Jump to content
Dogomania

eski

Members
  • Posts

    4560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eski

  1. [quote name='piechcia15']eski dostałam kasę z bazarku 150zł:) Misiu ma już 350zł oszczędności na nowy domek :D Dzięki za potwierdzenie. A kochane cioteczki prosimy o stałe deklaracje dla Misia :modla:
  2. Trzymaj się Trevi...
  3. Cudne okruszki :) Rzeczywiście do zacałowania :razz: Cioteczki, jestem pod wrażeniem całej akcji. Ukłony dla Was :loveu:
  4. Piechciu, przelałam przed chwilą dla Misia na Twoje konto 150 zł z mojego bazarku: http://www.dogomania.pl/forum/f1075/cos-dla-psa-kota-na-misia-topielca-do-06-09-a-145361/index10.html#post12987803 Po otrzymaniu przelewu proszę o potwiedzenie wpłaty na wątku.
  5. Ciotka Ihabe to prawdziwy anioł :lilangel:
  6. Śliczne sunieczki. Co z nimi będzie ? Pomóżmy psiaczkom
  7. Cioteczki kochane, Dżina pięknie prosi o deklaracje :modla:
  8. Bądź szczęśliwy Fiodorku w nowym domku :)
  9. Cioteczki i wujaszku, cudowni jestescie :loveu::loveu::loveu:
  10. [quote name='gonia66'] Cioteczki..y tez sie nie oddacie- prawda??No nich mnie ktos wesprze....sama to ja sobie moge tylkoewentualnie podskoczyc i zadyndać...:shake:[/quote] Moje wsparcie oczywiscie masz.
  11. No to bądźmy dobrej myśli... Z tego co piszecie, wygląda na to, że ci Państwo to naprawdę odpowiedzialni i dobrzy ludzie. Czaruś potrzebuje czasu, cierpliwości i miłości. Jeśli to wszystko otrzyma to czemu ma byc źle, czemu ma się nie udac ? Trzeba wierzyc, że będzie dobrze i dziękowac niebiosom, że do takich ludzi trafił Czaruś. A tak w ogóle to się jakoś tak popłakałam z tego wszystkiego....
  12. Jak dobrze, ze Śledzik jutro opusci schron :multi:
  13. Hmmmm........ sama nie wiem, czy cieszyc sie czy nie.......
  14. Wieczór już..... Siedzę jak na szpilkach.... Ta cisza to dobry znak ?
  15. [quote name='iwa77']Adrianka porozdawała buziaczki wszystkim i pojechała (1205/08)[/quote] Jak dobrze, ze sunia wyrwała sie zza krat. Powodzenia w nowym, lepszym życiu !
  16. Może nie doczytałam.... ale czy wiadomo juz jakie są koszta hoteliku u Leny ? Ile nam jeszcze brakuje deklaracji stałych ?
  17. No i sobota.... Mocno zaciskam kciuki, by między Państwem a Czarusiem zaiskrzyło ;)
  18. I bardzo dobrze wpisałaś :) To jest wpłata za 1 miesiąc DT dla Dżiny
  19. ten link powinien działac http://www.dogomania.pl/forum/f28/slepy-terier-walijski-gryziony-przez-inn*****-na-cito-potrzebny-dt-146253/ jednak nie działa... w adresie trzeba zmienic te gwiazdki na "inne" swoją drogą ciekawe czemu tak wygwiazdkowali ?
×
×
  • Create New...