Czarna ślicznoto, dobranoc Ci życzę! I obudź rano Rytkę bo ona sie później wstydzi, ze w szlafroku chodzi:cool3:
JA na razie bardzo skromnie moge wesprzec Czarną. Mam nadzieje ze pozniej wiecej kaski na Sabe uzbieram.
[B]Poproszę o nr konta do wpłaty i dane do przelewu[/B]