[quote name='red'] DZIĘKI WIELKIE, Selenga i Moria i wszystkim, którzy wspierali Czarusia, odwiedzali go na wątku i przesyłali pieniążki na hotelik....i tym wspaniałym ludziom, którzy będą z nim do końca jego dni. Tylko płakać ze szczęścia......[/QUOTE]
I Tobie red wielkie dzięki, że dałaś sie jednak przekonac do tego, by Czarus - Karuś pojechał do hoteliku :)
Normalnie jak patrzę na te fotki to mam mokre oczy....