Jump to content
Dogomania

Ra_dunia

Members
  • Posts

    13930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ra_dunia

  1. Ona jest tak niezwykle oryginalnie piękna, że na pewno będzie duży odzew z ogłoszeń :)
  2. Oby przyjechali i któremuś psiakowi podarowali dom :)
  3. Sądzę, że obroża mu się bardzo źle kojarzy. Może myśli, że znowu go gdzieś wywiozą. Po próbach łapania i ostatecznym odłowieniu przez hycla na pewno musi minąć sporo czasu zanim Szafranek oswoi się z tym, że zakładanie obroży to nic strasznego. A w ogóle - to on jest śliczny :D
  4. Podejrzewam, że niestety nic :(
  5. Jaka z niej pięknota :) Taka delikatniusia. Cudna malizna.
  6. Nawet zupełnie bezproblemowe psiaki czekają bez najmniejszego zainteresowania :(
  7. ciekawe co z niego wyrośnie :)
  8. Co za cudo :D Wspaniała jest! Dołączam do grona fanów.
  9. a ja dopiero tu trafiłam... Super ten Kojo-Gizmo. Tylko musicie jednak wziąć pod uwagę, że duży z niego chłopak a wiadomo jak to jest z adopcjami dużych psiaków :( A co do rozstań par ;) zwierzęta niekoniecznie muszą na tym ucierpieć. Zresztą małżeństwa też się rozchodzą i to nawet te z bardzo długim stażem.
  10. Ech Maksiu, Maksiu, nie dość, że się tak zasiedziałeś, to jeszcze masz pustą skarpetę.
  11. w takie upały wszystko strasznie szybko się psuje, zwłaszcza, że Mielczaki dostają gotowane a nie suchą karmę. Na lato jednak sucha jest najbezpieczniejsza...
  12. Wiosno, prosimy o jakieś informacje o Nadii i rozliczenie...
  13. Oj Rudusiu, Rudusiu, zasiedziałeś się strasznie w hoteliku, ale najważniejsze, że jesteś szczęśliwy :)
  14. Ronaldzie - nie ekscytuj się tak ;)
  15. ojejku jaki biedulek :( Jeśli jest długi i niski, sterczą mu uszka i ma około 12 - 18 kg to jak najbardziej w typie corgi. Ale ma smutną mordeczkę :( serce się kraje... Kowu też piękny. Durni ludzie niech się sami na łańcuchy zapną.
  16. Ech żeby takich domków więcej się psiakom trafiało... :)
  17. Maszeńka - ale trafiłaś! Suuuupeeer! Ciucik, to jakie towarzystwo ma u Ciebie Maszka? Widzę "wiewiórkę" śliczną, konika, był test na koty... prosimy o przedstawienie całej Maszkowej nowej rodzinki ;)
  18. Ja się nie wypowiadam, bo nie mam zielonego pojęcia. Mam nadzieję, że finanse jakoś się mają... ale każdy grosik się przyda :)
  19. Śliczny z niej maluch :) Oczka błyszczące, uszka stojące :)
  20. Rudasku przesyłam Ci cały wór ciepłych myśli i głasków. Niech się nóżka nadal pięknie goi, Cicia się chyba zapłacze, jak Rudasek będzie szedł do nowego domku...
  21. Amciulka to prawdziwa dama :) Inni niech się moczą a ona sobie ze spokojem wszystko z brzegu będzie obserwowała :)
×
×
  • Create New...