kochany nochalku:-)))
mysle,ze Lena masz racje...choc mi az serce zadrzalo jak przeczytalam,ze sie przewrocil.....
dziewczyny jak z tymi platnymi ogloszeniami????
ja nie moge zrobic ich z odleglosci,ale Wy przeciez macie tam gazetki lokalne na miejscu...kto moze zrobic naszemu Aronkowi ogloszenia?????:roll: