Ewelina.w38
Members-
Posts
837 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewelina.w38
-
Ale sie cieszę,ze Czarna ma swój dom i ze sie w nim tak dobrze czuje i że ją pokochano!
-
Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...
Ewelina.w38 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a i jeszcze jedno. Dajcie dziewczyny do 1 postu info jak teraz wyglada Tara, jak się czuje i jak sie zachowuje. Aktualne fotki (albo gdzie je można znaleźć) No i tę historię z kotem trzeba by opisać bo to ważne. Jak ktos nie zna jej watku to w życiu sie informacji nie pozbiera. A moze Ciapus wkleisz tekst do ogłoszeń od razu? -
Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...
Ewelina.w38 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ja bym powiedziała ze podstawowy, największy problem to koty. Wyglad i wiek psa nie ma znaczenie gdy sie go na prawdę pokocha. Pokazałabym wam moje "paszczurki" i wtedy będziemy rozmawiać o tym jak wyglada brzydki pies:razz: Jednak powiedzmy sobie szczerze, przeglądając ogłoszenia większość osób zwraca najpierw uwagę na fotki i albo przykuje albo nie. -
Trzy w jednym:Horror,koszmar,tragedia-jutro kolejna rozprawa
Ewelina.w38 replied to BajkaB's topic in Już w nowym domu
Szczeniaczki już bezpieczne i kochane dzięki waszej pomocy! A jak sprawa nauczycielki stoi? Może trzeba jakieś listy pisać albo petycje? -
no tak, ja juz nawet nie pamietam kto i ile mi razy mowil ze tam byl. Zreszta to juz nieważne. Ważne żeby Sabie jakoś pomóc
-
pousuwałam
-
Ja bym najchętniej "porozmawiała sobie" z tym Panem ale on mnie i to co do niego mówię ma głęboko gdzieś:shake: SDZ miała do konca tyg. zrobić kontrolę. Tylko, ze to niewiele da bo on tylko obiecuje a i tak nic nie robi:shake: Na razie zrobiłam jej gumtree i mam nadzieję, że znajdzie się ktoś kto pomoże Sabci i zechce ją adoptować. Ona raczej do budy jest pies, chociaż ciepłą kanapą pewnie by nie wzgardziła. Jeśli znajdę dla niej dobry dom to poproszę SDZ albo Wrocławski TOZ o odebranie psa. A jak nie to ją ukradnę tak jak piszę.
-
Zdjęcia chłopaka: [IMG]http://images45.fotosik.pl/222/327d9b846ad07e4fmed.jpg[/IMG] [IMG]http://www.schronisko.walbrzych.pl/zdjecia/DSC01447.jpg[/IMG]
-
Szkieletor Rufus doczekał się domku stałego :)
Ewelina.w38 replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/148463-Sunia-bez-przeszA-oA-ci-i-przyszA-oA-ci/page13[/url] Proszę o pomoc dla Sabki, psa bardzo zaniedbywanego przez wlaściciela: Potrzebna pomoc przede wszystkim przy ogłaszaniu, chyba ze ktoś ma dt[IMG]http://www.dogomania.pl/../../images/smilies/icon_rolleyes.gif[/IMG] -
[COLOR=Red][B]Poprawiłam pierwszy post. Saba znów szuka domu![/B][/COLOR] Koleś jest niepoważny a ja mam już go dość! Oprócz posprzątania podwórka nic dla psa nie zrobił. Gdyby nie nasze dokarmianie pies byłby chudy i pewnei chory! Jak można w takich warunkach ją trzymać?! Tego się nawet po nim nie spodziewałąm. [B][COLOR=Red] Ciotki, Sabka szuka nowego domu. Jak będzie taka potrzeba ja ją ukradnę![/COLOR][/B]
-
I jeszcze niedobre wieści. Sunia siedzi teraz zamknięta w drugiej części komórki (nie w tej z dziurom do wejścia gdzie miała być słoma). Ostatnio jak poszłam ją karmić nie mogłam jej znaleść. Wołam i wołam a ona w szopie zamknięta siedzi -moze ma cieczkę. Tylko, ze jej krótki łańcuch pozwolił jej wyjść i usiąść zaraz za drzwiami. Otwieram więc drzwiczki a tam ... nic, błoto, glina, kupy i to wszystko. Pies siedzi w tym samym miejscu co sie załatwia, nie ma nawet koca zeby na czymś usiaść:-( Mój tato miała jej zanieść deske i poduszkę zeby na glinie nie siedziała. [B]To już przesada jest!w takich warunkach psa trzymać:angryy: Oczywiscie SDZ powiadomiona ale czy ta wizyta cokolwiek da? Ona ma Sabcię głęboko gdzieś.[/B] Masakra, zaczynam szukać jej domu.:angryy:
-
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
Ewelina.w38 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
szkoda że fot nowych nie ma bo takie porządne do ogłoszeń by jej bardzo pomogły -
My tak gratulujemy Sabie i cieszymy sie, ze Guf zostaje ale trzeba jeszcze RYCI podziękować bo gdyby nie ona pisaki ............ no wiadomo co :shake: RYCIA DZIĘKUJEMY!!!:loveu:
-
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ewelina.w38 replied to rytka's topic in Już w nowym domu
jak jeszcze coś doczytam ciekawego o nużycy to dam na Gufowy wątek znać. -
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
Ewelina.w38 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
można by dla Kaśki też. Tylko jej by sie nowe ladne foty przydały -
Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...
Ewelina.w38 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
ach to z tym Olkuszem to mi sie wkręciło bo zauważyłam TARĘ w czasie gdy Ty i Missiek żeście z Olkusza psiaki na potęgę wyciągały. Lubie wrócic do tych wątków bo mam do nich jakiś szczególny sentyment.;) Na moje (bardzo niefachowe oko) ona jest sznaucerkowata. Z pewnością nie jest sznaucerem, nie jest też psem w typie rasy. ale mordkę ma bardzo podobną. Warto by dopisać, ze ma futerko zwłaszcza na pyszczku jak sznaucerki. To zawsze sie ludziom bardziej podoba bo znajomi brzmi (niekoniecznie znajomie wygląda). Taki chwyt "reklamowy". A jak ktoś psiaka na prawdę pokocha (a takeigo domku szukamy) to i sznaucera w niej zobaczy!;) -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ewelina.w38 replied to rytka's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/124989-Niekonwencjonalne-wyleczenie-nuA-ycy[/url] warto poczytać -
a czym Ibis jest leczony?
-
Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...
Ewelina.w38 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
a Tara to nie sznaucer trochę? -
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
Ewelina.w38 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Hop Kacha na 1!