Jump to content
Dogomania

Ewelina.w38

Members
  • Posts

    837
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewelina.w38

  1. Bea masz wszystko gotowe do wstawienia na pm .
  2. ha! czyli Panienka męską łapką rządzi! :) a jak te finanse?
  3. Hopaj Kasztanka do góry i po domek ślicznoto!!!
  4. na pewno znajdzie! Hopaj do góry kochana! A Negra jest u Missieek cały czas?Ona z nia w domu mieszka czy jakos w organizacji?
  5. napisz do moda najlepiej. Jak ty nie bedziesz mogła tego edytować niech on to zrobi. Sprawdz tylko kto "nadzoruje" w tym temacie.
  6. [quote name='rytka'] [IMG]http://img230.imageshack.us/img230/7442/005owy.jpg[/IMG][/QUOTE] hehe twój Mopik sie rozwalił na materacu i poduszce a Sabka "gniecie" się na takiej malutkiej:evil_lol: Chłopak nie uległ jej urokowi, rządzi twardą ręką (łapą) ;)
  7. Moze uda sie następnym razem. A powiedzcie mi jak Czarna z finansami stoi? bo ja sie juz od dłuższego czasu za bazarek zabieram i m.in. na nią ma być. Tylko, ze nie wczesniej niz po 10.12 bo juz w swoim rodzinnym domu nie mieszkam i nie mam kiedy i na czym szyć. A to poszewkowy bazarek miał byc. Sprawa pilna czy nie?
  8. [B]Ja mam książki z poprzedniego bazarku i nowe i juz czytane. Moze mogę je dosłać do bazarku Bea??? [/B] Gufikowi kochanemu tsza pomóc, i Czarnej też!
  9. maluchów nie mamy bo one w domku teraz z mama mieszkaja i nie ma tam jak wejsc. Co do Kaski to ja bym sie dowiadywała ile ona jeszcze musi tam zostac i powiedzaial temu Austriackiemu domkowi, żeby ja brał jak już ją wydadzą. Po co czekć i właściwie na co? Teraz mieszka osobno ale jak dlugo? Skoro chcieli pomagać to niech ja biorą z maluchami. Oni deklarują pomoc finansową? to ja wolałabym ją wyadoptować zamiast trzymać w hotelu i sie martwic czy na następny miesiąc starczy i jak długo jeszcze to potrwa. Ale to musi byc wszystko pewne a nie ze pies gdzies zniknie jak wyjedzie i kontakt sie urwie. Daj wogole link do strony tej organizacji. To po niemiecku jest, tak?
  10. JA KOCHAM łAPKA I INNE NASZE BIEDY! Zrobiłam mu ogłoszenie na dogo (pies do stróżowania) moze sie ktos nim zainteresuje. Jemu trzeba przede wszystkim takie ogłoszenai robic bo starszego, duzego psa ze schronu wyadoptowac od razu bez tymczasu to chyba graniczy z cudem! A co z tym hangarem co kiedys mowilas? wzięli innego w końcu?
  11. Jak domek z Austrii chce ją wziaśc to czemu sie nie chce spieszyć? Na co czeka? Szczeniory sa chyba za małe żeby ją wydać ale to ocena moja i moze schroniska. Nie ich.
  12. widac Sonia jeszcze nie trafiła na właściwego czlowieka. Niedługo się to zmieni.
  13. A było tak (żebyscie zauważyły różnicę) [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pelny/91dfd2acc20bf5cf.html"][IMG]http://images46.fotosik.pl/219/91dfd2acc20bf5cfmed.jpg[/IMG][/URL] Wsztystkie te belki, rynny, druty siatki i inny bajzel jest zabrany i poskładany w jedno miejsce. TA rozwalajaca sie buda jest przeniesiona i okryta tym czymś. Ale Saba w niej i tak nie spi, tylko w szopie obok wiec nie marznie.
  14. Karme zaniosłam wczoraj -udało mi sie go zastać. Pogadałam że pies ma łańcuch krótki, że wogóle po co go na łańcuchu trzyma i ze mogłby te dziury w płocie pozabijać i wtedy by sobie Bunia (nie Saba) biegała luzem. Odpowiedz była stała "no zobaczymy PAni sąsiadko, zobaczymy". Nie licze żeby zmienił to przed wakacjami. Swoja droga jakby sdz jeszcze pojeździło i po marudziło to moze i by ja przeniósł i spuścił z łańcucha jeszzce teraz. Przecież ja nie mam takiej "siły przebicia" jaką oni powinni mieć! Jednak nie jest tragicznie bo posprzątał w końcu. Obiecałam, ze zrobię zdjęcia tego porządki i juz je wstawiam (kupiłam sobie uniwerslane usb na kart a nie jakieś głupie kable!). A wiec teraz teren wokół budy wygląda tak: [IMG]http://images47.fotosik.pl/233/494d66b2cb54599bmed.jpg[/IMG] A tu Sabka sie do was usmiecha: [IMG]http://images47.fotosik.pl/233/7635daa87e2216b6med.jpg[/IMG]
  15. Dobry pomysł bo sunia moze miec braki witaminowe i mineralne. Tylko czy będzie chciała brać? Moja nie zje jak jej posypie fosforanem wapnia, musi cały dzień sie z miską "poprzepraszać" aż sie skusi:razz:
  16. [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/6947/045w.jpg[/IMG] No rzezcywiscie, mocno ma ugięty. jak u starszego konia. A skad sie to wzięło? jakaś wada?
  17. Filmik też sie przyda ale koniecznie ogłoszenie z zdjeciami jak było i jak teraz sie Rufus czuje i wyglada!
  18. Rycia ale wieści! Rozumiem, że gdy po wizycie okarze się, że PAni jest ok. i warunki też sa dla Saby odpowiednie, a psiaki sie "zgadają" (mam nadzieję, ze to typowy labek) to Czarna ma realne szanse na ds?
  19. [quote name='BeaBono']pomyłki rozumiem, ale... [B]to była pomyłka zaplanowana[/B] :angryy: (mama chciała się "wywiedzieć" wcześniej)[/QUOTE] Kochana jest, ze się tak O Gufa martwi!!!
  20. Szczenior będzie pięknym psem i po czymś takim z pewnością szybko kochany domke znajdzie! Ale z etez musialo go to spotkać! Zresztą kogo by to nie spotkało to ból ogromny i żal. żeby te babe dorwać i jej to samo zrobić!
  21. Oj, dopiero przeczytałam że z Misiem cos niedobrze:shake:P iromanko, nie smuć sie bo zdaje sie, ze twoj misiek ma już nowego przyjaciela, który go pewnie wspiera w ich psim języku;) [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images48.fotosik.pl/221/74897e2416e4485dmed.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...