[quote name='sati']Szykujcie transport do Lublińca......ma najlepszy tymczas na dzień dzisiejszy:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/quote]
tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy:evil_lol::evil_lol:
bravo Sati!!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi:
Dziekujemy za piekny film:multi:
Snuzi to zywiol....:evil_lol:
przepiekne dwa psiaki!!!!;):loveu:;)
niesmaowite jak pieski sie odmieniaja..pamietam Snuziego ze zdjec i jego smutek....teraz ani sladu..tylko chec do zabawy i lobuzowania....:evil_lol:
olaboga!!!!!!!!nie wierze!!!!!!!!:multi::multi::multi::multi::multi:
Slodziaku kochany alez miales szczescie!!!!!!!!!!!:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:
W koncu poznali sie na Tobie odpowiedni ludzie..olllllllleeeeeeeeeeeee:multi::multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
Dziekuje Ci peate,ze pilnujesz:loveu:
ja dostaje tyle maili i mam tyle roboty masa ogloszen,ze nie wyrabiam....:evil_lol:
Bedziemy dzialaly w grupie to bedzie latwej:lol:
mam tez nadzieje,ze do Joli zaczna splywac dary i adopcje:multi:
[quote name='Kamila_s']dziewczyny czy te kotki moge oglosic??te,ktoych bubu wkleila zdjecia???
jezeli tak to podajcie mi adres,gdzie sa aktulanie i kontakt do adopcji...[/quote]
prosze Jola odpowiedz mi...czy te ze zdjecia kotki male i mamusia sa do adopcji????
jesli tak to podaj mi namiary na osobe do kontaktu...;)