Jump to content
Dogomania

eski

Members
  • Posts

    4560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eski

  1. Liptonik, mam nadzieję, że jakoś się tam trzymasz i ta nieciekawa pogoda nie wpływa na Ciebie negatywnie.
  2. Ale super, że maluszki juz w swoich domkach :multi: Oby były tam szczesliwe. A Ty Anja może przygarniesz te małe koloski ? ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1159/pabianice-suka-2-tyg-szczeniaki-dt-smierc-blagam-o-pomoc-148833/[/URL]
  3. Jaki fajny nochalek brązowiutki ;) Super niuńka. Dobrze, że juz bezpieczna.
  4. Co u szczeniorków ?:razz:
  5. Ekiana pewnie nadrabia zaległosci w kontaktach ze Stasią po swej nieobecnosci w domku. Ciekawe jak wielka była radośc suni, gdy znów ujrzała swoją panią :razz:
  6. Kiedy bedzie wiadomo czy sunia widzi ?
  7. Skarbus jutro jedzie do domku :multi: Ale super ! :)
  8. Marny grosz ? Ukryty smok tak zaszalał, że to już nie marny grosz :)
  9. Dżinusiu, kochanie ty nasze, walcz ! Walcz śliczna ! Wiosną pójdziesz na stawy z Lenką. Będzie dobrze ! Walcz...
  10. Jestem i, póki co, zaznaczam. Sliczna mordeczka. Oby zainteresowany domek okazał się tym własciwym
  11. Melduję się u Skarbusia. Jestem deklaracjowo zapsiona, ale myślę, że te symboliczne 10zł dam radę dołożyc.
  12. Hmm... z Zabrza jest, o ile dobrze pamiętam, Halbina, Formica i Mysia-Zabrze. Może któraś z nich dałaby radę....
  13. Tak jak już wcześniej wspominałam postaram się niebawem zrobic jakis bazarek dla Dżiny.... Lena, na ile wystarczą leki, które teraz kupimy dla Dżiny ? Czy te 320 zł wystarczy na miesięczną kurację czy na dłużej ?
  14. [quote name='anado']Juz widze,zalezy od ujecia ale i tak sa baaardzo duze.[/quote] Naprawdę kolosy ;) Jak ona je urodziła ? :-o Miejmy nadzieję, że sunia niebawem troszkę się uspokoi. Teraz jest zestresowana nowym otoczeniem, sytuacją...
  15. I znów maleństwa :-( Cioteczki, poratujcie domkiem !!!
  16. [quote name='PapryczkaChili']a swoją drogą to szukałam jakiejś torby na kółkach, do której mogłabym włożyć dwa psiurki i nic takiego nie ma :([/quote] A nie ma transporterków na kółkach ? Widziałam, że na wystawach ludzie takie mają... PapryczkaChili, a nie czepia się nikt, że plaskacze nie mają kagańca ? :evil_lol:
  17. Ho ho, Stasia ma adoratora :cool3:
  18. Isadora, pięknie dziękujemy za banerek :loveu: Kubraczek bardzo twarzowy, czy raczej... mordkowy ;) Ile mniej więcej czasu może potrwac leczenie tego świerzbowca ? Wczoraj przelałam kilka złociszy na Bochunka
  19. Nie cierpię reklam, ale na tą patrzę z przyjemnością :)
  20. [quote name='Brysio']oj.... Ty to chyba jeszcze nie widziałas brzydkiego psa...[/quote] A są takie ? :razz:
  21. Uhmm, teraz jest ok :) A zerknij jeszcze proszę na wpłaty za październik
  22. Pewnie się czepiam, ale... po dodaniu wpływów i odjęcie wydatków wychodzi mi, że Dżina ma niestety mniej kasiorki :shake: Liczę po raz któryś i nie wychodzi mi 524 :(
×
×
  • Create New...