super wieści, Jantarku Ty szczęściarzu :loveu:
(będę odwiedzała wątek, ale usunę banerek Jantarka i wstawię sobie jakąś bidę bo Jantarek już nie potrzebuje banerka :))
wysłałam obiecane 20 zł ale widzę, że Miśka będzie miała domek :)
więc przekażcie te pieniądze na jakąś inną bidę.
Ja wyjeżdżam jutro i wracam za tydzień więc jakby co to dopiero jestem dostępna po 17.08...
super by było gdyby to wszystko się udało.
Ja jutro wyjeżdżam na tydzień ale mam nadzieję, że jak wrócę to już psiak będzie nie tylko w Azorku ale i w nowym domku :)
witam, dołączam do wątku.
Już umieściłam sobie banerek psiaka
niestety nie czytałam całego wątku a bardzo mnie interesuje co z psiakiem mogłaby któraś z was mi w skrócie napisać co teraz dzieje się z psiakiem.