[quote name='rotek_']justyna, jak stoisz z finansami dla lidki?
widze po bazarkach ze ostro wyprzedajesz wszystko z domu....jeszcze Cię TZ wyrzuci:evil_lol:[/quote]
Obliczylam z grubsza i wyszlo mi, ze jezeli justyna zaplaci za DT do lutego, to powinnismy miec ponad 1200zl. Czyli brakuje ponad 200zl.
Justyna, zostaw sobie pare bluzek, bo zmarzniesz , jeszcze zima panuje.