Jump to content
Dogomania

Ewelina.w38

Members
  • Posts

    837
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewelina.w38

  1. matko to miasto to największa porażka! Zawszea jak zaglądam na ten watek to boje się co tym razem zobaczę!
  2. moze tym razem sie uda i Kaśce i małym. Ps. ty Kora musisz być w kontakcie z tamta fundacja bo jakby można było maluchy brać to niech oni nie czekaja bo ktoś im sprzed nosa sprzatnie - a schroniskowym adopcję to ja nie ufam.
  3. tak jest do adopcji. Ty Obraczusie nawet na jej wątku niedawno pisałaś o wizytę na błoniach. [B]Tu jest wątek Pyzy: [/B] [url]http://www.dogomania.pl/threads/148621-Czy-to-moA-liwe-A-eby-okrutny-los-siAE-odmieniA-i-daA-jej-prezent-jakim-jest-DOM-PYZA[/url]
  4. widać nie trafiła jeszcze na swojego człowieka i na swój czas
  5. Przyjade na weekend to polecę do Sabci sie przywitać. A jak spotkam kolesia to znów bede mu marudzić zeby ją wziął w końcu z tego łańcucha. Póki co moja mama do niej chodzi dokarmiać i głaskać
  6. Negrunia kochana wciąz samotna?:shake: Z starych Olkuskich psiaków jeszcze Kasztanka została, prawda?
  7. Tarunia hopaj do góry i po domek na Swięta! tego ci życze
  8. [B]Nie podobne?[/B] [IMG]http://images37.fotosik.pl/209/b87bbebd5c05f7f4med.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/307u5w1.jpg[/IMG]
  9. [B]d[/B][B]ziewczyny a czy nie miałyście jeszcze pytań o Zojkę już po adopcji?[/B] bo mi ona przypomina (moze tylko mi), tego psiaka; [IMG]http://i45.tinypic.com/2cfebt5.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/307u5w1.jpg[/IMG]
  10. Moze tamta Pani sie jeszcze zdecyduje. Jesli tak bardzo była na tak to dziwne, ze nagle zrezygnowała. Moze czasu jeszcze jej trzeba. Nie ma co naciskać za mocno.
  11. jaka ona fajnisuia. Przypomina mi Zoje dla, której robiłam bazarek z waszymi 3 suniami. Zojka ma juz domek na szczęscie. hmmm moze popytać si,e czy ktos jeszcze odpowiedział na tamto ogłoszenie, one takie podobne
  12. [quote name='Apbt_sól']to nie sa tylko czyste mareznia a realne rzeczy.. nasz prezydent wałbrzycha jest w stanie to ukrucic tylko droge do niego tzreba znalezc.. [/QUOTE] no cos ty, rok wyborczy się zbliża aj ego już nie wybiorą wiec po co to?!:shake:
  13. domek nie wypalił?
  14. no tak a pies traci:( A co z tymi innymi dużymi psakami co patrzyłyśmy? Tamte też są mała i nie wygladają groźnie?!
  15. [B]dziewczyny malawazska szuka kogos z jeleniej góry, znacie?[/B]
  16. Ach dziewczyny, nie marzmy o zmianach bo wpływu na to niestety nie mamy. Mozemy za to pomóc tym psiakom, które tam są i na tym trzeba sie skupic. Mi też sie wiele rzezcy nie podoba i nie mówie o tym ani tu ani nikomu bo to przecież nic nie zmieni. Jak słyszę to gderanie i narzekanie, ze żle, ze mało, ze cos tam jeszcze, to mi sie scyzoryk w kieszenie otwiera, ale co poradzę? ja wkleję foty ale już nie dziś, jutro?
  17. Gufiku kochany! Trzymaj się i zdrowiej
  18. [quote name='CASIA&ttb']wiem i wcale się nie zdziwie jak za max 2tyg szczyli nie będzie a suka w najlepszym razie wróci na ogólny boks... zostawienie szczeniaków tylko potwierdza moje zdanie o lecznicy i schronie...[/QUOTE] I ja niestety ale podzielam tą opinię. Z tego powodu i z tego co czytam muszę sie wreszcie włączyć bo wątek bierze zły kurs. Przecież wszystko jest w postach napisane i nikt nic nie wymyśla na biegu i nie kłamie. Wystarczy cofnąć sie i poczytać; [B][COLOR=Red]20-11-2009 [/COLOR][COLOR=Red]21:12 Kora napisała:[/COLOR] [/B] "[I]... W czw za drugim telefonem wetka mówiła,że czeka na wieści schronu, po następnym telefonie, po godzinie wetka mówiła, że psa ma już w lecznicy. Teraz w telefonie 2 dni temu wetka mówiła, że Kaśka oszczeniła się w lecznicy w pt, na drug dzień po przywiezieniu. Szczeniorów 8, z czego mówiła,że zostawią 2-3, bo nie ma schron warunkó na trzymanie tylu psów..[/I].. [B]to była rozmowa przez tel, nikt tego nie widział. A jak jak miałam okazję sie przekonac na prawdziwość ich wypowiedzi nie ma co liczyć. Pani Joli z gabinetu też.[/B] [I]" W międzyczasie wysłałąm kolesia do schronu i widział Kaśkę w starym boksie w dniu, gdy wg wetki powinna być w lecznicy! Koleś na 98proc pewny,że to ten sam pies. Nie chciała wyjść z budy, wystawiła tylko łeb. Więc może już pilnowałą szczeniaków w budzie?"[/I] [B]tak, tym kolesiem byłam ja, wiem co widziałam! Byłam robic psom zdjęcia z dziewczynami i z Daria i z Korą więc mamj a jeszcze na swojej karcie pamieci. jakby ktos uznał, ze pewnie kłamię![/B] [COLOR=Red][B]25-11-2009 21:48[/B][/COLOR][COLOR=Red][B] Daria napisała:[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/members/43995-darunia-puma"][/URL] [I]"niestety Kasi w schronisku nie ma dzwoniłam dziś i pytałam o sunię z małymi .....szkoda bo miałaby świetne warunki do życia..... pani powiedziała że wczoraj ktoś przyjechał z Niemiec i zabrał jedyną sunię jaką mieli z małymi............"[/I] [B]to skąd te zarzuty, ze pies nagle zniknął? Skoro Kora jest niewiarygodna to może Darii uwierzycie?[/B] [COLOR=Red][B] [/B][/COLOR] [COLOR=Red][B]28-11-2009 21:08 Kora napisała:[/B][/COLOR] [I][FONT=&quot]"Dziś widziałąm Kachę w schronie. Oddzielona, sama z małymi. W domku połączonym z małym wybiegiem w kaflach. Mają kocyki i grzejniczek." [/FONT][/I] [B]Ja też tam byłam i też ją widziałam.[/B] Jeżeli ktoś nie zna realiów tegos chroniska to niech poczyta, popyta CASIA&ttb jak tam jest. Po co ta Nagonka? Przecież Kora tez nie kłamie bo po jaka chol...?! Nie wzięła żadnych funduszy, prosiłą tylko o deklarację. Proponuję wszystko sobie wyjaśnic teraz i tu i na nowo zadeklarować pomoc; kto chce a kto nie. Chyba to nie miejsce i nie czas by ciągnąc te kłótnie.
  19. [B]i wreszcie sie udało! Super, bardzo sie cieszę i zycze chłopakowi szczęścia na nowej drodze zycia![/B]
  20. Tak czytam od jakiegos czasu i rozumiem, ze domek już nagrany tylko z transportem problem?
  21. ale sie uśmiałam jak to oglądałam:evil_lol: Widzisz Rytka twój Mop sie tak zżywa z psami, ze nawet bo oddaniu Czarnej będziesz musiała jej jakiegoś towarzysza sprowadzić, bo dziewczynce serce z tęsknoty za jakąś bratnią, psią duszą pęknie!
  22. Misio takie smutne oczka ma na tym zdjęciu. Pewnie go to boli, bidulek! Niech mu twoja tymczasowiczka za mocno nie przeszkadza teraz. Chociaż po zdjęciach sadząc to ona raczej taki tulasek jest niż zaczepiara. Trzymam kciuki za szybki powrót do zdrowia Twojego psiaka!
  23. dubel po każdych zmianach na dogo coraz gozrej mi sie tu działa:shake:
×
×
  • Create New...