Ewelina.w38
Members-
Posts
837 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewelina.w38
-
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
Ewelina.w38 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
matko to miasto to największa porażka! Zawszea jak zaglądam na ten watek to boje się co tym razem zobaczę! -
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
Ewelina.w38 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
moze tym razem sie uda i Kaśce i małym. Ps. ty Kora musisz być w kontakcie z tamta fundacja bo jakby można było maluchy brać to niech oni nie czekaja bo ktoś im sprzed nosa sprzatnie - a schroniskowym adopcję to ja nie ufam. -
Przyjade na weekend to polecę do Sabci sie przywitać. A jak spotkam kolesia to znów bede mu marudzić zeby ją wziął w końcu z tego łańcucha. Póki co moja mama do niej chodzi dokarmiać i głaskać
-
Kolejna psia tragedia. TARA za TM ...
Ewelina.w38 replied to ciapuś's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tarunia hopaj do góry i po domek na Swięta! tego ci życze -
Moze tamta Pani sie jeszcze zdecyduje. Jesli tak bardzo była na tak to dziwne, ze nagle zrezygnowała. Moze czasu jeszcze jej trzeba. Nie ma co naciskać za mocno.
-
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
Ewelina.w38 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='Apbt_sól']to nie sa tylko czyste mareznia a realne rzeczy.. nasz prezydent wałbrzycha jest w stanie to ukrucic tylko droge do niego tzreba znalezc.. [/QUOTE] no cos ty, rok wyborczy się zbliża aj ego już nie wybiorą wiec po co to?!:shake: -
domek nie wypalił?
-
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
Ewelina.w38 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[B]dziewczyny malawazska szuka kogos z jeleniej góry, znacie?[/B] -
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
Ewelina.w38 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
Ach dziewczyny, nie marzmy o zmianach bo wpływu na to niestety nie mamy. Mozemy za to pomóc tym psiakom, które tam są i na tym trzeba sie skupic. Mi też sie wiele rzezcy nie podoba i nie mówie o tym ani tu ani nikomu bo to przecież nic nie zmieni. Jak słyszę to gderanie i narzekanie, ze żle, ze mało, ze cos tam jeszcze, to mi sie scyzoryk w kieszenie otwiera, ale co poradzę? ja wkleję foty ale już nie dziś, jutro? -
Cudny Gufik-zostaje juz na zawsze w domu u Kate i Bea.
Ewelina.w38 replied to rytka's topic in Już w nowym domu
Gufiku kochany! Trzymaj się i zdrowiej -
terierowata Kaśka w schronie pojechała do zasłużonego ds :)
Ewelina.w38 replied to kora78's topic in Już w nowym domu
[quote name='CASIA&ttb']wiem i wcale się nie zdziwie jak za max 2tyg szczyli nie będzie a suka w najlepszym razie wróci na ogólny boks... zostawienie szczeniaków tylko potwierdza moje zdanie o lecznicy i schronie...[/QUOTE] I ja niestety ale podzielam tą opinię. Z tego powodu i z tego co czytam muszę sie wreszcie włączyć bo wątek bierze zły kurs. Przecież wszystko jest w postach napisane i nikt nic nie wymyśla na biegu i nie kłamie. Wystarczy cofnąć sie i poczytać; [B][COLOR=Red]20-11-2009 [/COLOR][COLOR=Red]21:12 Kora napisała:[/COLOR] [/B] "[I]... W czw za drugim telefonem wetka mówiła,że czeka na wieści schronu, po następnym telefonie, po godzinie wetka mówiła, że psa ma już w lecznicy. Teraz w telefonie 2 dni temu wetka mówiła, że Kaśka oszczeniła się w lecznicy w pt, na drug dzień po przywiezieniu. Szczeniorów 8, z czego mówiła,że zostawią 2-3, bo nie ma schron warunkó na trzymanie tylu psów..[/I].. [B]to była rozmowa przez tel, nikt tego nie widział. A jak jak miałam okazję sie przekonac na prawdziwość ich wypowiedzi nie ma co liczyć. Pani Joli z gabinetu też.[/B] [I]" W międzyczasie wysłałąm kolesia do schronu i widział Kaśkę w starym boksie w dniu, gdy wg wetki powinna być w lecznicy! Koleś na 98proc pewny,że to ten sam pies. Nie chciała wyjść z budy, wystawiła tylko łeb. Więc może już pilnowałą szczeniaków w budzie?"[/I] [B]tak, tym kolesiem byłam ja, wiem co widziałam! Byłam robic psom zdjęcia z dziewczynami i z Daria i z Korą więc mamj a jeszcze na swojej karcie pamieci. jakby ktos uznał, ze pewnie kłamię![/B] [COLOR=Red][B]25-11-2009 21:48[/B][/COLOR][COLOR=Red][B] Daria napisała:[/B][/COLOR] [URL="http://www.dogomania.pl/members/43995-darunia-puma"][/URL] [I]"niestety Kasi w schronisku nie ma dzwoniłam dziś i pytałam o sunię z małymi .....szkoda bo miałaby świetne warunki do życia..... pani powiedziała że wczoraj ktoś przyjechał z Niemiec i zabrał jedyną sunię jaką mieli z małymi............"[/I] [B]to skąd te zarzuty, ze pies nagle zniknął? Skoro Kora jest niewiarygodna to może Darii uwierzycie?[/B] [COLOR=Red][B] [/B][/COLOR] [COLOR=Red][B]28-11-2009 21:08 Kora napisała:[/B][/COLOR] [I][FONT="]"Dziś widziałąm Kachę w schronie. Oddzielona, sama z małymi. W domku połączonym z małym wybiegiem w kaflach. Mają kocyki i grzejniczek." [/FONT][/I] [B]Ja też tam byłam i też ją widziałam.[/B] Jeżeli ktoś nie zna realiów tegos chroniska to niech poczyta, popyta CASIA&ttb jak tam jest. Po co ta Nagonka? Przecież Kora tez nie kłamie bo po jaka chol...?! Nie wzięła żadnych funduszy, prosiłą tylko o deklarację. Proponuję wszystko sobie wyjaśnic teraz i tu i na nowo zadeklarować pomoc; kto chce a kto nie. Chyba to nie miejsce i nie czas by ciągnąc te kłótnie. -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
Ewelina.w38 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
[B]i wreszcie sie udało! Super, bardzo sie cieszę i zycze chłopakowi szczęścia na nowej drodze zycia![/B] -
Chudy wiórek jego już ktoś pokochał ! :)))))
Ewelina.w38 replied to justynavege's topic in Już w nowym domu
Tak czytam od jakiegos czasu i rozumiem, ze domek już nagrany tylko z transportem problem? -
ale sie uśmiałam jak to oglądałam:evil_lol: Widzisz Rytka twój Mop sie tak zżywa z psami, ze nawet bo oddaniu Czarnej będziesz musiała jej jakiegoś towarzysza sprowadzić, bo dziewczynce serce z tęsknoty za jakąś bratnią, psią duszą pęknie!
-
dubel po każdych zmianach na dogo coraz gozrej mi sie tu działa:shake: