Sluchajcie jestemy we trzy..to juz cos....ja mowie,ze znam sie dobrze na necie i trzasne ogloszenia na protalach..
niech ktoras z Was zrobi allegro wyroznione i jak moze wywiesi ogloszenia z Grasia w okolicy,lecznicy,pracy itd...
mozemy tez pomyslec o ogloszeniach na lamach gazet lokalnych:cool3: