Jump to content
Dogomania

li1

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by li1

  1. [quote name='Cekinka13*']Proszę napisać, kto ile deklaruje na hotelik.[/quote] 50zl jednorazowo. Potem jakis grosz od czasu do czasu.
  2. Oj, to niewesolo u prawie bylych wlascicieli. Chyba sa wdzieczni Tobie, ze zabierasz psa ?
  3. Co ? ma dom ?
  4. Musimy wierzyc, ze szybko znajdzie dom.
  5. Piekna i zadbana.
  6. I jak z ogloszeniem ? Dzwonil ktos w sprawie Walentego ?
  7. A charakter Ernesta ? Chyba by go nie zdyskwalifikowali na wystawie ? W zabki da sobie zajrzec ? Ogon nosi jak trza? Zeza nie ma ? Dla mne champion.
  8. Moj znajomy chodzi z Maja na dlugie spacery i rozglasza wsrod spotkanych sasiadow, znajomych, w okolicznych sklepach, ze Maja szuka domu. Dzwonil tez do ludzi, na razie nie ma chetnego na Maje.
  9. [quote name='Cekinka13*']Tak, niestety tak. Dziś miałam ok. 10 tel. w sprawie suni. Niestety większość "krzywi się" na słowo "sterylizacja" :angryy:[/quote] Tyle bezdomnych , a debile chca rozmnazac.
  10. Wiem, ze ten pies szybko znajdzie dom, jak go troche pooglaszacie. Gdyby wlasciciel zechcial go jeszcze troche potrzymac...
  11. [quote name='ziele77']Rany, jaka ona podobna do mojej Neski jak była młoda!!!! normalnie szok:-oChyba zwariowałam ale pomimo wszystko adoptowałabym ją natychmiast choćby się waliło i paliło gdybym tylko miała taką szansę :placz:[/quote] Ziele77, znalazlam 3 suczke, ktora chcesz adoptowac. I co postanowilas ?
  12. A ziele77, czy zdecydowala sie na suczke ?
  13. [quote name='ziele77']Gdyby nie to, że nie mam obecnie pracy to już bym się o nią strasznie starała!ech....może sunia nie znajdzie domku zanim ja znajdę pracę to bym miała szansę, ale wątpię jest piękna :loveu:[/quote] Jak widze interesujesz sie 2 suczkami. Wybierz ktoras, a najlepiej dwie.
  14. [quote name='Rodzice Maciusia :)']szkoda... a nie mogliby go na razie w domu trzymać? :-([/quote] Kto ? On nie ma domu.
  15. Malenstwo przecudne. A kiedy beda zdjecia mamy ?
  16. 1- Czy mozna wybadac jakie warunki bedzie mial Maksik na wsi? 2-Szukamy DT lub hoteliku, czy mozna poprosic wlascicela, aby pies byl u niego za drobna sume ,a my rozgladamy sie w tym czasie za nowym domem?
  17. [quote name='SZPiLKA23']Uszy znowu trzeba stawiać :hmmmm:[/quote] A kto tam zauwazy, ze uszy nie stoja ? Ernest jest przesliczny.
  18. A dowiedzialas sie kiedy Maksik byl szczepiony na wscieklizne ?
  19. Oczywiscie fajnie ze adopcje sa, ale jak wyglada sprawa kastracji i opieki wet. nad potrzebujacymi zwierzakami ?
  20. JoSI, dzieki za danie domu Malwince. Pozdrawiam Was i reszte ferajny. Staruszki sa przekochane.
  21. Ciesze sie, ze suczka juz bezpieczna.
  22. Podepchnij go jako "szwedzki Lapphud", Ernest jest tylko mniejszy, czyli mozna powiedziec , ze odbiega ciutenko od rasy. Po prostu, nie moze zostac reproduktorem ;). [URL="http://sv.wikipedia.org/wiki/Svensk_lapphund"]Svensk lapphund - Wikipedia[/URL] [url=http://www.skk.se/svenskaraser/svensk_lapphund.htm]Svenska Kennelklubben[/url]
  23. [quote name='ZUZANNA11']Oj nie, trzeba potrzymać troszkę cioteczki w napięciu. :diabloti:[/quote] Mow, bo ja mam slabe serce, moge nie dozyc.
×
×
  • Create New...