Jump to content
Dogomania

li1

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by li1

  1. Dostaly staruszki jakis smaczny kasek na tlusty czwartek?
  2. Ja wiem, ze Bacek wzbudza zaintresowanie, ale brakuje mu lutu szczescia aby doszlo do spotkania Backa i tego wlasciwego ludzia.
  3. [quote name='dorcass']........ dlaczego mikrusa tam nie ma... czy on jest caly czas zamkniety? ......[/quote] Chcialabym tylko dodac, ze Mikrusik nie jest zamkniety.Biega i socjalizuje sie na wybiegu/podworku u Emira. Mikrus jest dosc ruchliwy, lubi zabawy z innymi psami i moze dlatego trudno mu zrobic zdjecie. No, ale Gagata powinna sobie poradzic i na pewno pojawia sie nowe fotki Mikrusika. Wszyscy jestesmy ciekawi, jak on teraz wyglada.
  4. [quote name='SZPiLKA23']Bacol 1 obserwator[/quote] Jeden i odpowiedni obserwator to to, czego Bacek i my potrzebuje.
  5. [quote name='SZPiLKA23']W gore chłopaki i nieliczne dziewczyny ;)[/quote] No wlasnie, zauwazylam, ze wiecej staruszkow niz staruszek. Czy to dlatego ,ze plec damska zyje krocej i nie dozywa starosci, czy dlatego, ze mniej suczek w schronisku i tym samym mniej dziewczyn sie starzeje, czy dlatego, ze ludzie biora chetniej leciwe suczki niz wiekowych samcow.?
  6. [quote name='SZPiLKA23']Bacek ma prawie 600 wejsc i cisza :-/[/quote] Szczescia brakuje chlopakowi i tyle. Ale to sie odwroci.
  7. Pokibicuje troche Rekinkowi przy szukaniu domku.
  8. [quote name='mru']to dobrze, bo zaznaczyłam, że ma ;)[/quote]? A moznaby je ciachnac?
  9. [quote name='SZPiLKA23']No Bacek teraz to masz gory[/quote] Widzialam zdjecia z wczoraj na watku staruszkow. Ten snieg to zmora dla jednych, ale dla Backa to chyba duzo radosci. Ja jak siedze w domu i patrze przez okno na taki puszysty snieg, to zachwycam sie widokiem. Ale na sama mysl, zeby bytowac w takiej pogodzie dluzej niz 10 minut, zamieram ze strachu. Zapewne dlatego, zem stara.
  10. Ta onkowata suczka ma na imie Smutna. Jest do adopcji.
  11. [quote name='dorcass']wyglada na to ze go zauroczylam i dlatego nie moze znalezc domu, to moja wina....:-(:-(:-([/quote] Cos w tym jest. Dobrze , ze sama sie przyznajesz...
  12. Zrobilam dzisiaj sobie album ze zdjeciami Backa z watku. Uzbieralo sie 34 fotografie.
  13. Dziwna sprawa z Mikrusem. Prawie wszyscy ktorym pokazuje strone Emira mowia, ze Mikrus jest najladniejszy. Tylko dlaczego nikt go nie adoptuje ? Chyba brakuje mu odrobiny szczescia.
  14. Odwalilas super robote z tymi zdjeciami. Szacuneczek.
  15. Znalazlam watek o psach z Ostatniej Szansy. Przeczytam.
  16. [quote name='Chandler']A konkretnie co chciałabyś wiedzieć? Masz jakieś propozycje?[/quote] Ja mam tylko konkretna propozycje, co zrobic z ludzmi, ktorzy rozmnazaja, katuja, wyrzucaja zwierzeta. Zapewne tak samo o nich myslimy. Podziwiam i szanuje ludzi, ktorzy tak jak p. Bozena poswiecili swoje zycie dla ratowania pokrzywdzonych. Ostatnia Szansa ma dobra strone internetowa, zdjecia psow , wlozono duzo pracy przy opisie psow. Chcialam sie dowiedzic, czy inne psy tez maja watki na dogo.
  17. A jak z domkami dla pozostalych 779 psow ?
  18. [quote name='gagata']No i dlatego tam psy preferują dachy psich budek...:evil_lol: Dobrze,że pracownicy nie...[/quote] Nie mow, nie mow... bo ja na tym drugim zdjeciu widze, ze jakis dwunozny osobnik jakby szykowal sie do skoku ......
  19. O rany, ale bloto. Koszmar dla psow, a pracowac w tej mazi tez nie lekko. Taka kapiel blotna odmladzajaca jest dobra raz w tygodniu przez godzine, ale nie na okraglo .
  20. Zobaczylam na zdjeciach na watku Rity, ze sniegu nie ma w Orzechowcach, blota tez nie, pogoda wiosenna . Ma Bacek jakas kolezanke do zabawy w boksie ?
  21. [quote name='gagata']Jednego,czego tam na pewno nie brakuje o tej porze roku, to błoto...;)[/quote] Bloto jest zapewne na jesien, ale teraz to chyba puszysty , bialy snieg, Backowa pogoda. Gory i snieg-krolestwo podhalanow.
  22. Jaka pogoda w Orzechowcach ? Duzo sniegu ?
  23. [quote name='gagata']Poczekamy...[/quote] Jeszcze pare godzin......
×
×
  • Create New...