Jump to content
Dogomania

li1

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by li1

  1. [quote name='akcja_hlnw']Nie trafił! Nie mogę się do niego dodzwonić! "Wzywany abonent jest poza zasięgiem sieci"! Wczoraj miał przyjechać po psa i nie przyjechał... [B]Co mam z nim zrobić???[/B][/quote] Jezeli nikt nie wezmie malucha trzeba bedzie zebrac forse na szczepienia i miejsce, gdzie czekalby na adopcje. Deklarowalam wczesniej 50 zl.
  2. WSZYSCY popelniamy bledy.
  3. Dzieki Rybko za oglaszanie. Zapytam sie Wesi czy namiary moga byc na nia.
  4. Wstrzymywalam oddech i balam sie nawet pisac cos na watku do czasu zakonczenia akcji. Panno C. jestes super dziewczyna. . Nie widzialam wczesniej, ze masz tylko nascie lat. Imponujesz mi. Ciesze sie ze szczesliwego zakonczenia.
  5. [quote name='basia0607']Zastanawiam się co tem zwyrodnialec zrobi swojemu synowi za wystapienie przed kamerą ![/quote] Jak rozumiem to syn ma mlodsze rodzenstwo. Czy wiesz ile dzieci i w jakim wieku jest w rodzinie ?
  6. Nie wie kto jest teraz wlascicielem Mai, Koci Swiat czy Ostatnia Szansa ?
  7. Witam Gagato ! Pierwszy dzien na wolnosci i od razu taka aktywnosc. Dzieki za czuwanie nad Maja. Jezeli chodzi o ogloszenie , to chyba namiary na Anna 33 ? Albo na Wesi ? Albo na Ciebie ? A jesliby Rybka odwiedzila i zobaczyla Maje , to wiedzialaby jaki tekst da do ogloszen i moglaby podac swoje namiary ?
  8. Ja patrze sie na zdjecia Mai i nie widze niczego brzydkiego u niej. Widze male zwierzatko, ktore blaga o milosc. Znajdziemy dom dla niej.
  9. Moj znajomy, tymczasowy opiekun Mai "robi " za tablice ogloszeniowa. Dzwoni po znajomych, znajomych znajomych, chodzi na spacery i opowiada, ze Maja jest do adopcji, prosi o rozglaszanie jej. W zasadzie chyba wszyscy w srodmiesciu i duzej czesci poza, znaja go ( mozna zostawic wiadomosc , ze ktos chce Maje w jakimkolwiek sklepie, banku, kiosku, bo znajomy dotarl do wszystkich placowek ) Opowiadal mi przedwczoraj, ze pewna znajoma ( z ulicy i sklepow ), ktora wlasnie szuka pieska, powiedziala mu, ze wzielaby Maje, ale nie podobaja jej sie " jej cycki ". Tylko dobre wychowanie powstrzymalo go, by powiedzial do kobiety "pokarz swoje, zobaczymy czy masz ladniejsze". Czekam na jakis odzew od setek ludzi, ktorzy sa pwiadamiani o potrzebie domku dla Mai. Licze, ze to wreszcie zadziala.
  10. Halszka w dalszym ciagu u Emira czeka na dom.
  11. Widze, ze sie zastopowalo. I co bedzie z Saba ?
  12. Ja i Maja cieszymy sie z poswiatecznych odwiedzin. Byloby mi milo gdyby Gagata ( ktora pomaga w opiece nad Maja ) zdala szczegolowa relacje co u Mai. Niestety Gagata i pare innych osob dostalo kaganiec na twarz od moderatorow dogomani. Po co zamyka sie usta ludziom pomagajacym zwierzetom ?
  13. [quote name='Cekinka13*'][B]Plakat:[/B] [URL="http://img529.imageshack.us/img529/3926/onoddu.jpg"][B]http://img529.imageshack.us/img529/3926/onoddu.jpg[/B][/URL] [B]Proszę, rozwieście go w swojej okolicy! Ja jutro wydrukuję kilkanaście sztuk i porozwieszam "u siebie"![/B][/quote] Jakbys dodrukowywala plakaty, to zmien "zwyrownialcy" . Z pelnym oddaniem pracujesz nad znalezieniem domku Sabie.
  14. Maja dostala swiateczna miche, czuje sie dobrze. Uwielbia zabawy, a szczegolnie ganianie za pileczka i gryzienie piszczalek.
  15. [quote name='dorcass']ważna sprawa, zastanawiamy się nad ogrodzeniem, i teraz nie wiem czy wystarczy ogrodzenie 1,50 czy musi byc 1,80? kwestia tego czy Mikrus lubi sobie przeskoczyć przez siatke???[/quote] A duza roznica w cenie za 1.50 a 1.80 ? Jak masz mozliwosc to kup 1.80, bo jest "ryzyko", ze wezmiesz wiecej czworonogow. Widzialam Mikrusa probujacego otworzyc klamke w bramce do wybiegu innych psow, bo on lubi bawic sie po calym terenie. U Emira siatka ma chyba 1.80 i moze dlatego nie skakal.
  16. Smacznego jajeczka dla mojego polskiego szwedzkiego lapphunda. Wiecie co u Backa ?
  17. [quote name='Madallena']Czy małego nie można gdzies ulokowac w hoteliku? Po swiętach będę wiedziała, czy mam miejsce w zaznajomionym DT.[/quote] Ok, czyli jest szansa na DT .
  18. Trzymam kciuki za szybkie znalezienie domku.
  19. Czy czipujecie psy lub oznaczacie w inny sposob ?
  20. A Felo mysli, ze jest u dentysty, ze tak pokazuje zeby ? Mikrus jest sliczny, ma taki zabawowy charakter. Ale w kasze sobie nia da dmuchac.
  21. Ale mnie tu dawno nie bylo. Informuje, ze w Orzechowcach w dalszym ciagu trwa akcja sterylizacji psow.
  22. A masz zdjecia maluszka ?
  23. [quote name='SZPiLKA23']No to sie spóźniłam z banerkiem ;)[/quote] Z takich spoznien to na pewno cieszysz sie jak nie wiem. Rafali, czy dopilnujesz , aby nowa pani zrobila sterylke suczce w odpowiednim czasie ?
×
×
  • Create New...