Jump to content
Dogomania

Ra_dunia

Members
  • Posts

    13930
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ra_dunia

  1. Oby Pajuni udało się wreszcie dobry domek znaleźć.
  2. Dobrze, że zdecydowaliście się na badania. Z Jarej zawsze była taka "wariatka", nie dziwię się, że jej spokój wzbudził obawy co do zdrowia. Mam nadzieję, że nic złego nie wyjdzie.
  3. ale cudny :) Normalnie benkowy się robi :D
  4. No to rzeczywiście problem. Murka, coś mi się wydaje, że psy Was sobie na ds wybierają. Romuś wszczynał awantury - choć u Was jest grzeczny, Balbinka zaczęła gonić kota, choć Szermana miała gdzieś... Podejrzewam jakiś spisek ;)
  5. a niby pies z hodowli nie będzie kota ganiał jak kot ucieka? Niech kupią sobie pluszaka... w sklepie z zabawkami. Strasznie mi żal Balbinki. Pomyśleć, że wystarczyłaby cierpliwość i konsekwencja i na pewno wszystko by się ułożyło. Balbinka nie jest typem psychopatycznego agresora a kot też raczej z opisu nie ma wojowniczej duszy Szermana. Ale cóż - łatwiej oddać :(
  6. Niestety zdjęcia często są ze słupów zrywane, ale ja jakoś nie wierzę, że w ogóle były :( [B]Żunia[/B], jeśli jesteś z lublina, to czy mogłabyś porozwieszać przygotowane plakaty? Frajda teraz może być wszędzie... Co do konsekwencji. Wiesz, w Polsce nawet za zakatowanie psa praktycznie nie ma konsekwencji...
  7. Wiadomo, że Nadince krzywda się nie dzieje ale z każdym miesiącem jej dług będzie rosnąć :( Nie mamy pełnych deklaracji a ja, szczerze mówiąc, nie mam już za bardzo siły ani czasu na chodzenie po prośbie. Nadinka nie jest łatwym psiakiem, nie będzie prosto znaleźć dla niej dom. Ludzie nawet teraz szczeniaków nie adoptują, a nawet jak zaadoptują jakiegoś psiaka to zwroty są coraz częstsze :( Dziękuję, że nie opuszczacie Nadii i wpłacacie na jej utrzymanie w hoteliku.
  8. Psot - dzięki! Każda pomoc na wagę złota. Jeśli Frajda pobiegła w stronę działek, to najlepiej jakby tam wywiesić plakaty...
  9. Taa... ale mamusię trzeba ciachnąć. A kotki jeden to kotek (bardziej biały - od lewej) a drugi kotka (bardziej ciemna - od prawej) :) rodzeństwo :) Chyba normalnie im wątek na dogo założę, bo nie ma sensu tak się panoszyć na cudzych ;)
  10. Kurcze - potrzebny byłby ktoś z Lublina. Można by było wtedy jakoś to sprawdzić... Biedna, kochana Frajda :(
  11. Też tego nie lubię, więc się nie zgłaszam ;)
  12. Ostrzyżony Tomcio na pewno świetnie by się prezentował.
  13. Czy ktoś jeszcze mógłby pomóc w Lublinie? Obawiam się, że państwo Frajdy nie szukają, może co najwyżej ta ich córka... Dobrze, że schronisko i straż miejsca wiedzą. Najlepszym wyjściem byłoby gdyby Frajda trafiła do schronu...
  14. [quote name='ania14p']Te kociątka już dość duże są, kotka w każdej chwili może ruję dostać. U mnie Pelka mimo że jeszcze karmiła zwiała z domu przez balkon, trochę się połajdaczyć. Trachnęłam ją szybciutko i wszystko było w porządku. Nie ma co zwlekać.[/QUOTE] One mają z 8-9 tygodni. Też wolałabym Kitkę ciachnąć jak najszybciej. Wet powiedział, że trzeba jeszcze ciut poczekać, bo małe muszą sobie same dać radę na działce, dlatego wolałam zapytać jak to wygląda u kotek. Czy długo maluchy będą musiały na mamusię czekać. Do domu niestety ze względu na staruszka Świrka towarzystwa na przetrzymanie wziąć nie mogę :shake: Ale już nie zaśmiecam wątku Ulkowego zwierzyńca ;) Bo mnie zaraz pogoni :D
  15. To już przynajmniej mamy pewność skąd to wypadanie ;) Zbyt dużo emocji ;) Ja to się teraz nawet boję robić wizyty przedadopcyjne. W końcu człowiek zarekomenduje dom, a potem się okazuje, że okropnie się pomylił :( Samopoczucie musi być straszne po takim przypadku... Czy Ci ludzie jacyś tacy bardziej przebiegli się porobili? A może to przez programy w telewizji o bezdomnych zwierzakach? Więcej osób działa pod wpływem emocji i chwili i coś mi się zaczyna zdawać, że jest "moda" na adoptowanie, na zasadzie - "patrzcie jaki/jaka jestem super, mam psa ze schroniska". Po czym nadchodzi szara rzeczywistość codziennych spacerów, pojawiają się jakieś problemy z zachowaniem psiaka, dochodzi choroba, trzeba dostosować plany wakacyjne, bo z psem nie wszędzie da się jechać i... zaczynają się zwroty :(
  16. Super, że u Migotki wszystko dobrze :)
  17. Dzięki za odpowiedź - ja w życiu kota nie miałam a to takie działkowe. Ojciec dokarmiał kotkę a ta w dowód wdzięczności sprowadziła się do nas z rodziną :) Maluchy są przefajne i żal ich tak na działkach zostawić, zwłaszcza, że bardzo lgną do ludzi. Matkę też ktoś musiał z domu wywalić, bo uwielbia głaskanie i towarzystwo człowieka, tylko boi się gwałtownych ruchów. Ją chcemy wysterylizować i zostawić na działce, bo jakoś kiepsko widzę, żeby dom znalazła, ale maluchy może mają szansę... Na razie rozsyłam po znajomych - do byle jakiego domu nie oddam :) Kotki zaszczepione i odrobaczone, mamusia też (mój Ojciec stanowczo stanął na wysokości zadania :) ). Jojec rzeczywiście wygląda jakby ząbków nie miał - teraz się po wpisie Kasi przyjrzałam.
  18. [URL]http://img89.imageshack.us/img89/9882/dsc2468.jpg[/URL] Mi też się chce spać... Misiunia śliczna, dobrze, że już po sterylce :) Nie chcecie kociaka? Mam dwa małe do wydania :roll: [IMG]http://i56.tinypic.com/29yqira.jpg[/IMG] I mam pytania natury technicznej, czy jeśli kotka karmi małe to może znowu zajść w ciąże? I jak długi czas kotka dochodzi do siebie po sterylizacji?
  19. Teraz w ogóle to straszny marazm i stagnacja jeśli chodzi o adopcje :( A jak ktoś adoptuje to od razu pojawiają się problemy :( Normalnie aż strach psy do domów wydawać (Balbinka, Frajda...). Ale fakt faktem, muszę zintensyfikować ogłaszanie chłopaka.
  20. [B]Sacred[/B] - plakat wysłałam. Zmian okolicy już nie wprowadzam, bo Frajda po w sumie może już być wszędzie. Nie wiem, czy państwo kłamią czy nie, ale dziwi to, że Frajda nie miała ani obróżki ani szeleczek (jeśli dobrze zrozumiałam). Mam nadzieję, że nic się małej nie stanie :(
  21. Czy przystojniaka już zadebiutował w gazecie?
  22. fakt - dzięki. Zaraz poprawię. Zakręcona ostatnio jestem. Poprawiony plakat: [IMG]http://i52.tinypic.com/s4niug.gif[/IMG] link: [url]http://i52.tinypic.com/s4niug.gif[/url]
  23. Gratuluję nowego członka rodziny :D Teraz wreszcie możesz ją na łańcuch zapiąć, żeby nie rozrabiała :evil_lol: w końcu Twoja jest ;)
  24. poprawiony plakat poniżej... [URL="http://i51.tinypic.com/2qcjhpt.gif"][/URL]
  25. do kogo namiary? Potrzebny numer telefonu.
×
×
  • Create New...