li1
Members-
Posts
3429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by li1
-
Tutaj tez spia i nic nie mowia, ze za granica sie pokazuja [URL="http://www.hundmetropolen.se"]www.hundmetropolen.se[/URL] Prawie wszystkie Orzechowskie psy widze , ale Misia jest z Kielc.
-
[quote name='erka']Sama nie wiem, muszę skontaktować się z Weronią, która jest tam blisko w Skrażysku, czy będzie jeszcze mogła tam pojechać i szukać jej:roll:.[/quote] Nie dawaj za wygrana. Szukaj suczki. Ona na pewno w ciazy i zaraz bedzie kolejnych 10 sztuk niechcianych biedactw, a za rok kolejnych 50, a za 2 lata moze byc 200 szczeniaczkow , prawnukow po tej suczce. To straszne.
-
W Orzechowcach jest ok 200 psow. Czip kosztuje ok 80zl, czyli potrzeba ok 16 000zl. To nieludzki kawal pieniadza. Ale zaczipowac trzeba. Co robic ? Tyle was ladnych i mlodych dziewczyn wolontariuszek, nie mozecie poznac jakiegos szejka z Kuwajtu? Jak taki by groszem sypnal , to by jeszcze starczylo dla pozostalych psow w Polsce.
-
[quote name='gagata']I wysterylizowany:evil_lol::lol:[/quote] A jak sie znajdzie wet do orzechowskich psow, to ja mu te wszystkie wasze posty pokaze :eviltong:
-
[quote name='Wet-siostra']Przystojnych w Przemyślu znam trzech...:oops:[/quote] Kamien spadl mi z serca. Jest 3 przystojniachow w Przemyslu, a mnie zapytaly sie 2 Szwedki , czy moge im pomoc w zalatwieniu podrozy do Polski, gdzie moglyby sie przypatrzec zabiegom sterylizacji i warunkom , w jakich zyja psy w schroniskach. To nie jest zart, te kobiety mecze mnie o tym od miesiaca. A Ty siostro znasz 3 facetow , co by im te podroz umilili. I nawet jeden zostaje dla Ciebie. To juz teraz nie ma wykretu, ze nie chcesz do Orzechowcow na sterylki , jest cel, sa psy w potrzebie , przystojni faceci , to siostro pakuj walizeczke i zapoczatkuj nasza sterylkowa akcje w Orzechowcach.
-
Oczywiscie , ze z PRZYSTOJNYM weterynarzem. Bo to jeden z warunkow sterylek, by weterynarz byl do rzeczy
-
[quote name='Wet-siostra']...Pytanie tylko,czy NARZĘDZIA są...:roll: No i-jak bym się dostawała do Orzechowiec...[/quote] A jak by siostra wymienila maza na przystojnego weterynarza na 2-3 dni w tygodniu i pojechala na weekend do Orzechowcow i zabawiala wet oraz oczywiscie asystowala przy sterylkach, to : 1. maz by troche od Ciebie odpoczal 2. weterynarz mialby troche rozrywki przy pracy 3. znasz psy i wolontariuszki to "robota" poszlaby zwawo Zakladam ,ze jak jest odnowiony gabinet, to jakis pokoj na nocleg sie znajdzie i ekipa sterylkowa moglaby tam przenocowac. To i jezdzic w te i z powrotem nie trzeba za czesto.
-
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
li1 replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[quote name='halcia']Ten facet co próbował p.Romie wetknac psa,dzwonił do schr.tez,ze dostał mieszkanie w bloku i pies sie nie nadaje.Tez odmówiono,ze pies bezdomny nie jest.[/quote] Boje sie , ze facet wywiezie psa do lasu i tam zostawi. Jakie jest wyjscie z takiej sytuacji ? -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
li1 replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[quote name='Neczka']Wow, li1 wróciła :roll:[/quote] A czemu tak galy wywalilas ? Mialas nadzieje, ze szlag mnie trafil ? Oj, taka nadzieje , to ma duzo osob. Ale twarda jestem. -
Przemyśl - Pani Roma i jej 30 psów potrzebuja pomocy i DT! -Aktualizacja
li1 replied to gagata's topic in Już w nowym domu
[quote name='irysek']moze faktycznie zalozcie inny wtake, bo z watku pani romy zrobil sie jakis inny i nie mozna sie polapac o co chodzi... :)[/quote] Jezeli masz jakies pytania, to napisz do Gagaty, ona na pewno wytlumaczy. Ja polapuje sie w watku, to tez moge sluzyc pomoca w tlumaczeniu. Tutaj caly czas pisze sie o p. Romie i psach. -
KWL, o ile zrozumialam , to juz nie potrzeba sesji zdjeciowej. Poszukiwany jest teraz tylko transport. Zgadza sie ?
-
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
li1 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ra_dunia']dobra - to dzisiaj otwieramy szampana... i z kieliszkiem szampana nadal szukamy DT dla Liska... W końcu jak napisała li1 na razie mamy tylko DTA...[/quote] Ale za to jaki DT! -
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
li1 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Lisek ma DT od jutra na pare dni. -
Skrzywdzony katowany Lisek po amputacji ma cudowny dom dzięki Wam
li1 replied to Tosia2's topic in Już w nowym domu
Dzwonie do Ciebie, Zofio, ale nie moge sie polaczyc. Czy moze ktos inny podac mi nr tel do siebie. Rozeslalam wici o domek, ale mam pare pytan. -
[quote name='SZPiLKA23']Narazie nie ma weta schroniskowego a wiec żadne ...[/quote] Jak rozumiem, schronisko nie ma planow kastracji psow. Czy mozna zrobic klauzule w kontrakcie adopcji, ze przyszly wlasciciel zobowiazuje sie wykastrowac psa w ciagu np 2-3 miesiecy od chwili adopcji ? Funia ladna i mloda, szkoda by rodzila dalsze biedy.
-
[quote name='albiemu']li1 jeszcze trochę i zacznie się draka a to ostatnie co nam potrzebne co więcej wątek robi się nieczytelny. Plany masz piękne ale uwierz mi realia jakie mamy tutaj na miejscu na dzień dzisiejszy daleko odbiegaja od realizaji Twoich pomysłów - przykro mi ale tak wlaśnie jest. Co do sterylizacji Kizi i pozostalych - wszystko świetnie ale schronisko do tej pory nie ma jeszcze weta bo takie SĄ REALIA ... Li1 bez urazy ale to my jesteśmy na miejscu i wiemy co i ile można. Dyskusja zamknięta mam nadzieję proszę o to aby każda z nas wróciła do wątku i jego tematu. Tina pozdrawiam wieki cale nie widziałam Twoich wpisów :) - miłe :)[/quote] A ja caly czas pisze o Kizi. Przeciez Tina moze odpowiedziec , czy chce razem ze mna pomoc Kizi i wolontariuszom i zajac sie sterelizacja suczki. To TYLKO pomoze w znalezieniu dobrego domku dla KIZI.