ohoho..ilu nowych ludzi ??!!!!!:multi::multi::multi:witajcie na watku SAti:loveu::loveu:
ja juz odliczam dni,az Satuchna pojedzie do Renaty:loveu::loveu:
Dziewczyny prosze piszcie mi czy ludzie do was dzwonia w sprawie adopcji kotkow i kto..bo nie chce pomylic osob...czy Ty peate jestes w stanie kontrolowac forum kotkow na profilu i pisac do ludzi,ktorzy napisza,ze chca kotka??????
looooooo ludzie;):loveu::loveu::loveu:
co za piekna psiunia!!!!!!!
te czerne plamki sa przepiekne!!!!!!
....wyglada jak cudowne zjawisko!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu::loveu:
Damy mu podobnego:-)))
czekam tylko na Jole zeby z nia pogadac.....zeby wiedziala,ze ten Pan bedzie dzwonil i zeby sie nie wygadala,ze damy mu innego,ale takiego samego jak na zdjeciu:-):cool3:
Jola mam Pana zainteresowanego kotkiem z numerem 4 z tego forum..taki maly szary tygrysek:-)
napisal mi tak:
Czy jest ciągle szansa wzięcia tego kociaka ze zdjęcia u góry po prawej stronie i dokąd musiał bym po niego pojechać?
prosze odpisz mi jak najszybciej i powiedz mi co mam odpisac!!!:cool3:
[quote name='magda222']Nie chcę zapeszać ale Łapek ma jednego obserwatora na allegro.
Dogomaniacy trzymać kciuki !!![/quote]
trzymam kciuki wiec!!!!!!!!!!!!!!mocno!!!!!!!!!!!!!!!!1;);)
Jola...zrobilam ladna tapetke z tylko Twoimi kotkami..wszedzie wpisalm tylko Twoje dane...pisze apele o pomoc w zbiorkach i finansach!!
Sprawdzaj od czasu do czasu gadugadu bo podalam tez:-)
[quote name='Rene@Rabik']Do pani Oliwii i pana Michała :multi::multi::multi:[/quote]
no to sie ciesze podwojnie gdyz Pani Oliwia to cudwna osoba i Pokerek bedzie mial wspaniale!!!!!!!1:loveu::loveu::loveu::loveu:
tak sie ciesze!!!!!!!
Pozdrawiam Pokerka i Pania Oliwie,za jej cudowne serce!!!!!!!!!!!
Jola dodalam zdjecia Twoich kotkow oraz namiary na Ciebie na profilu...rosilam o domki i pomoc w kupnie zwirku,jedzenia dla kotkow...jak dostaniesz telefony lub info na gg to nie badz zdziwiona;););):loveu: