Jump to content
Dogomania

eski

Members
  • Posts

    4560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eski

  1. Potrzebujemy pomocy ! Czy szanowny moderator mógłby rozstrzygnąc spór dotyczący licytacji tym oto bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f99/vega-byc-albo-cuda-wianki-zakonczono-146997/[/URL] Z góry dziękujemy :)
  2. Doskonała wiadomosc :multi: A gdzie domek wypatrzył Stasie ? W ogłoszeniach ?
  3. Lena, z opisów wnioskuję, że musi byc u Ciebie fantastycznie. Jak ja bym chciała miec takie warunki, by móc zyc w otoczeniu wielkiej gromady psiaków, kociaków i innych zwierzęcych stworków. Ech, marzenia....
  4. [quote name='__Lara']Cioteczki, a które to będzie dt, bo ja już nie pamiętam :eviltong:[/quote] U leny13. Ale gdzie właściwie mieszka lena13 ? W jakiej miejscowości ?
  5. [quote name='iwona213']ciotki prosze głosujcie na schronisko gliwice, mamy szanse dostać karmę, jesteśmy na 9 miejscu (jest 108 schronisk) a pierwsze 5 dostaje karme, z góry dziekuję za każdy oddany głos. Pomagajmy zwierzętom - Tesco (Polska) Sp. z o.o. Na schronisko w Gliwicach zagłosowałam :) I pewnie jeszcze zagłosuję :razz: Co do karmy Stiviego to niestety gotówki dołożyc nie mogę, ale w razie czego mogę zrobic jakis bazarek.
  6. Ależ on ma spojrzenie... Bidulek. Trzeba koniecznie dowiedziec sie co mu jest.
  7. Pięknie dziękujemy :loveu: Czyli Dżinka może się powoli pakowac ?
  8. Piękny ten Floyd. Ja niestety stałą deklaracją psinki wspomóc nie mogę :-(, ale może pomyślę nad jakimś bazarkiem. Choc to tylko wpłata jednorazowa będzie, ale może odrobinkę pomoże psinie
  9. O nowe foteczki pięknie prosimy :) Popodziwiac szkraby chcemy :)
  10. [quote name='Jagoda1']Anetko, dzisiaj Twoje urodziny, życzę Ci, abyś spotykała na swojej drodze samych życzliwych ludzi. Niech spełnią się Twoje plany i marzenia.:buzi:[/quote] Przyłączam się do życzeń :tort::Rose:
  11. [quote name='piechcia15']Misiu czuje się ciut lepiej. Zjadł już troszkę jedzonka, ale nie dużo. Miał taką kupe śluzowatą ;/ więc może coś mu zaszkodziło poprostu. :-([/quote] Ufff, to dobrze. Może to rzeczywiście była chwilowa niestrawność ;)
  12. Dżina prosi o deklaracje :modla: Już tak niewiele zostało, by Dżina mogła cieszyc się wolnością.... Cioteczki, prosimy bardzo....
  13. No właśnie, ile brakuje ? Bo ja juz straciłam rachubę. Wg mnie 25zł, a od stycznie 45zł.
  14. Co tam u Czarusia naszego słychac ? Już się psinka zaaklimatyzowała ?
  15. Ho ho, jakie dobre wieści :)
  16. Czyli - jak dobrze rozumiem - brakuje nam 30 zł stałych deklaracji, tak ?
  17. Żal... :-(
  18. [quote name='gonia66']dziękujemy Selenga...bardzo dziękujemy za wszystko:loveu::loveu:[/quote] Przyłączam się do podziękowań :loveu: Szczerze mówiąc, bałam się tej podróży Czarusia.... Niepotrzebnie. Pewnie kudłaczek wiedział, ze jedzie do lepszego świata.
  19. Uffff, jak dobrze, że Czaruś juz u Morii. To czekamy na wieści jak się wybudzi.
  20. [quote name='red']Trzeba przyznać, że akcja przebiegła b.spokojnie, Czaruś nas zadziwił....oby tak dalej.....zobaczymy jak wysiądzie:oops:[/quote] Będzie dobrze :) Dzięki red za info. Bądź grzeczny Czarusiu. Teraz juz będzie tylko lepiej....
×
×
  • Create New...