Jump to content
Dogomania

li1

Members
  • Posts

    3429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by li1

  1. [quote name='gagata']Oj,Li,ależ masz ciągoty do tej rasy....:lol:[/quote] Bo ja tez z gor.
  2. A widzialyscie Belle z Olsztyna ? Jaka ona podobna do Backa. I w tym samym wieku. Piekne podhalany.
  3. Tak , na tym zdjeciu jest slodka przytulacha.
  4. [quote name='gagata']Nieprawda...wiesz,jak takie zdarzanie się podnosi na duchu? Jest na co,na kogo czekać...[/quote] Zgadza sie.
  5. A Bacek z checiami ale bez klejnotow i domu
  6. Jaka ladna smycz i obroze ma Bella na zdjeciach ? Pasuje do niej.
  7. Na stronie schroniska jest stary, nieaktualny opis Backa. Czy mozna podac tam pozytywniejszy obraz psa ? Przeciez jest juz zsocjalizowany, lubi glaskanie....
  8. [quote name='agata51']Niech się wypcha! Widać to nie TEN. Lideczko, pierwszemu lepszemu cię nie oddamy.[/quote] Ale drugiemu najlepszemu.
  9. [quote name='nika28']No byłoby super. Ona piękna i on piękny :lol:[/quote] Byloby jak w bajce.
  10. W olsztynskim schronisku jest suczka Bella-podhalanka, tez ok 3-4 letnia, wysterylizowana. Piekna para by byla z Belli i Backa. Czy sa chetni do wziecia 2 pieknych i mlodych podhalanow ?
  11. Rzeczywiscie piekna. Nika, fajnie by bylo znalezc kogos kto zaadoptowalby Belle i Backa. One pasuje do siebie i wiekiem i wygladem. Ale bylaby z nich piekna para. Oboje wysterylizowani, nie bedzie klopotow z przychowkiem.
  12. [quote name='nika28']Ja już nie :eviltong:[/quote] No , dzieki Bogu, bo Bacek potrzebuje wsparcia a poza tym ja tez za dlugo spalam i teraz boli mnie glowa.
  13. Wielbiciele pieknego Backa jeszcze spia ?
  14. Ale nie zaszkodzi jak go powychwalam.
  15. Z taka uroda i kasa musi miec dziewczyna wziecie.
  16. Bacek tak wyladnial, ze mysle o wypadzie do orzeszkow. Ciekawe, czy pojdzie ze mna na spacer ?
  17. A ja zapewniam, ze Mikrus jest slicznym i pogodnym psem. Widzialam, glaskalam, moge z czystym sumieniem polecic go przyszlym wlascicielom. Mikrus to radosc dla oczu i duszy.
  18. Ale zdjecia mozesz wstawic ? Ladne, pokazujace panne Lidke z najlepszej strony.
  19. DuDziaczek, Ty zalozylas watek Misi-Bambi, jak suczka sie czuje ?
  20. [quote name='gagata']A ja mogę tylko z dalego go wygłaskać....[/quote] A moze wybierzemy sie do Orzechowcow i wyglaszczemy Backa i cala reszte ?
  21. [quote name='jotpeg']kiedys pod lecznica bylam swiadkiem takiej sceny; pan z psem w abazurze (jak Czarus) starsza pani - przechodzien: on takie nosi, zeby mu nie bylo zimno?? :evil_lol:[/quote] To nie od zimna , tylko od deszczu . A modele z przyciemniana folia sa dla psow wrazliwych na slonce :lol:
  22. Nie chciec byc adorowanym przez Backa ? Tego przystojniache ? No nie , nie wierze.
  23. Jestem, zagladam.
×
×
  • Create New...