy szanowny moderator mógłby rozstrzygnąc spór dotyczący licytacji tym oto bazarku:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/vega-byc-albo-cuda-wianki-zakonczono-146997/[/URL]
Z góry dziękujemy :)
Lena, z opisów wnioskuję, że musi byc u Ciebie fantastycznie. Jak ja bym chciała miec takie warunki, by móc zyc w otoczeniu wielkiej gromady psiaków, kociaków i innych zwierzęcych stworków. Ech, marzenia....
[quote name='__Lara']Cioteczki, a które to będzie dt, bo ja już nie pamiętam :eviltong:[/quote]
U leny13. Ale gdzie właściwie mieszka lena13 ? W jakiej miejscowości ?
[quote name='iwona213']ciotki prosze głosujcie na schronisko gliwice, mamy szanse dostać karmę, jesteśmy na 9 miejscu (jest 108 schronisk) a pierwsze 5 dostaje karme, z góry dziekuję za każdy oddany głos.
Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o.
Na schronisko w Gliwicach zagłosowałam :) I pewnie jeszcze zagłosuję :razz:
Co do karmy Stiviego to niestety gotówki dołożyc nie mogę, ale w razie czego mogę zrobic jakis bazarek.
Piękny ten Floyd. Ja niestety stałą deklaracją psinki wspomóc nie mogę :-(, ale może pomyślę nad jakimś bazarkiem. Choc to tylko wpłata jednorazowa będzie, ale może odrobinkę pomoże psinie
[quote name='Jagoda1']Anetko, dzisiaj Twoje urodziny, życzę Ci, abyś spotykała na swojej drodze samych życzliwych ludzi.
Niech spełnią się Twoje plany i marzenia.:buzi:[/quote]
Przyłączam się do życzeń :tort::Rose:
[quote name='piechcia15']Misiu czuje się ciut lepiej. Zjadł już troszkę jedzonka, ale nie dużo. Miał taką kupe śluzowatą ;/ więc może coś mu zaszkodziło poprostu. :-([/quote]
Ufff, to dobrze. Może to rzeczywiście była chwilowa niestrawność ;)
[quote name='gonia66']dziękujemy Selenga...bardzo dziękujemy za wszystko:loveu::loveu:[/quote]
Przyłączam się do podziękowań :loveu: Szczerze mówiąc, bałam się tej podróży Czarusia.... Niepotrzebnie. Pewnie kudłaczek wiedział, ze jedzie do lepszego świata.
[quote name='red']Trzeba przyznać, że akcja przebiegła b.spokojnie, Czaruś nas zadziwił....oby tak dalej.....zobaczymy jak wysiądzie:oops:[/quote]
Będzie dobrze :) Dzięki red za info.
Bądź grzeczny Czarusiu. Teraz juz będzie tylko lepiej....