-
Posts
3104 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kamila_s
-
Witam sie z Frodo na dzien dobry!!!:loveu:
-
Sati..no to znowu mnie rozwalilas z tym oraniem pola przez Sati:evil_lol::lol: nabrala sily bidulka,a nie jak wczesniej..wiatr ja przewracal...:lol: Reantko pozdrawiam Ciebie i Satunia...;):loveu:
-
ZAGŁODZONY AMSTAFF-AXEL ma dom, bo zostaje w DT :)
Kamila_s replied to doddy's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka32']Zrobiłam przelew na 200 zł (jutro powinien już być) i tyle też mogę wpłacać na niego każdego miesiąca. Trzymaj się psinko kochana ...[/quote] :crazyeye::crazyeye: loooooo matkooooooooo:loveu::loveu::loveu::multi: doddy napisze do tej Pani kierujac ja do Ciebie;) -
ZAGŁODZONY AMSTAFF-AXEL ma dom, bo zostaje w DT :)
Kamila_s replied to doddy's topic in Już w nowym domu
doddy.dostalam wlasnie deklaracje wplaty na pieska od Pani,ktora w czwartek wplaci pierwszy przekaz...napisala mi,ze bedzie wplacala miesiecznie na Amstaffka od 30 do 50zl;) -
ZAGŁODZONY AMSTAFF-AXEL ma dom, bo zostaje w DT :)
Kamila_s replied to doddy's topic in Już w nowym domu
dodalam wlasnie bidulke na moj profil.... moj Boze..zeby szlag trafil te osoby,ktore tak maltretuja zwierzeta:angryy::angryy: -
szczeniaczek pod gołym niebem do strozowania!! MA DOM!!!
Kamila_s replied to Lulka's topic in Już w nowym domu
lulka..jutro zrobie piekne ogloszenie dla mluszka na n-k;) wierze,ze tam taka perelka bedzie wypatrzona natychmiast;) -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
Kamila_s replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
ja tez wlasnie widzialam ten wpis..czy ktos do Was dzwonil??? jak nie,bede pisala do tej osoby z n-k;) i jasne Sati,ze byle komu nie mozna oddac Jacusia;);) -
Satuniaaaaaaaaaaaaa:multi::multi::loveu::loveu: tak ogromnie sie ciesze,ze Sati jest u Renatki:multi::multi::multi: moze faktycznie na tym kozim mleku cos przyierze na wadze;) ladnie tam Satunia wedruje po domku i obwachuje wszystkie katy:evil_lol:
-
o cholera to mi sie dni pomylily:evil_lol::eviltong: Satunka trzymam kciuki za udana podroz i czekam na wiesci jak tam na nowym miejscu;)
-
:multi::multi::multi: co za boskie wiesci!!!!:loveu::loveu: jutro Satunia nasza wyrusza w droge...ma juz chlebak wyposazony????:lol: Caluje Was dziewczyny i tak strasznie sie ciesze!!!!!!!!!!!!!!:multi::multi::loveu::loveu:
-
Sama skóra i kości! Po szczeniakach! Tosia ma wspaniały dom
Kamila_s replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Moniko uratowalas Tosie...jedna bidulka znalazla miejsce na tym swiecie i ratunek...ja tez bym marzyla,zeby wszystkie historie tak sie konczyly...poraza mnie ten ogrom nieszczesc i tragedii.....:shake: kazdy z nas robi i pomaga jak moze to jest rowniez piekne..zeby tylko nas bylo wciaz wiecej i wiecej... Moniko pozdrawiam Ciebie i Tosiunie na dzien dobry!!!;);) -
Sama skóra i kości! Po szczeniakach! Tosia ma wspaniały dom
Kamila_s replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Monika..super.ze Tosiunka ma apetyt....niech przybiera na wadze...mi sie wciaz wlos jezy jak przypomne sobie ja z pierwszym zdjec:-( Tak strasznie sie ciesze,ze Tosia miala szczescie!!! Moniko to dla Ciebie za serce dla Tosi:calus::smilecol: -
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
Kamila_s replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
rozsylam link do cegielek dla Homera...niech sie sprzedadza wszystkie na bidulke!!!!;) -
Homer z poderżniętym gardłem zamieszkał u doti200 !!! HAPPY END!
Kamila_s replied to Basia1968's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny dodalam wlasnie Homera na swoj profil na n-k..zrobilam nacisk na cegielki podajac juz istniejacy link z cegielkami!!;) -
Uwolnić Elmę- zamknięta w malym, ciemnym boksie!!!
Kamila_s replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny chcialam troche pomoc w oglaszaniu Elmy..weszlam na Twoje Isadora allegro,ale nie widze numeru telefonu:roll::roll: prosze ,podajcie mi numer telefonu do ogloszen..i w jakim miescie ,znajduje sie Elma??? -
Witajcie..jak sie czuje Frodo???
-
Sama skóra i kości! Po szczeniakach! Tosia ma wspaniały dom
Kamila_s replied to Helga&Ares's topic in Już w nowym domu
Monika witaj na dogo:multi::multi::multi::loveu::loveu: i dokaldnie tak...to my Ci dziekujemy,ze Tosiunia znalazla miejsce w Twoim sercu!!!:loveu::loveu: cudownie patrzec na jej zdjecia ....:-);)wyglada jak dostojna dama..szczegolnie na tym pierwszym zdjeciu:loveu::loveu: wierze rowniez,ze czas zagoi jej rany...najwazniejsze,ze jest bezpieczna i otoczona jest miloscia..to najcudowniejsze lekarstwo:loveu::loveu: -
Gosiu..nie wiem jak dziewczyny sie umawialy..ja pisze tylko,ze ta Pani napisala do mnie,ze czeka na wiadomosc w sprawie transportu,i oczywiscie,ze im mnie posrednikow tym mniej zamieszania,ale jak ta Pani napisala do mnie to po prostu wpisalam ta informacje tutaj..tylko tyle... a czy Kinga do tej Pani zadzwoni czy odwrotnie to mysle,ze ma tutaj najmniejsze znaczenie....
-
ja wciaz tez pytam czy Kinga mialas czas dzwonic do tej Pani???wiem,ze nie macie czasu..jak mozesz to napisz cos...ja odpisze do tej Pani od Ralfika....;)
-
KRAKÓW Snuzi - właściciele wyjechali , a mnie zostawili....MA DOM
Kamila_s replied to Ank@'s topic in Już w nowym domu
hej Snuziolku:-))) to widac,ze maluch jest dobrze ulozony;):loveu: -
Biszkoptowy Jacuś - znalazł swój dom dzięki Lu Gosiak
Kamila_s replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Piekny,piekny i zeby mu domek jak najszybciej znalezc..dobrze ,ze juz bezpieczny;)