Jump to content
Dogomania

Kamila_s

Members
  • Posts

    3104
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamila_s

  1. Witam sie z Frodo na dzien dobry!!!:loveu:
  2. Sati..no to znowu mnie rozwalilas z tym oraniem pola przez Sati:evil_lol::lol: nabrala sily bidulka,a nie jak wczesniej..wiatr ja przewracal...:lol: Reantko pozdrawiam Ciebie i Satunia...;):loveu:
  3. [quote name='agnieszka32']Zrobiłam przelew na 200 zł (jutro powinien już być) i tyle też mogę wpłacać na niego każdego miesiąca. Trzymaj się psinko kochana ...[/quote] :crazyeye::crazyeye: loooooo matkooooooooo:loveu::loveu::loveu::multi: doddy napisze do tej Pani kierujac ja do Ciebie;)
  4. doddy.dostalam wlasnie deklaracje wplaty na pieska od Pani,ktora w czwartek wplaci pierwszy przekaz...napisala mi,ze bedzie wplacala miesiecznie na Amstaffka od 30 do 50zl;)
  5. dodalam wlasnie bidulke na moj profil.... moj Boze..zeby szlag trafil te osoby,ktore tak maltretuja zwierzeta:angryy::angryy:
  6. lulka..jutro zrobie piekne ogloszenie dla mluszka na n-k;) wierze,ze tam taka perelka bedzie wypatrzona natychmiast;)
  7. ja tez wlasnie widzialam ten wpis..czy ktos do Was dzwonil??? jak nie,bede pisala do tej osoby z n-k;) i jasne Sati,ze byle komu nie mozna oddac Jacusia;);)
  8. Satuniaaaaaaaaaaaaa:multi::multi::loveu::loveu: tak ogromnie sie ciesze,ze Sati jest u Renatki:multi::multi::multi: moze faktycznie na tym kozim mleku cos przyierze na wadze;) ladnie tam Satunia wedruje po domku i obwachuje wszystkie katy:evil_lol:
  9. o cholera to mi sie dni pomylily:evil_lol::eviltong: Satunka trzymam kciuki za udana podroz i czekam na wiesci jak tam na nowym miejscu;)
  10. :multi::multi::multi: co za boskie wiesci!!!!:loveu::loveu: jutro Satunia nasza wyrusza w droge...ma juz chlebak wyposazony????:lol: Caluje Was dziewczyny i tak strasznie sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::loveu::loveu:
  11. Moniko uratowalas Tosie...jedna bidulka znalazla miejsce na tym swiecie i ratunek...ja tez bym marzyla,zeby wszystkie historie tak sie konczyly...poraza mnie ten ogrom nieszczesc i tragedii.....:shake: kazdy z nas robi i pomaga jak moze to jest rowniez piekne..zeby tylko nas bylo wciaz wiecej i wiecej... Moniko pozdrawiam Ciebie i Tosiunie na dzien dobry!!!;);)
  12. Monika..super.ze Tosiunka ma apetyt....niech przybiera na wadze...mi sie wciaz wlos jezy jak przypomne sobie ja z pierwszym zdjec:-( Tak strasznie sie ciesze,ze Tosia miala szczescie!!! Moniko to dla Ciebie za serce dla Tosi:calus::smilecol:
  13. rozsylam link do cegielek dla Homera...niech sie sprzedadza wszystkie na bidulke!!!!;)
  14. Dziewczyny dodalam wlasnie Homera na swoj profil na n-k..zrobilam nacisk na cegielki podajac juz istniejacy link z cegielkami!!;)
  15. Dziewczyny chcialam troche pomoc w oglaszaniu Elmy..weszlam na Twoje Isadora allegro,ale nie widze numeru telefonu:roll::roll: prosze ,podajcie mi numer telefonu do ogloszen..i w jakim miescie ,znajduje sie Elma???
  16. Witajcie..jak sie czuje Frodo???
  17. Monika witaj na dogo:multi::multi::multi::loveu::loveu: i dokaldnie tak...to my Ci dziekujemy,ze Tosiunia znalazla miejsce w Twoim sercu!!!:loveu::loveu: cudownie patrzec na jej zdjecia ....:-);)wyglada jak dostojna dama..szczegolnie na tym pierwszym zdjeciu:loveu::loveu: wierze rowniez,ze czas zagoi jej rany...najwazniejsze,ze jest bezpieczna i otoczona jest miloscia..to najcudowniejsze lekarstwo:loveu::loveu:
  18. Gosiu..nie wiem jak dziewczyny sie umawialy..ja pisze tylko,ze ta Pani napisala do mnie,ze czeka na wiadomosc w sprawie transportu,i oczywiscie,ze im mnie posrednikow tym mniej zamieszania,ale jak ta Pani napisala do mnie to po prostu wpisalam ta informacje tutaj..tylko tyle... a czy Kinga do tej Pani zadzwoni czy odwrotnie to mysle,ze ma tutaj najmniejsze znaczenie....
  19. ja wciaz tez pytam czy Kinga mialas czas dzwonic do tej Pani???wiem,ze nie macie czasu..jak mozesz to napisz cos...ja odpisze do tej Pani od Ralfika....;)
  20. hej Snuziolku:-))) to widac,ze maluch jest dobrze ulozony;):loveu:
  21. Piekny,piekny i zeby mu domek jak najszybciej znalezc..dobrze ,ze juz bezpieczny;)
  22. Dziewczyny,a jaki jest numer konta na tego pieska??
  23. Witaj Moniko_20:loveu::loveu: i kolejna wspaniala duszyczka,ktora znam i ktora nam pomaga jak moze.. Moniko to dla Ciebie:Rose::Rose:
×
×
  • Create New...