Jump to content
Dogomania

Ewelina.w38

Members
  • Posts

    837
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewelina.w38

  1. Pyza, co tam słychać u Ciebie i twoich koleżanek? ile wam jeszcze na hoteliki brakuje?
  2. Oskarku poprosiłam o ogłoszenia dla Ciebie
  3. SAbcia kochana, dzis do ciebei przyjechalam i jutro to ja z różówa miseczka pójdę:) Mam nadzieje, ze spotkam jutro faceta bo chciałabym podrzucic mu worek karmy od dziewczyn.
  4. Super Lara! zycze powodzenia i odzywaj sie do nas, starych ciotek czasami!
  5. Rytka ty tylko ołtarzyka nie zrób CZarnej!:evil_lol:
  6. Moze na dogo mapach sprawdzic kto bedzie tam jezdził albo moze pojechac? A ta Pani co Wiórka weźmie to nie może sama przyjechać ten kawałek? samochodem? pociagiem? przecież to mały pies jest
  7. Haha pierw łóżko, później cały domek i już nie będziesz chciała nam tej ślicznoty oddać:) Zrobiłam właśnie pzrelew (35 zł) na sterylkę. Grosz do grozsa i sie uzbiera
  8. Kurcze wiem z emiały być foty ale dalej kabla nie mam. Chyba uniwersalne usb bede musiala kupić sobie to tego aparatu. Tak Lusia byla iw idziałą. Karma dla faceta ejst ale że go zastac nie mogę nie mam jak zanieść. Moze w tym tyg. mojej mamie sie uda.
  9. Tak ja dorzucę ale skromnie. A czy chron nam ja wogole wyda z tymi małymi? ktos wie iel ich jest? Wracając do szczepień to tak, wścieklizan jest obowiązkowa ale jeżli chodzi o parwo i nosówke to w każdym normalnym schronie szcepi sie na to psy bo gdyby nie to by się jedno od drugiego zaraziło. Jezeli tu jest inaczej to sobie w łeb strzelam!
  10. [SIZE=3]Dziewczyny na dobicie mam jeszcze 2 bullowate suki: astka i bokserka w jednym schronie.:shake: [/SIZE] [FONT=&quot][SIZE=3] Bokserka Hope [URL="http://www.dogomania.pl/174165-Hope-nie-traci-nadzieji"]http://www.dogomania.pl/threads/1741...traci-nadzieji[/URL][/SIZE][/FONT][SIZE=3] Astka [/SIZE] [FONT=&quot][URL="http://www.dogomania.pl/threads/174160-Suczka-Astka-moze-staAE-siAE-kolejnAE-maszynAE-do-rodzenia"]http://www.dogomania.pl/threads/1741...AE-do-rodzenia[/URL][/FONT]
  11. Czarna ślicznoto, dobranoc Ci życzę! I obudź rano Rytkę bo ona sie później wstydzi, ze w szlafroku chodzi:cool3: JA na razie bardzo skromnie moge wesprzec Czarną. Mam nadzieje ze pozniej wiecej kaski na Sabe uzbieram. [B]Poproszę o nr konta do wpłaty i dane do przelewu[/B]
  12. Ibisku mój kochany, tak dawno nie zaglądałam do Ciebie a tu złe wieści. Nie choruj chłopaku tylko domku szukaj!
  13. [B]DZiewczyny a co z sytuacją tego miasta? No bo wy psy zabieracie i zabieracie ale one bedą przecież przybywać. Czy jakoś da się ten problem rozwiązać? Budowa schronu albo umowa z innym? przecież to miasto to jakieś piekło![/B]
  14. Matko! znów jakaś bida z tego zasr... miasta!
  15. tylko my tu dziewczyny zagladamy na wątek Łapka. Oj on nigdy domu nie znajdzie. Nawet jakiejś stróżówki nie:(
  16. To zrób Molly zdjęcie takiej szczerbatej:) Czy to z tyłu?
  17. Wiórek ma szanse na domek?!
  18. Zgłupialam już calkiem! Napisałam to na wątku tiny (chyba). [COLOR=DarkOrange][B]Na nasze sunie uzbierało sie prawie [COLOR=Magenta]250 zł[/COLOR]. SUPER!!![/B][/COLOR]:loveu::loveu::loveu:
×
×
  • Create New...