Ewelina.w38
Members-
Posts
837 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewelina.w38
-
Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...
Ewelina.w38 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
jasne trzeba ogłaszać cały czas bo to szansa jedyna dla psa. Trzymam kciuki za psiaka i za resztę Olkuskich bid! -
Czyli Negrunia dalej "dzikuska"?:roll: Tak przykro jest, ze psiaki z problemami, okaleczone i chore maja takie problemy z znalezieniem domu. One tym bardziej zasługują na miłość bo całe życie maja pod górę! JA bym w pierwszej kolejności brala psa, najbrzydszego, najgorszego, którego nikt nawet oglądać nie chce! Tylko, że takich ludzi malo. Aleczemu sie dziwię, ze ludzie nie chcą problemowych psiaków adoptować skoro labki, sznaucerki, ratlerki i inne raso-cudeńka trafiają do schronów.
-
Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...
Ewelina.w38 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ale Metro warto zrobić jeszcze raz. o ile sie da bo nie wiem czy można odnawiać? Jeśli to nie pomoże to tym bardziej inna gazeta nie pomoże. Malawaszko trzeba mieć nadzieję! -
Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...
Ewelina.w38 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
czy Tary problemem są tylko te koty? -
AST NERO po 9 miesiącach znalazł swój własny domek :)
Ewelina.w38 replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Horror! Super schrony w Polsce mamy, ze psy z ulic maja sie lepiej niż tam! Hop psiak na pierwsza, niech Cie ciotki widza! -
Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...
Ewelina.w38 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Chyba najlepsze i najskuteczniejsze jest Metro. Wiem, ze dziewczyna o nicku Tula i chyba PapryczkaChili ma wtyki. Gdzieś tak wyczytałam i zapamiętałam. Warto spróbować. Co do MOJ PIES czy 4 ŁAPY to czasopisma, które kupują raczej miłośnicy zwierząt i oni zazwyczaj maja już psiaki. Z iich strony na adopcje raczej nie ma co liczyć. To moje zdanie. Moze chociaż profil na cafeanimalii ? -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
Ewelina.w38 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
A Tinka ma aktualne ogłoszenia? -
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Ewelina.w38 replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
i jak ten domek z wałbrzyskich okolic? -
[B]To pozostaje życzyć CZarnej zdrowia i szczęscia w nowym domu![/B]:loveu: A co do pieniędzy i karmy i innych rzeczy, które są na sprzedaż to można pomóc P.Romie -zuzlikowa, której pies bardzo zachorował.:shake: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/177161-Nasza-zuzlikowa-potrzebuje-pomocy-Nie-zostawiajmy-jej-samej-z-tragedia[/URL]
-
malutki staruszek Niedźwiadek Grizli - za TM ['] :(
Ewelina.w38 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a czym Niedzwiadek jest leczony na nużycę? czy coś możecie skutecznego polecic? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ewelina.w38 replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Z jednej strony dobre wieści, ze Guf już nie musi sie o dom martwić, z drugiej zle bo choruje. Dobrze, ze u Ciebie BB, przynajmniej mamy pewność, zę będzie leczony. -
Cudowna *MOLLY* specjalnej troski - Pojechała do wspaniałegp DOMKU!!
Ewelina.w38 replied to fizia's topic in Już w nowym domu
A jak Molly sobie ruchowo radzi? są bóle? -
nie wiem jak duza by była i jak bardzo sie tam drzwi otworzą do szopy. Właściwie to ten chłop musi to zrobić. Tylko jak go zmusić, znów musi sdz przyjechać albo TOZ z Wrocka
-
Chora łapa+silny charakter=eutanazja. BENIU ZNALAZŁ DOM
Ewelina.w38 replied to LILUtosi's topic in Już w nowym domu
Z Wałbrzycha jestem ja ale chwilowo (do końca tyg) we Wrocku pzrebywam bo tu mam szkołe. Z samego wałbrzycha jest właśnie: [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/43995-darunia-puma"]darunia-puma[/URL], [URL="http://www.dogomania.pl/../../members/11960-CASIA-ttb"]CASIA&ttb[/URL], Luśka i jeszcze [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=46"]apbt_sól[/URL] [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=296"]alispo1[/URL] i z Świdnicy [URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/profile.php?id=495"]rotek_[/URL] -
Hmm sa nowe problemy:-( Ostatnio jak bylam w Wałbrzychu, chciałam Sabci zanieść nowy kocyk, zeby jej w tej komórce gdzie spi pościelić. Moja mama ją przytrzymała, ja tam zaglądam i ............. załamka:placz: [B]zero siana, mokre deski, kożuch, na którym śpi cały przemoczony i przymarznięty do ziemi:shake: Nie wiem czy to dach przecieka, czy ta podłoga gnije. [/B][B]Jak znów te mrozy przyjdą to ona najnormalniej w świecie przymarznie do podłogi! [/B] Jej właściciel kłamał, ze ta rozwalająca sie buda to tylko tak stoi a ona ma siano w komórce, w której śpi. Tylko niby skad to siano jak on ma tak ogród porośnięty, ze tam sie sarny wprowadziły bo myśla, ze to las. Ale ja głupia byłam, ze w to uwierzyłam! Masakra, znów zaczynam bombardować tel. sdz i proszę też inne osoby, zeby dzwoniły.
-
P-ń - schorowany Champion już w domu z marzeń!
Ewelina.w38 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
To zdjęcie pokazuje jakie kochane sa zwierzaki i jak nam ludziom daleko do ich szczerosci i bezinteresownosci. Tylko skrzywdzony przez człowieka psiak, potrafi zaufać jeszcze raz człowiekowi. Dać jeszcze jedną szansę i nie bezgranicznie mu zaufać. [IMG]http://images41.fotosik.pl/239/66701440bafc3d9f.jpg[/IMG] Trzymam kciuki za pieska i życzę mu samych pomyślnosci w NR! -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
Ewelina.w38 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
Tinka, Lusia i Pyza niech każda w tym roku znajdzie kochajacy domek! -
ale dobre wieści na ten nowy rok!